Kategorie w katalogu

Aktualności 654
Biznes i ekonomia 6080
Dom 3320
Firmy wg branży 8291
Internet 4130
Komputery 745
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 905
Muzyka 332
Nauka 787
Rozrywka 849
Społeczenstwo 481
Sport 578
Turystyka 1895
Zdrowie i uroda 2960
Zwierzęta i rośliny 316
www.termex-fiber.pl
ID linku 31931
Tytuł www.termex-fiber.pl
Url http://www.termex-fiber.pl
Opis Wełna celulozowa Termex to nowoczesne i wydajne rozwiązanie stosowane w ocieplaniu budynków każdego rodzaju. Doceniany w mroźnych krajach jak np. Finlandia surowiec jest przyjazny dla środowiska, skuteczny, charakteryzuje się najwyższą jakością plus spełnia wszelkie obowiązujące normy. Firma Termex-Fiber z siedzibą w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim oferuje sprzedaż wełny Termex, fachowe doradztwo i wynajem specjalistycznych maszyn. Osoby zainteresowane współpracą bądź chcące się dowiedzieć więcej na temat oferty, gorąco zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe docieplenie poddasza   docieplenie dachu   ekofiber   granulat wełny   wdmuchiwanie izolacji   granulat dociepleniowy   isofloc   izolacja poddaszy   izolacja wdmuchiwana   ocieplanie dachu
Data Jul 11, 2017
Imię kontaktowe 790 223 000
Email wyślij email do 790 223 000
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Prace wysokościowe
  ActivePartner to malowanie konstrukcji stalowych, prace wysokościowe, prace specjalistyczne w miejscach niedostępnych, park linowy. ActivePartner również organizuje imprezy integracyjne. W ofercie miedzy innymi: paintball, off-road, park linowy, nordic walking. O wynikach działania firmy świadczy fakt, iż w ciągu całego okresu naszej pracy nie mieliśmy ani jednej reklamacji i skargi. Jesteśmy dumni z tego faktu i zrobimy wszystko aby nadal utrzymać ten poziom.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Grupa PREF-BET. Płytki i kamień elewacyjny
  Elewacje ECOPIEDRA to ponad 100 wzorów eleganckich i ponadczasowych okładzin, które idealnie trafiają w gusta Klientów.
Występują w postaci płytek elewacyjnych jak również kamieni elewacyjnych. Wszystkie wzory posiadają narożniki, które pozwalają na doskonałe odtworzenie naturalnych materiałów okładzinowych.
Nadają się zarówno na elewacje budynków jak i do wnętrz - pozwalając stworzyć niepowtarzalne kompozycje.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. okna veka-poznań
  Okna z tworzywa PCV wykonane z profilu firmy Veka. Firma Lazur z siedzibą w Poznaniu zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa, sprzedaży i montażu okien. Proponowane okna charakteryzują sie wysoką jakością wykonania i trwałością. Profil Veka to tradycja i wysoka jakość.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Fasady aluminiowe
  W ofercie firmy Grubek odnajdziemy zarówno okna czy drzwi, ale także fasady aluminiowo-szklane montowane na fasady budynków. Na stronie odnajdziemy szeroką galerię budynków, które mają zainstalowaną fasadę aluminiowo-szklan przygotowaną przez firmę Grubek PPHU. Na stronie znajduje się również dokładny opis komponentów systemów aluminiowych z których możemy wybierać konfigurację naszej fasady budynku. Zapoznaj się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Geodeta Kraków | www.geosurvey.pl
  Budujesz dom? Nie wiesz jak uzyskać zgodę na budowę? Twoja działka wymaga pomiarów, albo podziału? Skorzystaj z usług geodety z Krakowa - firmy Geosurvey. Choć młoda - firma zyskała już wielu zadowolonych klientów na terenie całego kraju. Najczęstszym obszarem działalności Geosurvey są jednak powiaty w województwie Małopolskim. Najwięcej projektów i zleceń firma wykonywała na terenie powiatów miechowskiego, krakowskiego oraz proszowickiego. Geodety w Krakowie potrzebuje coraz więcej osób, ponieważ miasto ciągle się rozwija i w jego obszarze powstaje wiele nowych obiektów. Nikogo więc nie dziwi, że usługi takie jak wykonanie pomiarów, czy stworzenie map wysokościowo - sytuacyjnych jest dzisiaj bardzo pożądaną usługą. Każdego dnia Geosurvey zmaga się więc z ciężkimi wyzwaniami - teren miasta jest w większości zagospodarowany nieoptymalnie. W rękach geodetów z Krakowa leży poprawa tej sytuacji i poprawienie komfortu mieszkańcom miasta. Obok podstawowych usług geodezyjnych w ofercie firmy od niedawna pojawiły się projekty domów, na podstawie których można praktycznie od razu zacząć budować - nie musisz ponosić dodatkowych kosztów zatrudnienia architekta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0