Kategorie w katalogu

Aktualności 647
Biznes i ekonomia 5925
Dom 3265
Firmy wg branży 8100
Internet 4028
Komputery 739
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 886
Muzyka 332
Nauka 776
Rozrywka 841
Społeczenstwo 466
Sport 567
Turystyka 1869
Zdrowie i uroda 2873
Zwierzęta i rośliny 315
Brandy - sklep FORFITER exclusive
ID linku 32157
Tytuł Brandy - sklep FORFITER exclusive
Url http://www.forfiterexclusive.pl/
Opis Chciałbyś spróbować ekskluzywnej brandy? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego FORFITER exclusive, który znajduje się na stronie : http://www.forfiterexclusive.pl/ oraz do sklepu stacjonarnego, który znajduje się pod adresem : ul. Rędzińska 14, 42-209 Częstochowa. Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 536 407 970, mailowo : biuro@forfiterexclusive.pl oraz przez formularz kontaktowy.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu z różnymi alkoholami !
Zapraszamy Serdecznie !
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe brandy   koniak   bourbon   alkohol
Data Aug 11, 2017
Imię kontaktowe porfiter
Email wyślij email do porfiter
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. Budownictwo mieszkaniowe
  Deweloper Mirbud swoją ofertą obejmuje budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe a także drogowe. Okres praktyki na rynku oraz ilość wykonanych projektów pozwala na określenie firmy mianem lidera. Na witrynie więcej informacji na temat działalności. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszerj firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Pit darmowy
  Fundacja Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym "Agnieszka" posiada status prawny, dzięki któremu rozliczając się z fiskusem można przekazać 1% swojego podatku dla dzieci niepełnosprawnych. Na witrynie organizacji umieszczony jest bezpłatny program pit 2010 do rozliczania PITu. Program pit upowszechnia także inne pit druki. Pit program wyposażony jest w funkcję aktualizacji. Pit darmowy znajduje się na stronie www.fundacjaagnieszka.pl. Pomóż fundacji rozliczając swój Pit.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Faktura korygująca
  Już od lat jesteś przedsiębiorcą, a nadal spędzają Ci sen z powiek nocne wizje związane z wystawianiem faktur za usługi oferowane przez Twoją firmę? Nie możesz zasnąć, jeśli wśród wystawianych przez Ciebie dokumentów pojawić się musi faktura korygująca? Jeśli tak- koniecznie odwiedź stronę www.Infakt.pl, na której znajduje się program, który przywróci Ci spokojny sen. Wypróbuj program Infakt.pl- najlepszy, najłatwiejszy w obsłudze i najszybszy program do wystawiania faktur on-line. Przekonaj się, że dzięki tej aplikacji każda faktura- nawet faktura korygująca- nie będzie już dla Ciebie problemem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Satus
  TFI Satus S.A. jest niezależnym, prywatnym towarzystwem funduszy inwestycyjnych, które po uzyskaniu licencji nadanej przez Komisję Nadzoru Finansowego 31 lipca 2009 r., działa w oparciu o ustawę z 27 maja 2004 r. o funduszach inwestycyjnych.

TFI Satus S.A. specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu zamkniętymi funduszami inwestycyjnymi aktywów niepublicznych.

Obecnie TFI Satus uruchamia branżowy fundusz nieruchomości komercyjnych, a także jest na etapie przygotowania dwóch kolejnych funduszy: energetycznego oraz innowacji technologicznych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. STRATEGEEK Doradztwo i Szkolenia
  Firma świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla średnich i małych przedsiębiorstw. W ofercie klienci znajdą przygotowanie biznesplanów, opracowanie kompleksowych strategii rozwoju, planów restrukturyzacji oraz analizy rynkowe. Doradzamy jak poprawić wyniki sprzedaży, poziom obsługi klienta, wprowadzić nowy produkt. Prowadzimy szkolenia skierowane do osób zarządzających zespołami i odpowiedzialnych za kluczowe decyzje w firmie. Oferujemy również programy przeznaczone dla osób zajmujących się na co dzień sprzedażą i obsługą klienta oraz dla przedsiębiorców i ich pracowników, którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia lub wykształcenia biznesowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0