Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
www.sargo.pl
ID linku 32153
Tytuł www.sargo.pl
Url http://www.sargo.pl
Opis Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SARGO to funkcjonująca od 1996 roku firma, produkująca podpałki. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Kaliska. Z czasem rozwinęliśmy naszą działalność i obecnie proponujemy Państwu także inne produkty, m.in.: akcesoria do grillowania, brykiet z węgla drzewnego, drewno rozpałkowe, rożna, płyny do szyb kominkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala nam zagwarantować, że proponowane produkty są bardzo wysokiej jakości. W cenie ich zakupu, możemy je do Państwa dostarczyć. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe drewno rozpałkowe pomorskie   podpałka do kominka pomorskie   węgiel drzewny producent pomorskie   podpałka do grilla pomorskie   podpałka w płynie pomorskie   producent podpałki do grilla pomorskie   producent podpałki do pieca pomorskie   podpałka do pieca pomorskie  
Data Aug 11, 2017
Imię kontaktowe 58 588 95 37
Email wyślij email do 58 588 95 37
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Biuro rachunkowe Radom
  Strona kancelarii rachunkowo – podatkowej Żurowska, która zajmuje się przeprowadzaniem audytu. Na prezentowanej stronie internetowej zamieszczono ofertę przedsiębiorstwa, zawierającą świadczone przez nie usługi, do których należy prowadzenie, przeglądanie i badanie sprawozdań finansowych, ksiąg rachunkowych, a także książek przychodów i rozchodów. Ponadto, wspomniane biuro rachunkowe Radom zajmuje się też doradztwem z zakresu finansów, ekonomii oraz organizacji rachunkowości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Energycool - Chłodnictwo przemysłowe
  Firma oferuje kompleksowe instalacje chłodnicze dla przemysłu. W skład oferowanych usług wchodzi serwis techniczny, wykonawstwo inwestycji oraz realizacja branżowych projektów. Oferowane produkty to: absorber, chiller (wytwornica wody lodowej), sprężarki turbocore oraz chłodnie wyparne (wieże chłodnicze). Zapraszamy do kontaktu z firmą >>
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Kamizelki taktyczne
  Zakład Kajman to producent akcesoriów no noszenia broni oraz amunicji i wyposażenia taktycznego. W ofercie firmy można znaleźć takie produkty jak kamizelki taktyczne, ładownice, kabury, pokrowce itp. Większość produktów jest również produkowana ze skóry. Wszystkie produkty mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta na przykład przez zmianę rozmieszczenia, czy też przeznaczenia kieszeni. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Pest Control - odgrzybianie, ozonowanie, deratyzacja, dezynfekcja
  Firma Pest Control zajmuje się kompleksowym zwalczaniem szkodników. Oferujemy następujące usługi: ozonowanie (odgrzybianie) - najnowsza i najskuteczniejsza technologia dezynfekcji. Deratyzacja – zwalczanie myszy i zwalczanie szczurów. Dezynfekcja - zabieg mający na celu maksymalne zmniejszenie ilości drobnoustrojów w odkażanym materiale. Doświadczenie oraz wykształcenie weterynaryjne doskonale sprawdzają się w zakresie świadczenia usług DDD, a naszym klientom dają pewność, że zamówiona usługa zostanie wykonana przez osobę w pełni wykwalifikowaną. Specjalizujemy się w całościowym zabezpieczaniu obiektów przed szkodnikami, opartym na systemie IPM (Integrated Pest Management) oraz na procedurach dostosowanych do wymogów jakościowych funkcjonujących w Unii Europejskiej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Welon szklany - pabiantex.com.pl
  Pabiantex to firma związana z rynkiem konfekcji technicznej od ponad 30 lat. Wykonujemy tkaniny szklane, rowingowe charakteryzujące się wysoką odpornością na zagrożenia chemiczne, proces gnicia. Proponujemy tkaniny filtracyjne pod różne sektory przemysłu, chociażby sektor budowlany, górniczy, chemiczny, czy spożywczy. Zajmujemy się również dystrybucją podstawowych artykułów BHP.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0