Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
DIERA Spedycja krajowa
ID linku 30977
Tytuł DIERA Spedycja krajowa
Url http://www.diera.pl
Opis Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Diera świadczącej usługi z zakresu spedycji drogowej, lotniczej, kolejowej i morskiej. Zajmujemy się również pełną obsługą magazynową. Posiadamy biura umiejscowione w wielu miastach (Warszawa, Kraków, Białystok, Tarnów i Rzeszów). Zakres naszych usług obejmuje wszystkie kraje europejskie a także „Rynek Wschodni”. Zapewniamy odprawy celne, ubezpieczenia cargo czy też monitoring przesyłek. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, atrakcyjne ceny oraz miłą współpracę na każdym etapie. Szczegóły zamieszczone są na naszej stronie.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe Spedycja międzynarodowa   spedycja międzynarodowa warszawa   Spedycja krajowa   Spedycja drogowa   Spedycja morska   Spedycja lotnicza   Transport międzynarodowy   Transport lotniczy   Transport drogowy   Transport samochodowy
Data Feb 27, 2017
Imię kontaktowe 22 67 06 920
Email wyślij email do 22 67 06 920
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Lotnisko
  Busy Gdynia, przewozy Gdańsk lotnisko - trójmiasto. Ornowski - profesjonalny przewóz osób Gdańsk, Gdynia, trójmiasto. Główna Specjalizacja to airport transfer i wynajem autokarów Gdańsk i okolice - przewozy Gdańsk lotnisko. Też ekspresowy transport ciężarowy o ładowności do 3,5t. Busy wynajem Gdynia, transfery Gdańsk lotnisko. Zapraszamy Państwa - autokary wynajem, busy Gdańsk, przewóz osób Gdynia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Tomaszjakubowski.pl
  Zarządzanie projektami potrzebuje sporej wiedzy i doświadczenia. Ze swojej strony chciałbym zaproponować rzetelną kooperację polegającą na nadzorowaniu i spełnianiu pewnych czynności. Posiadam 14 – letnie doświadczenie w zarządzaniu i doglądaniu procesami postulowanymi w trakcie prowadzenia projektu. Z radością zaproponuję Państwo wsparcie ekspercką. Więcej informacji znajduje się na mojej stronie internetowej http://www.tomaszjakubowski.pl/. Zapraszam wszelkich do współpracy i kontaktu w wypadku pojawienia się pytań i niejasności.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Przeprowadzki biur Warszawa
  Kupując nowe mieszkanie należy się także liczyć z perspektywa przeprowadzki ze starego lokum. Na pierwszy rzut oka wydaje się to błahostką ale jednak nie jest takie banalnie proste. Dlatego właśnie założyliśmy firmę, która zajmuje się tylko i wyłącznie przeprowadzkami. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy w oparciu o przygotowany wcześniej plan szybko i bezbłędnie przetransportują wszystkie przedmioty do nowego mieszkania. Nsi Klienci mogą w tym czasie załatwiać inne sprawy nie kłopocząc się tematem przeprowadzki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. LANDPOL kruszywo łamane
  Już w dniu dzisiejszym zapraszamy Państwa do skorzystania z wszechstronnej oferty którą przygotowała firma LANDPOL Sp.z.o.o. z siedzibą w Świdnicy. Organizujemy przewozy kolejowe - krajowe i międzynarodowe (z Białorusi, Czech, Niemiec i Słowacji) - z wykorzystaniem zarówno własnego taboru, jak i zleceniodawcy. Transportujemy w nich materiały sypkie, kruszywa oraz płynne paliwa. Zapewniamy ponadto obsługę logistyczną dotyczącą przewozu samochodowego. zapewniamy pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Pośredniczymy zarówno w sprzedaży, jak i zakupie nieruchomości prywatnych, komercyjnych i działek budowlanych, a dodatkowo w sprzedaży kopalń kruszyw budowlanych i in. Szczegóły na witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Lotnisko Paryż Beauvais - marciniak-transport.com
  Oczekujesz najlepszej jakości usług transportowych, na których na pewno się nie zawiedziesz? Wobec tego jak najszybciej zapraszamy Cię do sprawdzenia pełnej oferty od firmy Marciniak Transport, gdyż działamy na rynku od kilku lat i stale poszerzamy zakres proponowanych rozwiązań. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0