Kategorie w katalogu

Aktualności 647
Biznes i ekonomia 5883
Dom 3257
Firmy wg branży 8065
Internet 4016
Komputery 738
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 880
Muzyka 332
Nauka 775
Rozrywka 840
Społeczenstwo 464
Sport 567
Turystyka 1862
Zdrowie i uroda 2855
Zwierzęta i rośliny 314
GRUPA STOREX Kleje montażowe Olsztyn
ID linku 31928
Tytuł GRUPA STOREX Kleje montażowe Olsztyn
Url http://www.storex.com.pl
Opis Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę GRUPY STOREX, która swoją siedzibę posiada w Olsztynie. Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dysponujemy szerokim wyborem towaru pochodzącego od najlepszych producentów na rynku. U nas zakupią Państwo farby oraz lakiery, chemię budowlaną, pokrycia dachowe, materiały ścienne oraz izolacyjne, narzędzia, systemy zamocowań jak również systemy kominowe. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, fachową obsługę i szybką realizację zamówień. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na naszą witrynę.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Hurtownia materiałów Olsztyn   Hurtownia materiałów budowlanych Olsztyn   Sklep budowlany Olsztyn   Hurtownia budowlana Olsztyn   Chemia budowlana Olsztyn   Gładzie gipsowe Olsztyn   Kleje montażowe Olsztyn   Tynki Olsztyn   Farby i lakiery Olsztyn   Komputerowa mieszalnia
Data Jul 11, 2017
Imię kontaktowe 89 533 46 23
Email wyślij email do 89 533 46 23
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1.  Detekcja gazów
  Jeżeli szukasz wysokiej jakości sprzętów pomiarowych w obszarze instalacji grzewczych koniecznie odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszą ofertą. Posiadamy analizatory spalin, detektory gazu, mierniki wilgotności i wiele innych przydatnych urządzeń. Ponadto zajmujemy się montażem i doradztwem w kwestii analizatorów, jednak naszą największą siłą jest nasz personel, który zawsze jest do dyspozycji naszych klientów, tak by byli zadowoleni z podjętej decyzji. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Windykacja i faktoring
  Zachowanie płynności finansowej to kluczowy element rozwoju każdej firmy. W dobie kryzysu niepewność i nieufność kontrahentów mogą paraliżować przeprowadzanie transakcji. Ten problem można rozwiązać poprzez zamówienie usługi faktoringu, którą mamy przyjemność zaoferować. Wieloletnie doświadczenie w branży windykacji należności to nasz główny atut. Zaufało nam już wiele firm, tak w zakresie windykacji jak i współuczestnictwa w transakcjach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Prace na maturę
  Strona internetowa Pracematuralne.pl to źródło wiedzy dot. szczegółów usługi, jaką jest pisanie prac maturalnych na zamówienie. Jest to oferta kierowana do uczniów, którzy mają problem z przygotowaniem swojej prezentacji. Korzystając z naszej oferty mogą liczyć na kreatywne podejście do tematu, bibliografię, wnikliwe opracowanie tematu, konspekt, poprawną polszczyznę, rzetelność oraz dotrzymanie ustalonego terminu. Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie w pisaniu prezentacji maturalnych oraz pozytywne opinie osób, które już skorzystały z naszych usług. Wysoka jakość prezentacji, stały kontakt, możliwość zapłaty w ratach – zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z przykładami prezentacji maturalnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Kurs na wózki widłowe Opole - Zawodowy
  Ośrodek szkoleniowy Zawodowy zajmuje się prowadzeniem kursów z zakresu szkoleń pracowniczych. Do oferty kursów wliczyć należy przede wszystkim kursy na wózki widłowe oraz kursy BHP. Po każdym zakończonym kursie osoba uzyskuje potwierdzenie swoich kwalifikacji w postaci certyfikatu. Firma działa na terenie miast: Opole, Nowy Sącz oraz Racibórz.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. GRADIENT Modernizacje instalacji elektrycznych
  FUH GRADIENT zawsze dotrzymuje wyznaczonych przez kontrahenta terminów a dzięki temu z każdym rokiem naszej działalności wciąż powiększamy grono zadowolonych zleceniodawców, którzy rekomendują nas innym. Na tle konkurencji wyróżnia nas wykwalifikowana kadra pracowników, która niezwykle dobrze zna się na przeprowadzaniu, przeróbkach i modernizacjach instalacji elektrycznych a także na pomiarach i przeglądach elektrycznych. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych do wykonania oraz w swojej pracy kładziemy nacisk na bardzo wysoką jakość, staranność i dokładność oraz precyzję. Gwarantujemy fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny a także pracę wyłącznie na sprawdzonych narzędziach oraz surowcach. Na głównym miejscu zawsze umieszczamy oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Więcej dokładnych informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0