Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
B.K. CZAPLICCY Kolonie transport
ID linku 32011
Tytuł B.K. CZAPLICCY Kolonie transport
Url http://przewozyautokarowewycieczki.pl
Opis Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy przewozowej B.K. Czapliccy. Nasza siedziba mieści się w Przasnyszu a specjalizujemy się w transporcie krajowym oraz zagranicznym. W naszej ofercie znaleźć można obsługę wycieczek, pielgrzymek czy też przewóz pracowników do i z zakładu pracy. Posiadamy uprawnienia na transport na terenie krajów Unii Europejskiej. Nasza flota autokarowa regularnie poddawana jest przeglądom a także komfortowo wyposażona w toaletę, klimatyzację, odtwarzacz DVD oraz rozkładane siedzenia. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzie
więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe Przewozy krajowe   Przewozy międzynarodowe   Przewozy dla zakładów pracy   Transport na Pielgrzymki   Linia Przasnysz – Warszawa   Wycieczki szkolne transport   Zielone szkoły transport   Kolonie transport   Dowóz dzieci do szkół  
Data Jul 19, 2017
Imię kontaktowe ala
Email wyślij email do ala
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. http://www.zomeo.pl/
  Z firmą ZOMEO zadbasz o czystość wokół swojego domu, ale też kupisz materiały niezbędne do budowy domu lub aranżacji ogrodu, bowiem zajmujemy się nie tylko odbiorem odpadów – śmieci i gruzu, ale również sprzedażą takich materiałów jak: piasek siany lub sypany, kamień brukowy, ale także kamień do drenażu, tłuczeń betonowy, ceglany lub kamienny, żwir oraz ziemia torfowa. Współpracujemy z takimi firmami jak: ZOM Łódź Marka Ornocha, Efektbudem, Kamexem – Instalacje Grzewcze oraz firmą ABC SUN ENERGY – Systemy Solarne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Przeprowadzki Ruda Śląska
  Pojęcie: usługa przeprowadzkowe może być rozlegle spostrzegane. Dlatego właśnie znalazłeś dostawcę, który poradzi sobie w dokonaniu każdego Twojego zamówienia.
Zapoczątkowaliśmy działalność w roku 1996 i od tego czasu cały czas realizujemy wszystkie zadania. Nasza kadra nabrała wprawy i pewności siebie, inwestujemy w niezawodne samochody, które mogą dotrzymać kroku Państwa potrzebom. Przez tak wielki okres czasu nasza firma dała się poznać jako solidny i wiarygodny kontrahent we wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach transportowych. Ręczą za to referencje wystawione przez naszych obecnych i wcześniejszych klientów. Trans-Speed przeprowadzki Ruda Śląska współpracuje z potentatami sektorze meblowym, elektronicznej oraz ośrodkami państwowymi, takie jak biblioteki oraz ośrodki pomocy społecznej. W czasie dużej konkurencji na rynku usług przeprowadzkowych bardzo ważnym elementem mającym wpływ na pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, a co za tym idzie jej postęp, jest zdolność dopasowania się do zmieniających się realiów rynku i wymogów kontrahentów. Firma Trans-Speed przeprowadzki Ruda Śląska, jest - bez zastanowienia –kontrahentem rzetelnym przy każdego rodzaju świadczeniach transportowych.
Chcemy podkreślić, że wcześniej omówione usługi polegają na transporcie nie tylko urządzeń, maszyn, sprzętu A.G.D., jednak również na przewozie materiałów sypkich i drewna. Do palety usług przeprowadzkowcych zaliczymy również kompleksowe przeprowadzki- mamy bowiem samochód z windą. Zajmujemy się wszystkim od A do Z- zapakujemy, wyniesiemy, dostarczymy i wniesiemy. Jeżeli potrzebujesz, żeby ktoś fachowo i kompleksowo wykonał Twoje zlecenie przeprowadzkowe skontaktuj się właśnie z nami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Wynajem autokarów
  Nowoczesna firma Vis Attractiva - usługi w szerokim zakresie: autokary, kompleksowe przewozy autokarowe, samochody osobowe, wynajem autokarów Warszawa i Radzymin, woj, mazowieckie. Przewóz osób - wynajem mikrobusów, autobusów, wynajem autokarów Warszawa. Dysponujemy nowoczesną flotą i zapewniamy wysoką mobilność. Transfery lotniskowe, wycieczki szkolne, wycieczki firmowe, wycieczki objazdowe, wyjazdy narciarskie, wyjazdy pracownicze, wyjazdy na koncerty i wyjazdy na ryby. Autokary - turystyczne przewozy autokarowe Warszawa. Transport osób, transfer na lotnisko, wycieczki, przewozy pracownicze, wesela, imprezy. Busy, transfery na lotnisko, przewóz osób mikrobusami, autokarem. Zwiedzanie Warszawa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Mark - transport i spedycja - Łódź, Piotrków Trybunalski
  Jesteśmy organizacją zajmującą się szeroko pojętym wykonawstwem logistycznym. Na wysokim poziomie organizujemy naszemu zleceniodawcy kompleksowy proces spedycyjno-transportowy a także całościowy wachlarz usług towarzyszących przemieszczaniu się towarów.

W zakres tych usług wchodzą takie etapy aranżacji procesów spedycyjnych jak:
> Magazynowanie
> Przeładunki
> Kompleksowa obsługa celna
> Gwarancje celne
> Ubezpieczenie frachtu
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Km-trans.pl
  szukasz specjalistycznych usług w zakresie przewozu i transportu w temperaturze kontrolowanej? Podejmij współpracę z Km-Trans. Organizujemy przewóz, transport leków, transport żywności w temperaturze kontrolowanej. Jesteśmy firma z wieloletnim doświadczeniem której w pełni możesz powierzyć usługi transportowe. Transport leków i przewóz leków oferujemy we współpracy z aptekami z całej polski. Nasz transport chłodniczy jest bardzo dobrze zorganizowany dzięki czemu masz pewność że produkty dotrą do klienta w zachowaniu temperatury kontrolowanej. realizujemy przewozy na terenie Polski za granicy transport Warszawa - Berlin to jedna z naszych usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0