Kategorie w katalogu

Aktualności 654
Biznes i ekonomia 6080
Dom 3320
Firmy wg branży 8291
Internet 4130
Komputery 745
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 905
Muzyka 332
Nauka 787
Rozrywka 849
Społeczenstwo 481
Sport 578
Turystyka 1895
Zdrowie i uroda 2960
Zwierzęta i rośliny 316
BRABEC psycholog bydgoszcz
ID linku 31757
Tytuł BRABEC psycholog bydgoszcz
Url http://brabec-psychoterapia.pl
Opis Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawić Państwu propozycję działalności gabinetu psychoterapii prowadzonego przez Magdalenę Brabec. Nasza siedziba mieści się w Bydgoszczy. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu psychoterapii indywidualnej, dla par, dzieci lub młodzieży, leczenie stresu, zaburzeń psychosomatycznych, uzależnień, zaburzeń lękowych bądź osobowości jak również pomoc i wsparcie w przypadku problemów rodzinnych,emocjonalnych, ogromnego stresu i innych. Zapewniamy kameralną i dyskretną atmosferę, fachową pomoc oraz konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na naszą stronę.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psychoterapia bydgoszcz   psychoterapeuta bydgoszcz   psychoterapia brabec bydgoszcz   psychoterapeuta brabec bydgoszcz   psychoterapeuta psychoanalityczny bydgoszcz   psychoterapia psychoanalityczna bydgoszcz   psycholog bydgoszcz   testy psychologiczne diagnoza bydgo
Data Jun 18, 2017
Imię kontaktowe BRABEC psychoterapia indywidualna bydgoszcz
Email wyślij email do BRABEC psychoterapia indywidualna bydgoszcz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Centrum Familion - diagnoza zaburzeń rozwojowych
  Trudne relacje w rodzinie są przyczyna wielu konfliktów i nieporozumień, a jeśli nie potrafią Państwo sami rozwiązać tych problemów, zwróćcie się po pomoc do profesjonalistów. Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny, mające siedzibę w Gdyni, przy ulicy Morskiej 139/1, oferuje duży wybór zajęć, warsztatów i terapii ukierunkowanych na rozwiązanie różnych problemów. Szczegóły znajdziecie na stronie centrumfamilion.pl.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Natasza Cholewa psycholog Kraków
  Nasza oferta to pomoc świadczona przez doświadczonego psychologa Nataszę Cholewa. Gabinet psychoterapii i wsparcia psychologicznego posiada siedzibę w Krakowie, na ulicy Świętej Gertrudy 9. W ofercie pomoc psychologiczna świadczona dla młodzieży, osób dorosłych, małżeństw, rodzin. Prowadzimy terapię indywidualną, terapię grupową, konsultacje psychologiczne. Pomagamy wielu osobom, zapewniając dyskrecję, lojalność i zrozumienie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Neurolog bielsko biała
  Nasza oferta to profesjonalne usługi medyczne. Prowadzimy klinikę Psychomedical, która od lat udziela pomocy pacjentom w każdym wieku. Oferujemy pomoc psychologa, psychologa dziecięcego, psychiatry, psychiatry dziecięcego, neurologa i kardiologa. Specjaliści z zakresu psychologii i psychiatrii są do Państwa dyspozycji. Każdy pacjent może liczyć na pełne zrozumienie i specjalistyczną pomoc. Zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. Centrum psychodynamiczne - kcp.com.pl
  W skład Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego wchodzą Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej, Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz gabinet psychoterapii - możecie mieć Państwo pewność, że z uwagi na nasze wysokie standardy, doświadczenie psychoterapeutów oraz ogólne podejście, to właśnie oferta KCP jest godna bardzo dużego zainteresowania. Więcej info o naszej działalności oczywiście na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Psycholog Wrocław - Grzegorz Kurowski
  Grzegorz Kurowski, psychoterapeuta, prowadzi terapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych w oparciu o nurt psychodynamiczny. Korzysta z regularnej superwizji specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

Doświadczenie zawodowe:
-Poradnia Zdrowia Psychicznego w Środzie Śląskiej
-Dzienny Ośrodek wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi we Wrocławiu

Psychoterapia wskazana jest dla osób przeżywających trudności w relacjach, kryzysy, smutek, przygnębienie lub borykających się z objawami depresji, nerwicy. Gabinet mieści się blisko centrum Wrocławia. Podczas spotkań obowiązuje pełna poufność.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0