Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
www.aw-impex.com
ID linku 31999
Tytuł www.aw-impex.com
Url http://www.aw-impex.com
Opis Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się sprzedażą maszyn rolniczych i części zamiennych, gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą A.W.IMPEX. Siedziba firmy znajduje się w Konopnicy w województwie lubelskim a specjalizuje się ona w sprzedaży maszyn takich jak opryskiwacze polowe i sadownicze, rozsiewacze do nawozów, agregaty, kultywatory, brony talerzowe, glebogryzarki, sadzarki do ziemniaków, pługi czy maszyny oczyszczające ziarno. W ofercie firmy znaleźć można także wysoko energetyczny pelet bukowy. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sadzarka do ziemniaków   sadzarki do ziemniaków   opryskiwacz zawieszany   opryskiwacze zawieszane   kultywatory   kultywator   maszyna do czyszczenia zboża   maszyny do czyszczenia zboża   maszyny do czyszczenia ziarna   maszyna do czyszczenia ziarna
Data Jul 19, 2017
Imię kontaktowe www.aw-impex.com
Email wyślij email do www.aw-impex.com
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Katalizatory
  W dzisiejszych czasach recykling odgrywa ważną rolę w ochronie naturalnego środowiska. Firma "GLOBALKAT" działa na terenie dolnego śląska i skupuje katalizatory samochodowe, a także monolit ceramiczny. Firma umożliwia także sprzedaż wysyłkową, dzięki czemu klienci z całej polski mogą znaleźć szybki i dobrze płatny zbyt dla swoich katalizatorów. Na stronie internetowej globakat.pl można sprawdzić aktualne ceny katalizatorów z popularnych modeli samochodów oraz dowiedzieć się więcej o procesie transakcji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Całodobowa opieka
  Dom Opieki Malwa od 2008 roku wspiera ludzi starszych, przewlekle chorych i niepełnosprawnych. Położony w miejscowości Ornontowice, w ustronnym i zacisznym miejscu, przyciąga uwagę coraz większej liczby osób potrzebujących kompleksowej opieki. Właściciele udostępniają im 14 miejsc. Ponadto dbają o dobre samopoczucie mieszkańców. Organizują im wspólne zajęcia, robią wszystko co w ich mocy, by czuli się potrzebni.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. KUŹNIA WNĘTRZ remonty police
  Dzięki pomocy firmy Kuźnia Wnętrz BIS z Tarnowa wszelkie pomieszczenie stanie się miejscem pełnym stylu oraz charakteru. Jest ona bowiem specjalistą z długoletnim doświadczeniem w branży remontowo-meblarskiej. Zakres usług firmy zawiera kompleksowe remonty oraz wykończenia domów prywatnych czy też obiektów użyteczności publicznej. Zespół fachowców firmy stworzy dla Państwa również wyjątkowy projekt salonu, łazienki czy kuchni jak również zajmie się jego realizacją. Każdy szkic przygotowywany jest z wielką starannością i uwzględnieniem życzeń Klienta. Dodatkowo, Kuźnia Wnętrz zajmuje się projektowaniem i wykonaniem mebli na zamówienie. By zapoznać się ze szczegółami działalności firmy, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. adamigo.pl gry edukacyjne
  Staramy się w firmie Adamigo przykładać szczególną wagę do rozpowszechniania polskiej kultury, dlategoinspiracją dla stworzenia nowych produktów są bardzo często polskie bajki i baśnie. Wśród bohaterów naszych gier to właśnie bohaterowie zakorzenionych w narodowej kulturze opowieści wiodą prym. Znajdziecie u nas za to takie charaktery Kot w butach, Czerwony Kapturek czy Smok Wawelski. Wiemy dobrze, iż wspólne chwile spędzone z dziećmi przy grach planszowych pozwalają na budowanie silnych więzi rodzinnych. To wspomnienia na całe życie. W związku z tym zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i wspólnej zabawy z grami ADAMIGO.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Biuro rachunkowe Poznań - Saldo s.c.
  Kancelaria zatrudnia bardzo sprawny zawodowo zespół pracowników o wieloletnim stażu pracy w SALDZIE co przekłada się na bogaty zasób doświadczenia zawodowego, umiejętność praktycznego zastosowania posiadanej wiedzy, umiejętność kontaktu z każdym najbardziej nawet wymagającym klientem i stwarzanie bardzo przyjaznej atmosfery współpracy oraz bardzo dużą skuteczność działania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0