Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
ADMINION zarządca wspólnoty mieszkaniowej poznań
ID linku 30729
Tytuł ADMINION zarządca wspólnoty mieszkaniowej poznań
Url http://www.adminion.pl
Opis Zachęcamy Państwa do współpracy z krakowską firmą Adminion Nieruchomości. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak też biznesowymi. W ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo zarządzanie nieruchomościami, audyt wspólnoty mieszkaniowej, znoszenie współwłasności, monitorowanie zużycia mediów, obsługę techniczną czy przeglądy, pośrednictwo w obrocie, komercjalizacje nieruchomości, relokację najemców oraz doradztwo na rynku nieruchomości. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, wsparcie merytoryczne jak i szybkie i sprawne działanie. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe zarządca nieruchomości poznań   zarządzanie nieruchomościami poznań   administracja budynków poznań   administracja budynku poznań   zarządca wspólnoty mieszkaniowej poznań   audyt nieruchomości poznań   optymalizacja kosztów nieruchomości poznań   zarządcy nieruchomoś
Data Jan 26, 2017
Imię kontaktowe 61 222 34 93
Email wyślij email do 61 222 34 93
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Centra Logistyczne
  Wieloletnie doświadczenie i wąski zakres specjalizacji sprawiły, że firma Warehouse Jartom jest liderem w branży budowy, wyposażania i wynajmu magazynów. Znakomita orientacja i zdolność przewidywania przemian na rynku pozwalają na zaoferowanie klientowi bardzo oferty zawierającej magazyny do wynajęcia w takich terenach jak najlepiej rozmieszczone centra logistyczne. Mamy w ofercie również usługi z zakresu marketingu nieruchomości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Hale magazynowe wynajem
  Jeśli potrzebne Ci nowe biuro, bądź hala fabryczna do wynajęcia i oczekujesz dobrej lokalizacji korzystnej ceny, skorzystaj z naszej oferty już dziś. Oferujemy Ci dostęp do najlepszych powierzchni biurowych i przemysłowych na rynku w pobliżu dwóch nitek autostrady i w doborowym towarzystwie. Wynajmując u nas zaoszczędzisz, ponieważ mieścimy się na ternie specjalnej strefy ekonomicznej, co gwarantuje najlepsze ceny oraz komfortowe warunki do prowadzenia biznesu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. EFOR. REAL ESTATE - Łódź
  Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe inwestycje mieszkaniowe (Łódzki Pasaż Targów Mieszkaniowych), powierzchnie biurowe (Łódzki Pasaż Powierzchni Biurowych), nieruchomości komercyjne, przemysłowe oraz zarządzanie nieruchomościami to filary naszej działalności.

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych.

Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. SPLOT świadczenie robót budowlanych
  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Splot z Gorzowa Wielkopolskiego. Jest to profesjonalne i doświadczone przedsiębiorstwo z dużym, kilkunastoletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Zajmujemy się zarządzaniem budynkami wspólnot mieszkaniowych, spółdzielczych, prywatnych jak również budynkami użyteczności publicznej. Oprócz tego zajmujemy się usługami księgowo-rachunkowymi, windykacyjnymi, bieżącą konserwacją, przeglądami technicznymi, utrzymaniem i kontrolowaniem czystości a oprócz tego prowadzeniem nadzoru nad budową. Posiadamy wymagane licencje. Szczegóły działalności dostępne są na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Mieszkania Zakopane
  TATRA RESIDENCE - oferujemy: sprzedaż apartamentów Zakopane i kupno mieszkań. Celem naszej spółki jest zaspokojenie potrzeb rynkowych w zakresie eleganckich apartamentów. Nasze mieszkania w Zakopanem położone są w niższych partiach gór przykrytych świerkowymi lasami. Serdecznie zapraszamy do Zakopanego!
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0