Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
ANETA GIELNIK-PIOTROWSKA psychiatra Poznań
ID linku 32012
Tytuł ANETA GIELNIK-PIOTROWSKA psychiatra Poznań
Url http://psychiatrapoznan.com
Opis Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę gabinetu psychoterapii, który znajduje się w Poznaniu. W ofercie placówki znaleźć można terapię indywidualną, rodzinną oraz dla par. Zajmujemy się także udzielaniem porad, konsultacji i wystawiamy opinie psychiatryczne. Specjalizujemy się w leczeniu zaburzeń psychotycznych, depresji, zaburzeń lękowych, natręctw, nerwic, zaburzeń psychosomatycznych i odżywiania oraz uzależnień. Gwarantujemy indywidualne podejście do Pacjenta oraz dostosowujemy optymalną metodę leczenia. Oprócz tego gwarantujemy miłą i bezstresową atmosferę. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psychiatra Poznań   psychoterapeuta Poznań   lekarz psychiatra Poznań   dobry psychiatra Poznań   psychoterapia Poznań   leczenie nerwic Poznań   leczenie depresji Poznań   dobry psychoterapeuta Poznań   gabinet psychiatryczny Poznań   terapia psychologiczna Poznań   terapia
Data Jul 19, 2017
Imię kontaktowe ala
Email wyślij email do ala
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. ctir.pl
  Centrum Terapii i Rozwoju ma swoją siedzibę w Nowym Sączu. Zajmuje się świadczeniem pomocy psychologicznej, diagnostyką oraz terapią różnych osób. W ofercie dostępne są m.in. konsultacje psychologiczne, testy inteligencji oraz osobowości, psychoterapia indywidualna i dla rodzin czy par. Ponadto, w Centrum można zapisać się też na profesjonalny coaching, który pomoże w rozwijaniu silnych cech osobowości Klienta, a jednocześnie pozwoli kontrolować słabości. Centrum ma też specjalną ofertę szkoleń dla firm oraz instytucji. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na stronę internetową Centrum.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Terapia sensoryczna - spektrum.edu.pl
  Wejdź na spektrum.edu.pl i zainteresuj się centrum terapii psychologiczno-pedagogicznej. Twoje dziecko zasługuje na to, aby zostało poddane prawidłowej diagnozie i terapii. Specjaliści z Spektrum oferują wsparcie rodzicom dzieci z autyzmem czy zespołem Aspergera. Warto zaufać doświadczonym specjalistom, którzy z pewnością pomogą Twojemu dziecku.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Psychotesty Przemyśl
  Psychotesty dla kierowców w Przemyślu.
Wykonujemy psychotesty, badania psychologiczne i psychotechniczne
- kierowców, okresowe, kwalifikacyjne ze skierowaniem z policji, pojazdów uprzywilejowanych
- instruktorów i kandydatów na instruktorów
- egzaminatorów
- operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych, koparek itp.
- kandydatów na stanowiska wymagające odpowiedniej sprawności psychofizycznej
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. Psychiatra Poznań
  Nerwica, choroba psychiczna to nie żarty. Dlatego warto wiedzieć jaki psychiatra Poznań jest najlepszy, warto wiedzieć, który psychoterapeuta gwarantuje indywidualne i nowoczesne podejście do osób z problemami. Zapraszamy do skorzystania z tego wszystkiego, polecamy wybieranie opcji pod tytułem psychiatra prywatnie, przygotowanej przez specjalistkę taką jak Dr Paulina Klonowska-Woźniak
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. TWOJA PRZESTRZEŃ terapia ruchem
  Co powiesz na psychoterapię tańcem i ruchem? Jeżeli psychoterapia ta nie jest dla Ciebie znana, pamiętaj, że nie jest to argument. Terapia tańcem i ruchem polega na tym, że taniec i ruch wykorzystuje się do procesu integracji następujących sfer: poznawczej, emocjonalnej, fizycznej i społecznej.
Warto również podkreślić, że terapia bazuje na pewnym założeniu związanym z ruchem człowieka. Mówiąc wprost ruch człowieka powinien być odzwierciedleniem indywidualnego sposobu myślenia i przeżywania emocji.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0