Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
Biznes na Lubelszczyźnie
ID linku 3130
Tytuł Biznes na Lubelszczyźnie
Url http://www.lube.firms.pl
Opis Nowoczesny, obszerny internetowy katalog firm z województwa Lubelskiego. W bazie znajdziesz informacje o ponad 20 tysiącach przedsiębiorstw i instytucji z Lubelszczyzny. Katalog został profesjonalnie wykonany, działa na autorskim oprogramowaniu. Prze szukiwanie informacji o firmach jest bardzo intuicyjne, informacje te są umieszczone w kilkunastu katgeoriach w których znajduje się kilkaset szczegółowych podkategorii.
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe Lublin   Zamość   Puławy   Kraśnik   Biłgoraj   Chełm   Biała Podlaska   Świdnik   Łuków   Lubartów
Data Aug 17, 2009
Imię kontaktowe firms.pl
Email wyślij email do firms.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. Konferencje-uniejow.pl
  Zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i innych spotkań biznesowych. Nasz ośrodek szkoleniowy położony jest w uzdrowisku termalnym Uniejów. Przygotowaliśmy nowoczesne sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny oraz techniczny. Posiadamy szereg stylowych obiektów noclegowych. Konferencje możemy dla Państwa zorganizować w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, Zagrodzie Młynarskiej, Kasztelu Rycerskim lub Domu Pracy Twórczej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Portal nieruchomości, ekonomi i spółdzielczości
  Portal zawiera zbiór wiadomości zawierający najbardziej aktualne informacje z branży, a w dziale artykuły znajdziesz pomocne artykuły. Spis firm podzielony jest na kategorie spółdzielnie, zarządcy, deweloperzy i pośrednicy. Portal zawiera pomocne narzędzia jak kalkulator NPV, wyszukiwarkę CPV wspólnego języka zamówień publicznych i inne praktyczne, oraz dział ogłoszeń drobnych. Portal prowadzi szeroką działalność reklamową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Hydraulika siłowa
  Od kiedy rozpoczęła działalność nasza firma, znacznie spadły ceny za roboty techniczne wykonywane u przedsiębiorców, a związane głównie z hydrauliką. Wymusiła to konkurencja, tym bardziej, że nasze naprawy są robione przez najlepszych specjalistów w Warszawie. Nikt tak jak my nie sprawi, że węże przemysłowe będą chodziły jak w zegarku, a w ogóle cała hydraulika siłowa nigdy nie zawiedzie. Jest to bardzo ważne, aby można było bez przeszkód zajmować się swoją działalnością, a dzieje się tak po naszej wizycie i montowaniu albo kontroli urządzeń. Nasze doradztwo techniczne jest wykorzystywane przez coraz większe grono klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Biuro rachunkowe Poznań
  Działamy jako biuro rachunkowe w mieście Poznań i zajmujemy się zarówno obsługą klientów indywidualnych, którzy nie prowadzą własnej działalności, jak i podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z prawem finansowym. Na stronie www znajdą Państwo więcej informacji na temat oferty naszych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Biegli rewidenci
  Firma specjalizuje się w przeprowadzaniu sprawozdań finansowych, opartych na nowoczesnych standardach kontroli finansowej. Propozycja dotyczy w szczególności analizowania sprawozdań finansowych spółek giełdowych, wszechstronnych usług doradczych w zakresie wyceny i sprzedaży firm, doradztwa implementacyjnego, usług księgowych oraz wielu innych. Pracownicy DORADCA Auditors to specjaliści z odrębnych dziedzin: informatycy, eksperci księgowi oraz biegli rewidenci. Doradca Auditors należy do grupy znaczących firm funkcjonujących w branży audytorskiej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0