Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
www.aw-impex.com
ID linku 31999
Tytuł www.aw-impex.com
Url http://www.aw-impex.com
Opis Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się sprzedażą maszyn rolniczych i części zamiennych, gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą A.W.IMPEX. Siedziba firmy znajduje się w Konopnicy w województwie lubelskim a specjalizuje się ona w sprzedaży maszyn takich jak opryskiwacze polowe i sadownicze, rozsiewacze do nawozów, agregaty, kultywatory, brony talerzowe, glebogryzarki, sadzarki do ziemniaków, pługi czy maszyny oczyszczające ziarno. W ofercie firmy znaleźć można także wysoko energetyczny pelet bukowy. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sadzarka do ziemniaków   sadzarki do ziemniaków   opryskiwacz zawieszany   opryskiwacze zawieszane   kultywatory   kultywator   maszyna do czyszczenia zboża   maszyny do czyszczenia zboża   maszyny do czyszczenia ziarna   maszyna do czyszczenia ziarna
Data Jul 19, 2017
Imię kontaktowe www.aw-impex.com
Email wyślij email do www.aw-impex.com
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Firma sprzątająca Do Porządku.
  Firma sprzątająca Do Porządku działa na terenie Warszawy i jej okolic. Wiemy, że podstawą dobrego samopoczucia jest porządek w domu, dlatego swoim klientom oferujemy: stały harmonogram sprzątania, sprzątanie po remontach, jednorazowe sprzątanie mieszkań i domów. Oferujemy również mycie okien i prasowanie. Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu. Firma zapewnia profesjonalny sprzęt oraz środki czystości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. http://jotankalendarze.pl/
  Autorskie materiały biurowe w każdym biurze Twojej firmy tylko dzięki firmie Jotan. Nasza firma oferuje najwyższej jakości kalendarze ścienne i książkowe, terminarze i organizery, które od lat zdobywają wyróżnienia na Ogólnopolskim Przeglądzie Kalendarzy VIDICAL. Wszystko dzięki naszej pasji, zaangażowaniu i utrzymywaniu wysokich standardów od początku istnienia przedsiębiorstwa, czyli od 1990 roku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień. W razie kłopotów służymy pomocą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. KOLMED USG Świdnica
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy KOLMED ze Świdnicy. Jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej zajmującym się leczeniem chorych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej i medycyny pracy. Prowadzimy również nowoczesną poradnię rehabilitacyjną. W ramach przychodni przeprowadzamy nawet różnorodne badania laboratoryjne oraz specjalistyczne badania diagnostyczne takie jak spirometria, EKG i audiometria. Więcej informacji na temat usług naszej firmy i dane kontaktowe znają Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Pomiary hałasu Kraków
  Laboratorium Badań Środowiskowych SMC serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą przeprowadzanych przez siebie badań. Zajmujemy się między innymi pomiarem poziomu hałasu, zarówno podczas określonej jednostki czasu jak i pochodzącym od maszyn i urządzeń, pomiarami stężenia, pyłów, azotu, tlenku węgla i tak dalej, pomiarami pola elektromagnetycznego, mikroklimatu panującego w środowisku pracy i wiele innych. Zapewniamy tym samym o naszej zupełnej bezstronności i całkowicie profesjonalnym podejściu. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Nam można zaufać bez żadnego problemu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Amperia regeneracja baterii trakcyjnych
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grupy Amperia! Swoim Klientom oferuje ona pełen wachlarz usług związanych z serwisowaniem baterii przemysłowych oraz akumulatorów. Doświadczeni pracownicy przedsiębiorstwa, dzięki zapleczu technicznemu oraz właściwych środkach, wykonają dla Państwa prace związane z utrzymaniem, regeneracją bądź naprawą baterii. Firma oferuje też możliwość wynajmu baterii i prostowników, a także montażu i serwisu baterii stacjonarnych. Wszelkie usługi świadczone przez firmę mają na celu ochronę środowiska. W celu poznania się z pełną propozycją przygotowaną przez firmę, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0