Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Centrum wiedzy komputerowej TheComputerBay portal komputerowy
ID linku 3170
Tytuł Centrum wiedzy komputerowej TheComputerBay portal komputerowy
Url http://www.TheComputerBay.pl
Opis Strona poświęcona informatyce i komputerom. Pierwsza pomoc w problemach związanych z komputerami. Opisy, porady, nowości, historia i wiele innych. Ciekawe artykuły dotyczące obsługi i naprawy sprzętu komputerowego. Opisy nowych urządzeń i wspominki starych, nieużywanych dzisiaj podzespołów. Odpowiedź na każde pytanie nurtujące początkującego komputerowca.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe komputery   pc   portal pc   strona pc   portal komputery
Data Aug 17, 2009
Imię kontaktowe Zawiii
Email wyślij email do Zawiii
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Aplikacje na komórkę
  Chcielibyśmy zachęcić Ciebie do zobaczenia sklepu internetowego www.bMobi.pl , który sprzedaje popularne aplikacje na komórkę. Nasz sklep internetowy oferuje software wiodących na rynku producentów oprogramowania na wszystkie popularne systemy operacyjne telefonów komórkowych, w tym JAVA, Symbian, Windows Mobile i Android. Przekonaj się sam! www.bmobi.pl
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Pobierz najnowsze gry i programy
  Pobierz najlepsze programy oraz gry. Zagraj w gry online. Znajdziesz tutaj nowości z rynku gier i oprogramowania. Skorzystaj z promocji na tanie aplikacje, pobieraj darmowe stare gry oraz najnowsze produkcje. Wszystko podzielone jest na czytelne kategorie, co ułatwia wyszukiwanie konkretnej zawartości.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Astra Pro - allkeystore.pl
  Tworzenie profesjonalnej strony WordPress nigdy nie było prostsze, dzięki Allkeystore. Oferujemy premium wtyczki WordPress i szablony, które pozwolą Ci w pełni dostosować swoją stronę do swoich potrzeb. Nasze narzędzie WooCommerce zapewnia łatwość zarządzania sklepem internetowym. Nie czekaj i przekonaj się sam, co jeszcze firma ma do zaproponowania swoim klientom!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. System do backupu - StorageCraft
  Produkty firmy StorageCraft znane pod nazwą ShadowProtect to rozwiązania do backupu służbowych albo prywatnych plików. Ich przewagę nad pozostałymi programami do przywracania systemu stanowi natychmiastowe funkcjonowanie systemu w zakresie przywracania usuniętych danych. Bardzo ważną funkcją tego oprogramowania do tworzenia backupu serwera jest każdorazowe badanie zawartości dysku i backupowanie tylko najnowszych folderów lub dokumentów, które były przez nas uzupełnione od ostatniego czasu archiwizacji. StorageCraft w swej gamie produktów posiada także wiele narzędzi do monitorowania kondycji i poprawności wykonania procesu przywracania danych.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Programy kosztorysowe Norma PRO, Norma STANDARD
  Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych programów kosztorysowych Norma Standard, Norma PRO. Programy dla kosztorysantów. Szczegółowe opisy programów, cenniki, wymagania sprzętowe Programy kosztorysowe Norma Pro, Norma Standard. Szkolenia dla kosztorysantów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0