Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Oprogramowanie dla firm - mega-tech.com.pl
ID linku 30754
Tytuł Oprogramowanie dla firm - mega-tech.com.pl
Url http://www.mega-tech.com.pl
Opis W firmie MEGA-TECH dostarczamy oprogramowanie dla firm. Chcielibyśmy polecić Państwu oprogramowanie do fakturowania oraz do prowadzenia rachunków, dzięki którym zaoszczędzicie Państwo bardzo dużo czasu, ale również problemów. Bardzo dużym atutem naszego oprogramowania jest funkcjonalność, łatwość użytkowania, ale również bardzo korzystna cena. Więcej o naszym oprogramowaniu pod adresem www.mega-tech.com.pl.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe fakturowanie   programy do wystawiania faktur   programy   oprogramowanie   programy do fakturowania
Data Jan 26, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. TideSoftware.pl - oprogramowanie dla firm, zarządzanie procesami biznesowymi
  TideSoftware.pl jest producentem systemu do zarządzania procesami biznesowymi Tide, wspierającego rozwiązania klasy ERP. Tide to oprogramowanie dla firm zarówno mikro, małych, średnich jak i dużych podnoszące efektywność wszystkich, zachodzących w nich procesów biznesowych. Ułatwia podejmowanie decyzji, automatyzuje wykonywanie czynności i czyni firmę bardziej przejrzystą, elastyczną i skuteczną.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Informatyka Rzeszów
  Klasterit.pl jest to strona prezentująca projekt powołany przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, który ma na celu realizacje przedsięwzięć sprzyjających rozwojowi informatyki regionalnej, która oparta jest o wiedzę i innowacyjność, co zwiększa atrakcyjność regionu. Dodatkowo decydując się na udział w projekcie otrzymasz profesjonalne wsparcie marketingowe, poznasz inne firmy z branży ICT, które również działają na tym samym terenie, a oprócz tego weźmiesz udział w wielu bezpłatnych szkoleniach branżowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć terminy, w których odbywać się będą szkolenia informatyczne, a także firmy informatyczne w Rzeszowie, Przemyślu czy innych miastach na terenie Polski Wschodniej.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Programy kosztorysowe Norma PRO, Norma STANDARD
  Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych programów kosztorysowych Norma Standard, Norma PRO. Programy dla kosztorysantów. Szczegółowe opisy programów, cenniki, wymagania sprzętowe Programy kosztorysowe Norma Pro, Norma Standard. Szkolenia dla kosztorysantów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkim
  Usprawnienie funkcjonowania W nowoczesnej firmie i wygodna obsługa - Enova - oprogramowanie dla firm i programy crm. Na naszej stronie opis rozwiązań - atrakcyjne promocje dla nowo-powstałych firm. Rozwiązania dla sektora publicznego, integracja z popularnymi aplikacjami, narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi. Oprogramowanie dla firm - system ERP Enova to nowoczesna aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Oprogramowanie dla firm crm - moduł szkolenia, program księgowy, program do kadr i handlu, program dla biura rachunkowego. Zaawansowane i kompleksowe programy dla firm - zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami. Platforma internetowa - doskonale sprawdzi się w sposób sprawny, bez zbędnej biurokracji. Wysoka funkcjonalność i komfort jakości.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Obieg faktur AMODIT
  Nasz innowacyjny elektroniczny system obiegu dokumentów to przełom w bieżącym prowadzeniu firmy. Nasza zaawansowana technologia pozwala nie tylko na monitorowanie przebiegu informacji, ale także umożliwia prognozowanie potencjalnych zachowań użytkowników. Oferujemy także elektroniczną archiwizację ważnych dokumentów. Sprawdź nas i przekonaj się sam!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0