Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Consus
ID linku 31642
Tytuł Consus
Url http://consusfarby.pl/
Opis Firma Consus Sp. z o.o to stosunkowo nowa i dynamicznie rozwijająca się firma, która już zyskała uznanie i popularność wśród firm zajmujących się produkcją farb proszkowych - nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach za granicą (takich jak Białoruś czy Słowacja). W ofercie firmy znaleźć można między innymi farby hybrydowe i farby poliestrowe, a także farby o efektach specjalnych czy o specjalnych właściwościach powłoki. Szeroka gama kolorystyczna poszczególnych farb gwarantuje, że każdy z klientów znajdzie coś, co go najbardziej interesuje. Oferowane przez firmę produkty są wysokiej jakości oraz posiadają stosowne certyfikaty.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe farby   farby epoksydowe   producent farb
Data May 31, 2017
Imię kontaktowe Adam
Email wyślij email do Adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. ANDER 87 Budowa separatorów koalescencyjnych Poznań
  Gorąco zachęcamy Państwa do współpracy z firmą ANDER 87, której siedziba znajduje się w Puszczykowie w województwie wielkopolskim. Świadczymy profesjonalne usługi budowlane oraz transportowe. Można nam powierzyć budowę sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, przyłączy, przepompowni, separatorów, zbiorników oraz zgrzewanie rur i usługi koparkami czy koparko-ładowarkami. Wykonujemy też rozbiórki, cięcie żelbetu i asfaltu i przygotowujemy dokumentacje techniczne. Mamy najwyższej jakości sprzęt, duże doświadczenie w branży i referencje. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Budowa Domu - budowadomu24h.pl
  Serwis budowadomu24h.pl ułatwia wyszukiwanie i wybieranie najlepszych ekip budujących domy. Jeśli szukasz ekipy do budowy domu wystarczy, że złożysz krótkie zapytanie, a my prześlemy je do firm. Fachowcy skontaktują się z Tobą i przedstawią oferty, a Ty wybierzesz najlepszą dla Ciebie firmę budowlaną.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. CENTROWENT Instalacje klimatyzacyjne
  Firma Centrowent powstała, aby zagwarantować Państwu dostęp do wysokiej klasy sprzętu wentylacyjnego, grzewczego, i klimatyzacyjnego. Swoją ofertę adresujemy nie tylko do inwestorów, lecz również do firmy zajmujących się instalacjami tego rodzaju, oraz do wykonawców. Mając na celu nieustanny rozwój, zawsze jesteśmy na bieżąco oraz wdrażamy innowacyjne technologie, dostarczając swoim klientom optymalne rozwiązania. W całościowej propozycji znajdą Państwo całe systemy, elementy, oraz pojedyncze urządzenia oraz akcesoria takich producentów, jak Fujitsu, Toshiba, Samsung, Karpol, albo Panasonic. Współpraca tylko za sprawdzonymi producentami, w połączeniu z bogatym doświadczeniem naszej załogi, stanowić mogą gwarancję najwyższego poziomu świadczonych przez nas usług. Do Państwa dyspozycji pozostaje również hurtownia, położona na obszarze naszej siedziby. Więcej na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Aluthermo materiały termoizolacyjn
  Produkty Aluthermo są innowacyjnymi i technologicznie zaawansowanymi rozwiązaniami z zakresu termoizolacji. Jest to cienkowarstwowa izolacja refleksyjna, która może zostać zastosowana w praktycznie każdym obszarze, który wymaga izolacji termicznej. Elementy struktury tworzące materiały marki Aluthermo są połączone ze sobą na wierzchu za pomocą nowoczesnej metody, która zgrzewa je w wysokiej temperaturze. W ten sposób uzyskiwana jest nierozwarstwiająca się struktura półsztywna. Dzięki użyciu czystego polerowanego aluminium, nasze produkty odporne są na utlenienia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Sigmateq
  Bariery drogowe ochronne SIGMATEQ, barieroporecze, sigma, Dostawa, montaż stalowych barier ochronnych, drogowych, mostowych, sztywnych, barieroporęczy, rozbiórka i naprawa barier ochronnych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0