Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Nasady kominowe i wentylacyjne
ID linku 3087
Tytuł Nasady kominowe i wentylacyjne
Url http://www.nasadykominowe.pl/
Opis Portal Nasady Kominowe oferuje szeroką gamę akcesoriów przyłączeniowych przeznaczonych zarówno do wentylacji jak i ogrzewania. W ofercie posiadamy także nowoczesne ganaratory ciągu kominowego. Użytkownicy kominków na pewno skorzystają z naszych urządzeń typu rotowent lub turbowent. Niespotykane i niezawodne nasady kominowe Rotowent i Turbowent. Samonastawna nasada kominowa tylu rotowent jest urządzeniem dynamicznie wykorzystującym siłę wiatru do wspomagania ciągu kominowego. Niezależnie od kierunku, siły i rodzaju wiatru wylot kołpaka nasady ustawia się po zawietrznej stronie wiejącego wiatru.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe nasady   kominowe   nasada   kominowa   turbowent   rotowent   podstawy   anemostaty   system   systemy   dgp   kominowy   kominy   wentylacja   kominki   kominkowe   kominkowy   dragon   tulipan   nawietrzaki   rozety   stałe   samonastawne   hybrydowe   mechaniczne   kratki
Data Aug 14, 2009
Imię kontaktowe janek
Email wyślij email do janek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Biogazownie, gazyfikacja, pyroliza
  Energia odnawialna to przyszłość Polski i Europy. Nasza firma to przedsiębiorstwo inwestujące w przyszłość - specjalizujemy się w dostawie odnawialnych i energooszczędnych technologi na świecie. Firma zajmuje się budową i projektowaniem elektrowni biogazowych. Ponadto w ofercie technologia skojarzonej produkcji ciepła i mocy, przekształcająca gaz w energię elektryczną, a także energia z odpadów, jako alternatywa dla paliw kopalnianych. Inwestycja w ochronę środowiska, energooszczędne rozwiązania technologiczne i najnowsze technologie na świecie to cechy wyróżniające naszą firmę. Pełną ofertę usług znajdziecie Państwo na stronie internetowej firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Edi-Junior. Narzędzia i materiały budowlane.
  Serdecznie zapraszamy do sklepu "Edi-Junior" przy ulicy ul. Przodowników Pracy 1 w Bielawie.
W swojej ofercie posiadamy: drzwi, farby, kleje, gładzie, wykładziny, dywany, elektronarzędzia.
Dysponujemy własnym samochodem dostawczym, którym na życzenie naszego Klienta dowozimy zakupiony towar w wybrane przez niego miejsce.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. PPHU Classic | wyburzenia, roboty ziemne, transport specjalistyczny
  PPHU CLASSIC od 1995 roku realizuje prace związane z rozbiórkami i wyburzeniami wszelkiego rodzaju obiektów. Jesteśmy podmiotem wyspecjalizowanym w prowadzeniu robót rozbiórkowych, demontażowych, rozbiórce konstrukcji stalowych, jak również maszyn, urządzeń oraz instalacji przemysłowych. Prace rozbiórkowe wykonujemy kompleksowo począwszy od opracowania dokumentacji projektowej i uzyskania pozwolenia na rozbiórkę, poprzez prace wyburzeniowe oraz recykling gruzu, a skończywszy na zagospodarowaniu powstałych odpadów oraz uporządkowaniu i niwelacji terenu. Do wyburzeń prowadzonych metodą mechaniczną stosujemy nowoczesny i bardzo profesjonalny park maszynowy. Posiadane jednostki sprzętowe oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat pozwalają nam na prowadzenie prac wyburzeniowych obiektów o różnym stopniu trudności i wysokości. Posiadamy wyspecjalizowaną załogę legitymującą się niezbędnymi kwalifikacjami i uprawnieniami. Wszystkie roboty rozbiórkowe prowadzone są pod nadzorem osoby posiadającej w tym zakresie stosowne uprawnienia. Nasza oferta obejmuje nie tylko działalność wyburzeniową, ale także szereg usług dodatkowych. Zarówno potencjał sprzętowy, jak i pracowniczy gwarantują wykonanie powierzonego nam zadania w sposób solidny i dynamiczny. W swoich działaniach kładziemy nacisk na profesjonalizm oraz terminowość, uwzględniając wszelkie uwagi i sugestie ze strony Klientów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. IM-PRODUKCJA - tworzenie małej architektury
  Im Produkcja to firma produkująca i projektująca konstrukcje określane mianem małej architektury, takie elementy jak stojaki na rowery, kosze na śmieci, ławki miejskie, paleniska ogrodowe oraz tego typu konstrukcje.Sprzęty te IM-PRODUKCJA projektuje we współpracy z ASP w Katowicach - jest to pierwszy obszar działalności firmy. Drugą specjalizacją przedsiębiorstwa jest tworzenie elementów małej architektury we własnej hali produkcyjnej. Firma może pochwalić się produkcją stojaków na rowery zgodnie z ekologicznymi zasadami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Pflaster-Profis Usługi Brukarskie
  Pflaster Profis to doświadczona firma, która wykonuję usługi w zakresie robót brukarskich, ziemnych, budowlanych oraz kanalizacyjnych. Firma dysponuje odpowiednim sprzętem oraz wykwalifikowaną grupą pracowników, gdzie swoje zadania wykonują z ogromnym zaangażowanie i pasją.
Oferujemy również trawnik z rolki, a także oczka wodne, które upiększą każdy ogród.

Zapraszamy na odwiedzenie naszej strony internetowej, gdzie można zobaczyć nasze realizacje i referencje.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0