Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
heban domy z drewna
ID linku 3110
Tytuł heban domy z drewna
Url http://www.domyheban.pl
Opis Firma HEBAN ma ponad 80-cio letnie doświadczenie w przetwarzaniu drewna.

Od 1996 roku działamy jako nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się zarówno w pozyskiwaniu i suszeniu drewna, jak i tworzeniu częściowo gotowych produktów dla przemysłu budowlanego. Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia w przetwarzaniu drewna, opartego na nowoczesnych technologiach skandynawskich stworzyliśmy firmę, która buduje domy w technologii szkieletowej.
Chcielibyśmy przedstawić Państwu tanie, energooszczędne i ekologiczne budynki mieszkalne, gospodarcze i użytku publicznego. Krótki termin produkcji.Materiały najwyższej jakości.
Domy w technologii szkieletowej mają wiele zalet i dlatego są najbardziej popularnym typem domów budowanych w Europie i Ameryce Północnej (np. w USA stanowią 90% budynków mieszkalnych budowanych obecnie).
Kategoria Dom > Inne
Słowa kluczowe domy z drewna   drewniane domy   budownictwo   konstrukcje szkieletowe   domy kanadyjskie   drewniane   wypoczynkowe   szkieletowej
Data Aug 14, 2009
Imię kontaktowe Andrzej Dziurzyński
Email wyślij email do Andrzej Dziurzyński
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Inne
1. Bmbserwis.eu
  Szukają Państwo urządzeń posadzkarskich, malarskich i tynkarskich? W takim razie BMB Serwis chętnie je Państwu wynajmie - działa na terenie Warszawy. Jednakże oprócz wynajmu nowoczesnych agregatów do szpachlowania, węży do silomatu czy szlifierek do gipsu świadczy ona również usługi serwisowe. Naprawa nie zajmie wiele czasu, nie będzie wiele kosztowała, a skończy się sukcesem.
Kategoria:   Dom > Inne


2. Kształtki i rury: ksztaltki.com
  Asortymentem sklepu internetowego ksztaltki.com jest szeroki wybór tworzyw sztucznych do kompletnych instalacji ciśnieniowych. Są to takie produkty jak: kształtki, kije, rury, uchwyty, węże do zasysania i tłoczenia cieczy, czy inne elementy z tego samego zakresu. Hurtownia przyciąga uwagę klientów dużym wyborem produktów, hurtowymi cenami i fachowym doradztwem.
Kategoria:   Dom > Inne


3. Czysta woda
  Witryna internetowa firmy Synerga Invest oferująca sprzedaż systemów uzdatniania jak również filtracji wody. W ofercie dostępne są baterie zlewozmywakowe firmy Blue Waters, które charakteryzują się bardzo nowoczesnym designem, gwarantując bardzo precyzyjne filtrowanie wody. Na skutek takiego filtrowania powstaje zdrowa i czysta woda. Dla osób, które posiadają domy jednorodzinne firma oferuje specjalistyczne rozwiązania, filtr do wody na całą instalację domową. Synerga Invest zapewnia bezpłatny serwis w trakcie trwania umowy gwarancyjnej.
Kategoria:   Dom > Inne


4. Przepychanie Kanalizacji
  - Wykonujemy Kompleksowo Instalacje Przy Budowie Domu.
- Naprawa Uszkodzonych Rurociągów (załamania rur) .
- Sieci: Sanitarne, Deszczowe, Ogólnospławne, Drenażowe.
- Przyłącza Wodno-Kanalizacyjne.
- Budowa, Konserwacja Sieci Zewn. i Wewn.
- Nowoczesne Instalacje Centralnego Ogrzewania - Kotłownie.
- Usuwamy Wszelkie Awarie Wod-Kan.
- Czyszczenie Kanalizacji , Przepychanie , Obsługa.
Kategoria:   Dom > Inne


5. Artrak - tartak mobilny
  Nasz tartak mobilny zajmuje się cięciem drewna u klienta trakiem przewoźnym w województwach śląskim i opolskim. Fachowo doradzamy i pomagamy w zakresie cięcia i obróbki drewna. Dojeżdżamy do wskazanego miejsca, przetniemy drzewo na wskazane wymiary np. więźba dachowa, deski. Nasz tartak mobilny posiada wieloletnie doświadczenie. Tartak objazdowy świadczy usługi na terenie województwa śląskiego i opolskiego.
Kategoria:   Dom > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0