Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
TUBUS opakowania foliowe
ID linku 31664
Tytuł TUBUS opakowania foliowe
Url http://www.tubus.com.pl
Opis W Warszawie mieści się siedziba firmy TUBUS, która specjalizuje się w dystrybucji opakowań z folii. Nasze wyroby są transparentne, solidne oraz oferowane w wielu kształtach, co znacznie uatrakcyjnia ich wygląd i prezentację zawartości. U nas zakupić można pudełka prostopadłościenne, profile, tuby, opakowania profilowe, zestawy prezentowe jak również wiele innych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, doradztwo, błyskawiczną realizację zlecenia oraz atrakcyjne warunki współpracy. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o ofercie oraz dane kontaktowe przedsiębiorstwa.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Blistry   opakowania foliowe   Tubus opakowania z folii   Tubus opakowania przezroczyste   tuby przezroczyste   tuby z folii   pudełka z folii   pudełka przezroczyste   producent opakowań foliowych   Tubus opakowania do kosmetyków
Data Jun 6, 2017
Imię kontaktowe TUBUS tuby z folii
Email wyślij email do TUBUS tuby z folii
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Sprzątanie strychów - DPR
  Jesteśmy wyjątkową firmą, która zajmuje się transportem kontenerów. Nasze usługi dostępne są na terenie Krakowa oraz wielu różnych okolic. Na rynku istniejemy od 2012 roku i ciągle staramy się poszerzać możliwości naszej firmy. Zapewniamy naszym klientom szeroki zakres usług, które charakteryzują się konkurencyjnością, promocjami sezonowymi, atrakcyjnymi cenami i wieloma innymi cechami. Zapraszamy serdecznie do zdecydowania się na nasze usługi. Każdy będzie zadowolony z naszej oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Kasiński Investment nowe mieszkania Kielce
  Przedsiębiorstwo Kasiński Investment jest ekspertem w branży deweloperskiej. Swoim Klientom dostarcza najwyższą jakość usług powiązanych budownictwem mieszkalnym i usługowych. Obsługiwana przez firmę inwestycja Tertis House to innowacyjny, elegancki kompleks budowlany, utworzony przez wybitną pracownię projektową. Budynek ten składa się z pięciu pięter, w których będą znajdować się mieszkania o wysokim standardzie oraz lokale usługowe. W piwnicach zaplanowano miejsca na parking i komórki lokatorskie. Więcej szczegółów o inwestycji obsługiwanej przez przedsiębiorstwo dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Ochrona osobista
  Osoby zatrudnione jako ochrona osobista to doświadczony zespół stałych pracowników, cechujących się bardzo wysokim poziomem motywacji, kreatywnym myśleniem oraz praktycznymi umiejętnościami rozwiązywania sytuacji konfliktowych. Gwarancją ich skuteczności zawodowej jest specjalistyczne wyszkolenie, nie tylko z takich dziedzin jak strzelanie, taktyka interwencji, walka wręcz czy udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, ale również dotyczących zachowań i relacji interpersonalnych. Bodyguardzi pracujący w naszej firmie, przechodzą systematyczne, weryfikujące poziom ich umiejętności wszechstronne szkolenia, także inicjowane w sytuacjach ekstremalnych. Większość pracowników należy do elitarnego "International Bodyguard Association", najstarszej i największej organizacji branżowej skupiającej agentów ochrony osobistej na świecie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. GAM-METAL balustrady metalowo drewniane warszawa
  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu profil firmy Gam-Metal z Łodzi. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem, produkcją i montażem schodów i balustrad. Wykonywane przez nas przedmioty są solidne, estetyczne i w pełni bezpieczne. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, więc jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i do każdego zamówienia podchodzimy z zaangażowaniem. Oferujemy również bezpłatne doradztwo w dziedzinie budownictwa jak również możliwość wykonania wizualizacji tworzonych przez nas elementów. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znaleźć można szczegóły naszej oferty oraz dane kontaktowe firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. DARPAK koks
  Szukasz wysokiej jakości paliw kopalnych z dowozem do domu? Wszystkie produkty można nabyć zarówno luzem, jak i w workach. Nasze paliwa pochodzą z najlepszych kopalni Górnego Śląska. Naszym nadrzędnym zamysłem jest najwyższej jakości, kompleksowa obsługa klientów, tedy oferujemy transport zakupionego paliwa niezależnie od tego, czy nabywają Państwo węgiel w dużej ilości, czy też pojedynczy worek. Na terenie gminy Mirsk Państwa zamówienia dowozimy bezpłatnie. Koszt dostawy w bardziej oddalone miejsca uzależniony jest od odległości między naszym punktem sprzedaży, a miejscem do którego ma zostać dostarczone. Koszty przewozu do dalszych miejscowości do ustalenia w biurze Darpak lub telefonicznie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0