Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
MIR ENERGIA Pompy ciepła rekuperatory Wrocław
ID linku 30987
Tytuł MIR ENERGIA Pompy ciepła rekuperatory Wrocław
Url http://www.mirenergia.pl
Opis Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy MIR ENERGIA, której siedziba mieści się w Bielanach Wrocławskich. Zajmujemy się realizacją systemów ogrzewania, wentylacji oraz chłodzenia w oparciu o pompy ciepła, rekuperatory jak i klimatyzatory. Można nam zlecić wykonanie projektów, odwiertów pod pompy ciepła, montaż kanałów wentylacyjnych, fotowoltaiki, instalacji centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjne. Zapewniamy fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na naszej witrynie.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe Pompy ciepła   Pompy ciepła Wrocław   Rekuperacja Wrocław   Montaż pompy ciepła   Rekuperatory   Dom pompa ciepła Wrocław   Montaż pomp ciepła   Pompy ciepła rekuperatory Wrocław   Pompy ciepła Wroclaw   Pompy ciepla
Data Feb 27, 2017
Imię kontaktowe 713479023
Email wyślij email do 713479023
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Kominki
  Kominki za rozsądną cenę tylko z firmą IREXPOL. Dom bez kominka jest jak człowiek bez duszy, pusty i zimny. Każdy kto zetknął się z palącym się ogniem w kominku wie ,że nie ma przyjemniejszej rzeczy jak jego ciepło jesienią czy zimą. Istnieje możliwość nabycia kominka na zasadzie barterowej tzn. bez gotówki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Rozbiórki Szczecin
  Rozbiórki Szczecin wykonuje firma PPHU Drop. W naszej ofercie usług znajdziecie Państwo na przykład wykonywanie prac rozbiórkowych. Zajmujemy się rozbiórką nieużywanych już obiektów. Nasze bogate doświadczenie jest poparte wieloma wykonanymi pracami związanymi z branżą. Nasza Firma posiada nowoczesne zaplecze maszynowe, dzięki czemu prace wykonywane są szybko i sprawnie. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków zlecenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Klimatyzacja oraz urządzenia grzewcze - KlimatPro
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia klimatyzacyjne oraz grzewcze renomowanych firmy ( LG, Fuji, MCQuay, Airwell, Master, Sonnier... ). Pomagamy w wyborze odpowiedniego urządzenia. Świadczymy swoje usługi w zakresie montażu oraz serwisu klimatyzatorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Gwoździe, Wkręty, Nity, Nakrętki
  Marcopol jest wiodącym producentem śrub i wkrętów oraz dystrybutorem elementów złącznych w Polsce. Dzięki stale zwiększającej się sieci przedstawicieli i biur handlowych w całej Polsce możemy dotrzeć do każdego klienta.

Nasza oferta obejmuje śruby, gwoździe, wkręty, nakrętki, wkręty do drewna, blachowkręty, narzędzia, podkładki, kołki, kotwy, konfirmat, nity zrywalne, śruby nierdzewne, śruby imbusowe, wkręty samowiercące.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego katalogu produktów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Acis Filtry i worki do odkurzacza
  Firma Acis to dystrybutor włókninowych worków do odkurzaczy przemysłowych i profesjonalnych . Najlepsze materiały włókninowe dają gwarancje najlepszych worków, które sprawdzają się w najbardziej ciężkich pracach twojego przemysłowego odkurzacza. Nasze worki radzą sobie z każdym rodzajem pyłów a worek zawsze zapełni się niemal do pełna. Posiadamy filtry i worki do takich odkurzaczy budowlanych jak: Karcher, Metabo, Makita, Bosch gas, Bosch Pas, Starmix, Hitachi, Mac Alister, Kress, Flex, i wiele innych.
Zapraszamy do acis.com.pl sprawdź nasze worki i filtry.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0