Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6208
Dom 3362
Firmy wg branży 8417
Internet 4199
Komputery 756
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 922
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 859
Społeczenstwo 486
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3040
Zwierzęta i rośliny 319
Pracownia projektowa VICTOR
ID linku 314
Tytuł Pracownia projektowa VICTOR
Url http://victor-projekt.pl/
Opis Firma projektowa VICTOR istnieje od 1992 roku. Zajmujemy się
aranżacją wnętrz i projektowaniem. Projekty wnętrz tworzymy z pasją i
zamiłowaniem, całkowicie uwzględniając potrzeby naszych klientów i ich
gusta. Nasze wnętrza to zarówno wnętrza nowoczesne jak i wnętrza
stylowe. Właściwy dobór materiałów pozwala uzyskać nam żądany efekt,
nawet przy niewielkich nakładach.
Kategoria Dom > Architektura
Dom > Wystrój wnetrz
Firmy wg branży > Architektura
Słowa kluczowe projektowanie wnętrz   ekskluzywne   aranżacje   architektura wnętrz
Data Oct 24, 2008
Imię kontaktowe dagmara
Email wyślij email do dagmara
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. http://luxinteriors.com.pl
  Profilem działalności przedsiębiorstwa Lux Interiors jest projektowanie i aranżacja wnętrz. W ofercie znajduje się szereg wysokiej jakości usług w zakresie projektowania takich wnętrz, jak chociażby gabinety lekarskie, sklepy, biura, czy też hotele i restauracje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kadrze wykwalifikowanych pracowników firma jest w stanie świadczyć usługi w atrakcyjnych cenach oraz na wysokim poziomie.
Kategoria:   Dom > Architektura


2. ARCHITEKTURA Sp.J. projektant
  Jeżeli poszukujesz pracowni, która oferuje kompleksowe usługi architektoniczno-budowlane, a ponadto zarządzanie obiektem po zakończeniu realizacji budowli, sprawdź ofertę Studia Projekt Krzysztofa Polkowskiego. Wieloletnie doświadczenie usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Szeroki zakres usług, począwszy od przygotowania rzetelnej dokumentacji, opinii i ekspertyz, aż po możliwość skorzystania z usługi Inżyniera Kontraktu, który w imieniu inwestora będzie sprawował nadzór nad wszystkimi etapami realizacji projektu. Zyskają Państwo pewność co do wzorców rozwiązań i użytych materiałów, stałego koordynowania projektu, zarządzania realizacją projektu, a także punktualności harmonogramu realizacji inwestycji. Więcej na stronie.
Kategoria:   Dom > Architektura


3. WMW ARCHITEKCI projekty budynków użyteczności publicznej
  Nasza firma architektoniczna posiadająca swoją siedzibę w Warszawie specjalizuje się w projektowaniu budynków mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, a też obiektów sportowych. Dla naszych Klientów oferujemy również inwentaryzacje i opinie techniczne obiektów, analizy chłonności terenu. Nasza pracownia świadczy najwyższej jakości usługi w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy otwarci na wszelki pomysły i uwagi naszych Klientów, to Państwo mają być zadowoleni z wykonanego przez nas projektu. Naszą pełną ofertę i informacje o firmie odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Dom > Architektura


4. GLOB-K&Z Skanowanie laserowe 3D
  Firma Glob K&Z z siedzibą w Warszawie od 2005 roku dostarcza swoim Klientom najwyższą jakość usług geodezyjnych. Otrzymają tu Państwo pomoc przy przygotowywaniu map dla potrzeb projektowych bądź prawnych, podziale nieruchomości, wytyczaniu działek ewidencyjnych czy wykonywaniu map synchronizacyjnych. Specjaliści firmy zajmą się również inwentaryzacją geodezyjno-architektoniczną oraz powykonawczą obiektów jak również geodezyjną obsługą inwestycji. Wszelkie prace wykonywane są przy użyciu wyjątkowo precyzyjnej, profesjonalnej aparatury pomiarowej. W celu lepszego zapoznania się z propozycją przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Dom > Architektura


5. Rzeczywistość wirtualna
  T3VR to firma zajmująca się realizacjami wizualnymi w zakresie virtual reality. W jej ofercie znajdują się panoramy 360, filmy z wirtualnych siedzib, a także wirtualne spacery tworzone z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii, w tym specjalnych okularów, co pozwala klientowi odnieść wrażenie bezpośredniego pobytu w określonym miejscu.
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0