Kategorie w katalogu

Aktualności 656
Biznes i ekonomia 6146
Dom 3339
Firmy wg branży 8353
Internet 4154
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 913
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1905
Zdrowie i uroda 3001
Zwierzęta i rośliny 318
Biznes na Lubelszczyźnie
ID linku 3130
Tytuł Biznes na Lubelszczyźnie
Url http://www.lube.firms.pl
Opis Nowoczesny, obszerny internetowy katalog firm z województwa Lubelskiego. W bazie znajdziesz informacje o ponad 20 tysiącach przedsiębiorstw i instytucji z Lubelszczyzny. Katalog został profesjonalnie wykonany, działa na autorskim oprogramowaniu. Prze szukiwanie informacji o firmach jest bardzo intuicyjne, informacje te są umieszczone w kilkunastu katgeoriach w których znajduje się kilkaset szczegółowych podkategorii.
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe Lublin   Zamość   Puławy   Kraśnik   Biłgoraj   Chełm   Biała Podlaska   Świdnik   Łuków   Lubartów
Data Aug 17, 2009
Imię kontaktowe firms.pl
Email wyślij email do firms.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. warsztaty- szkolenia psychologiczne dla firm
  Strona poświęcona warsztatom- szkoleniom psychologicznym dla firm. Szkolenia obejmują trzy obszary: prewencję, wspomaganie zarządzania i rozwój osobisty. Tematyka szkoleń: Stres organizacyjny, radzenie sobie ze skutkami stresu, wypalenie zawodowe, konflikty w organizacji, ryzykowne decyzje, motywowanie pracowników, kreatywność w biznesie, trening asertywności, komunikacja interpersonalna, techniki autoprezentacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Meble ze stali nierdzewnej
  Firma Inoplex świadczy kompleksowe usługi z zakresu produkcji wysokiej klasy wyrobów ze stali nierdzewnej. W ofercie reklamowanej firmy, która zamieszczona została na stronie, znajdują się meble ze stali nierdzewnej, ale też stojaki na foldery reklamowe oraz balustrady.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę,na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Salon Play Sulęcin
  Salon Play Sulęcin. lokal mieści się w Intermarche. Oferty z Abonamentem LongPlay II, Oferta MIXtura i Oferta na kartę Play Fresh. Smartfony już za 1 zł. Mobilny Internet Play Online od 15 zł w ofercie All Inclusive. Zapraszamy do najlepszego salonu. Dla każdego naszego Klienta przewidziany prezent.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Wyszukiwarka obiektów konferencyjnych
  Konferencje.pl to serwis pozwalający na szybkie znalezienie obiektu konferencyjnego w wybranym przez użytkownika regionie. Wyszukiwarki dostępne na stronie są łatwym w obsłudze narzędziem umożliwiającym sprecyzowanie kryteriów wyszukiwania tj. województwa, miejscowości oraz otoczenia danego obiektu, co świadczy o wielofunkcyjności portalu. Co więcej, na stronie znajduje się także mapa obiektów atrakcji i usług, która pozwala na sprawdzenie lokalizacji hoteli, sal konferencyjnych, czy szkoleniowych. W katalogu firm użytkownicy mają możliwość znalezienia profesjonalnych podwykonawców dostarczających fachowe usługi około konferencyjne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Branzowy Katalog Firm PolskieBiznesy
  Serwis przedstawiajacy w nowoczesny sposób prezetację firmy. Zaletą oferty serwisu jest to, że w dużym stopniu firma może samodzielnie decydować o wyglądzie prezentacji. W każdym pakiecie, począwszy od bezpłatnego pakietu „Biznes”, są możliwość umieszczenia poszerzonego opisu firmy wybierając rozmiar, krój i kolor czcionki oraz dodając wcześniej opracowany materiał. Każdy kolejny pakiet jest poszerzeniem poprzedniego; zawiera dodatkowe opcje, w ramach których można decydować o doborze materiałów tworzących wizerunek firmy. Jest to dużym uproszczeniem, ponieważ dokonując wyboru nie ma potrzeby z niczego rezygnować, jedynie dołączasz kolejne możliwości. W serwisie również znajdują się ogłoszenia biznesowe, ogłoszenia drobne, forum biznesowe i dział kuponów promocyjnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0