Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Szkolenia BHP
ID linku 319
Tytuł Szkolenia BHP
Url http://www.bhpzone.pl
Opis Szkolenia BHP. Outsourcing BHP. Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i PPOż dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe. Szkolenia wstępne oraz szkolenia okresowe BHP.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Biznes i ekonomia > Praca
Słowa kluczowe szkolenia bhp   BHP   BHP Warszawa   bezpiecze�stwo i higiena pracy   kursy bhp   us�ugi bhp   nadz�r bhp   ppo�   ryzyko zawodowe   szkolenia wst�pne   szkolenia okresowe   szkolenie BHP   szkolenia BHP Warszawa
Data Nov 28, 2008
Imię kontaktowe Desmo
Email wyślij email do Desmo
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Sale Konferencyjne nad morzem
  Wybór sali konferencyjnej jest niezwykle ważnym elementem w zaplanpwaniu konferencji. Obecnie jest duży wybór obiektów, trzeba jedynie czasu żeby zweryfikować oferty każdego z ośrodków które nas interesują, sprawdzić rozmieszczenie i ceny. Korzystając z serwisu nadmorzem.salekonferencyjne.pl zaoszczędzisz cenny czas, a dzięki unikalnym ofertom które są w naszym serwisie – dużo gotówki! Zaletą przeprowadzenia konferencji nad morzem jest nie tylko same morze, ale także bardzo bliska odległość od takich miast jak Szczecin i Trójmiasto, gdzie znajduje się wiele atrakcji turystycznych. Dla osób zainteresowanych organizacją swojego wydarzenia w innym miejscu mamy ponad 3000 propozycji w całej Polsce!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Państwowe uprawnienia elektryka
  Prezentujemy Państwu kurs na elektryka online, który umożliwia poznanie wiedzy branżowej w komfortowych warunkach. Nie nakładamy na użytkowników limitów czasowych. Uczycie się Państwo we własnym tempie, co pozwala zdobyć państwowe uprawnienia elektryka, a tym samym wznieść się na nowy poziom życia zawodowego. Polecamy kursy od G1 do G3.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Szkolenia coaching
  Beneficium Mens to firma oferująca szkolenia z coachingu. Ponadto w ofercie szkolenia oraz kursy z zakresu funduszy unijnych, szkolenia z hr, pr, zamówień publicznych oraz marketingu. Beneficium Mens jest prestiżową placówką nauczania i doskonalenia zawodowego dorosłych, podległą pod nadzór Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Kurs pierwszej pomocy Katowice - http://medykszkolenia.pl/kurs- pierwszej-pomocy-katowice/
  Medyk Szkolenia świadczy usługi w zakresie szkoleń oraz kursów - chodzi głównie o udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Kursy ratownictwa, warsztaty medyczne dla rodziców, szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół, kursy indywidualne - tym również się zajmujemy. Przede wszystkim kursami i szkoleniami zajmujemy się w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, a także Katowicach. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Oąrodek Szkolenia Kierowców Nawigator
  OSK Nawigator oferuje kursy jazdy kat. B, jazdy doszkalające, ponadto oferuje badania lekarskie i materiały szkoleniowe gratis. Mamy w swojej ofercie liczne rabaty i promocje. Nawigator jest gwarancją sukcesu. Specjalną ofertę kierujemy do osób zapracowanych, którzy chcieliby uczyć się we własnym tempie i dogodnej porze. Dla nich przygotowaliśmy indywidualny kurs nauki jazdy. Nasi instruktorzy dostosują się do Twoich potrzeb.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0