Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Siatki do asfaltu, geotkaniny
ID linku 31713
Tytuł Siatki do asfaltu, geotkaniny
Url http://www.fram-geo.pl
Opis Zapraszamy wszystkich zainteresowanych geosyntetykami na stronę internetową firmy FRAM GEO. W jej ofercie znaleźć można głównie agrosyntetyki, maty bentonitowe, geomembrany, maty antyerozyjne, geokraty, agrosyntetyki, geokompozyty czy chociażby folie budowlane. W branży jesteśmy od kilkunastu lat, działamy na terenie całego kraju. Więcej na nasz temat znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.Fram-Geo.pl.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe geowłókniny ts   geosyntetyki   mata antyerozyjna   mata drenażowa   miragrid
Data Jun 12, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Doradztwo z ochrony środowiska - Envinet.pl
  Widzimy dziś bardzo wyraźnie, że moda na ekologię jest coraz bardziej rozpowszechniana. Spora liczba korporacji inwestuje w rozwiązania, które są przyjazne ekosystemowi. Jest to jednak jedynie trend, czy może również większa świadomość zagrożeń wynikających z bierności wobec tej kwestii? Zorientowany człowiek interesu wie, iż prowadząc swą działalność w zgodzie ekosystemem, dba również o przestrzeganie kwestii prawnych. Envinet.pl został powołany do życia po to, by dać nam większą świadomość problemu oraz pomóc w najważniejszych, dotyczących go działaniach.


Envinet.pl to internetowe doradztwo z ochrony środowiska, przy pomocy którego każdy przedsiębiorca bez żadnych problemów wypełni wszystkie swoje obowiązki w temacie dbania o ekosystem. Niektóre firmy pomyślą z całą pewnością, że ich to przecież nie dotyczy, ale jest to kwestia, dotykająca w gruncie rzeczy każdej firmy bez żadnych wyjątków. Każde przedsiębiorstwo zobligowane jest np. do składania okresowego sprawozdania ekologicznego oraz ewidencjonowania różnego rodzaju odpadów.


Duża liczba zobowiązań środowiskowych dotyczy np. branży budowlanej, która wykorzystuje samochody firmowe i w ten sposób emituje do atmosfery zanieczyszczenia. Ważną sprawą jest tu też wymienianie części samochodowych, nie można ich bowiem usunąć gdziekolwiek. To samo dotyczy notabene przedsiębiorstw, parających się transportem, przy czym dochodzi do tego szereg dodatkowych zagrożeń.


Sprawa ta tyczy się również przedsiębiorstw, które prowizorycznie nie stwarzają zagrożeń względem środowiska, m.in. salonów kosmetycznych, fryzjerów, różnorodnych firm związanych z tematem zdrowia i urody. Każda z tych firm wytwarza odpady, których trzeba się odpowiednio pozbyć. Ważnym problemem jest w tym przypadku także pobieranie wód i usuwanie ścieków.


Także branżę zajmującą się konfekcją oraz tkaninami dotyczy bardzo dużo obowiązków środowiskowych, w tym chociażby gospodarka opakowaniami i odpadami niebezpiecznymi, takimi jak: środki chemiczne, rozpuszczalniki, kleje i farby. Powiązane jest to z nakazem stosowania się do odpowiednich ustaw i zdobycia właściwych zezwoleń.


Envinet to niesamowicie prosty oraz nieuciążliwy system, pomagający radzić sobie z kwestiami, związanymi z ochroną środowiska. Każdy przedsiębiorca może wypróbować 30-dniową darmową wersję doradztwa środowiskowego, a wszystkie usługi Envinet oraz dostęp do nich wyjaśnione są na niezwykle przejrzystej stronie www.envinet.pl oraz na znajdującym się tam tutorialu. Bycie eko to nie tylko moda, to również obowiązek.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Sklep Chata
  pl Zajmujemy się sprzedażą produktów domowego użytku. W naszych punktach handlowych mamy asortyment przydatny do przyrządzania, picia i przechowywania kawy z herbatą. Można więc kupić u nas młynki do kawy, czajniczki, termosy, kubki, filiżanki do kawy i herbaty, pojemniki ceramiczne, plastikowe, a także metalowe, szklanki żaroodporne, sitka ze stali nierdzewnej do herbaty, puszki do kawy, oraz zaparzacze do herbaty. Cały asortyment jest dostępny w naszych 2 punktach sprzedażowych w centrum handlowym Lęborka. Ponadto można dokonać zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Centrum Archeologicznych Badań Ratowniczych
  Świadczymy kompleksowe usługi przygotowania inwestycji w zakresie ochrony zabytków archeologicznych. W ramach naszej oferty świadczymy usługi prowadzenia rozpoznawczych i ratunkowych badań archeologicznych i archeologiczno - architektonicznych, nadzorów archeologicznych.

W ramach naszej oferty świadczymy usługi prowadzenia:
- rozpoznawczych i ratunkowych badań archeologicznych
- rozpoznawczych i ratunkowych badań archeologiczno - architektonicznych
- nadzorów archeologicznych.

Świadczymy również usługi związane z:
- doradztwem
- integracją
- planowaniem badań archeologicznych
w ramach planowanych inwestycji.

W ramach obsługi inwestycji możemy:
- przejąć formalności urzędowe
- przeprowadzić badania źródłowe, historyczne i archiwalne
- archeologiczne rozpoznanie bądź
- weryfikację terenu planowanej inwestycji pod kontem występowania zabytków archeologicznych.

W zależności od zakresu prac zleconych przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków przeprowadzić:
- ratownicze badania archeologiczne przed rozpoczęciem inwestycji
- nadzór archeologiczny w jej trakcie.

Działamy na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodniopomorskiego (w przypadku dużych projektów całej Polski)
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Torby ekologiczne z nadrukiem
  W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę toreb papierowych z nadrukiem, pełniących świetną formę reklamy, będące sposobem na zwiększenie popularności marki. Produkujemy między innymi torby ekologiczna, dla osób dbających o środowisko. Torby te wykonujemy z ekologicznych materiałów, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Co więcej w naszej ofercie znajdziecie Państwo także torby bawełniane oraz opakowania drewniane.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Wynajem kserokopiarek Warszawa
  Strona internetowa firmy Adlers, która oferuje wynajem kserokopiarek Warszawa, a także inne usługi związane z obsługą, serwisem czy sprzedażą podobnych urządzeń. W ofercie prezentowanej firmy znajdziemy zarówno kserokopiarki nowe, jak i leasingowe. Dostępne są sprzęty kolorowe oraz czarno-białe. Ponadto, promowana firma oferuje również drukarki, liczarki, urządzenia wielofunkcyjne oraz usługi, takie jak wynajem kserokopiarek Warszawa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0