Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Audyt energetyczny certyfikaty świadectwa energetyczne kosztorysy
ID linku 3133
Tytuł Audyt energetyczny certyfikaty świadectwa energetyczne kosztorysy
Url http://www.kosztorysy-budowlane.pl
Opis Firma wykonuje kosztorysy budowlane, audyty, świadectwa certyfikaty paszporty

energetyczne mieszkań domów i obiektów użyteczności publicznej na terenie

Śląska i Zagłębia. W ofercie również obmiary i przedmiary robót budowlanych W związku z wprowadzeniem obowiązku od 1 stycznia 2009 r., oferujemy fachowe

świadectwo energetyczne, inaczej certyfikat energetyczny, dla lokali

mieszkalnych, budynków oraz części budynków stanowiących samodzielną całość

techniczno-użytkową, zgodnie z obowiązującymi przepisami i sztuką

inżynierską.
Kategoria Dom > Inne
Słowa kluczowe kosztorys   kosztorysy   kosztorysowanie robót budowlanych   paszport energetyczny   certyfikat energetyczny   certyfikaty energetyczne   świadectwo energetyczne   świadectwa energetyczne   certyfikat budynku   klasa energetyczna   audyty energetyczne   paszport   S
Data Aug 17, 2009
Imię kontaktowe Stan
Email wyślij email do Stan
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Inne
1. Mieszkanie Warszawa – oferty
  Zakup mieszkania w Warszawie z reguły wiąże się z dużymi kosztami, dlatego też konieczne jest dokonanie dokładnego i przemyślanego wyboru lokalu. Porównanie ofert deweloperów i znalezienie najkorzystniejszej propozycji sprzedaży mieszkania umożliwi specjalistyczny portal www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl. Na stronie dostępne są lokale mieszkalne z wszystkich warszawskich dzielnic.
Kategoria:   Dom > Inne


2. heban domy z drewna
  Firma HEBAN ma ponad 80-cio letnie doświadczenie w przetwarzaniu drewna.

Od 1996 roku działamy jako nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się zarówno w pozyskiwaniu i suszeniu drewna, jak i tworzeniu częściowo gotowych produktów dla przemysłu budowlanego. Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia w przetwarzaniu drewna, opartego na nowoczesnych technologiach skandynawskich stworzyliśmy firmę, która buduje domy w technologii szkieletowej.
Chcielibyśmy przedstawić Państwu tanie, energooszczędne i ekologiczne budynki mieszkalne, gospodarcze i użytku publicznego. Krótki termin produkcji.Materiały najwyższej jakości.
Domy w technologii szkieletowej mają wiele zalet i dlatego są najbardziej popularnym typem domów budowanych w Europie i Ameryce Północnej (np. w USA stanowią 90% budynków mieszkalnych budowanych obecnie).
Kategoria:   Dom > Inne


3. Wyciągarka linowa
  Strona internetowa, którą chcemy Państwu zaproponować ma do zaoferowania naszym Klientom także rozmaite wciągniki i wciągarki. Każde z nich posiada napęd elektryczny lub tradycyjny, ręczny. Każdy z nich posiada solidny element wciągający, jakim w obu przypadkach jest specjalna lina stalowa lub łańcuch z zamontowanym zaczepem. Wciągniki i wciągarki mają obecnie wiele zastosowań. Są one wykorzystywane nie tylko w budownictwie, ale też innych profesjach, np. w górnictwie. Wciągniki i wciągarki potrzebne są zwykle tam, gdzie trzeba przetransportować coś z niewielkiej odległości. Umożliwiają one przede wszystkim łatwe przemieszczanie z jednego miejsca na drugie.
Kategoria:   Dom > Inne


4. Oczyszczalnie ścieków Rybnik
  Chcesz znaleźć rozwiązanie problemu z gospodarowaniem wytwarzanymi przez Ciebie ściekami? Firma Bio-Eko posiadająca wieloletnie doświadczenie w projektach związanych z odprowadzaniem nieczystości znajdzie dla Państwa efektywne oraz ekonomiczne rozwiązanie. Firma oferuje między innymi nowoczesne i ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz tradycyjne szamba betonowe. Bio-Eko posiada w swej ofercie również panele fotowoltaiczne, tunele ogrodnicze oraz stelaże dla upraw szpalerowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na stronie internetowej firmy.
Kategoria:   Dom > Inne


5. kłódki
  Produkty marki Gerda cieszą się niezwykłą renomą i zaufaniem klientów, którzy doceniają nasz wysiłek w unowocześnianie i wprowadzanie na rynek niezwykle skutecznych i bezpiecznych rozwiązań antywłamaniowych. Skupiamy się przede wszystkim na maksymalnym bezpieczeństwie naszych klientów, dlatego wykorzystujemy nowoczesne stopy metali oraz pozostałe wytrzymałe komponenty, które są niezwykle odporne na mechaniczne próby ich zniszczenia. Dlatego nasze kłódki i zamki należną do ścisłej światowej czołówki.
Kategoria:   Dom > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0