Kategorie w katalogu

Aktualności 649
Biznes i ekonomia 5973
Dom 3282
Firmy wg branży 8162
Internet 4062
Komputery 740
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 888
Muzyka 332
Nauka 780
Rozrywka 841
Społeczenstwo 474
Sport 571
Turystyka 1872
Zdrowie i uroda 2887
Zwierzęta i rośliny 316
www.solidwork.pl Sprzątanie obiektów
ID linku 32161
Tytuł www.solidwork.pl Sprzątanie obiektów
Url http://solidwork.pl
Opis Mająca siedzibę w Żabieńcu (woj. mazowieckie) firma sprzątająca Solid-Work gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się praniem tapicerki i dywanów, sprzątaniem po remontach, imprezach lub budowie, myciem okien, konserwacją i czyszczeniem dachów lub rynien a także ozonowaniem i czyszczeniem powierzchni garażowych. Mamy długoletnie doświadczenie w branży, stosujemy wyłącznie skuteczne środki a oprócz tego zapewniamy terminowość, elastyczność i korzystne ceny usług. Jeżeli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Sprzątanie obiektów Piaseczno   Sprzątanie biura Piaseczno   Sprzątanie po remoncie Piaseczno   Pranie dywanów Piaseczno   Pranie tapicerki meblowej Piaseczno   Pranie tapicerki samochodowej Piaseczno   Ozonowanie pomieszczeń Piaseczno   Szlif kamienia Piaseczno   Renowa
Data Aug 11, 2017
Imię kontaktowe www.solidwork.pl
Email wyślij email do www.solidwork.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. TEXO INVEST usługi księgowe Gdańsk
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego Texo Invest z Rumii w województwie pomorskim. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe oraz rachunkowe dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rozrachunkowych, składaniem deklaracji, reprezentowaniem przed organami kontroli, ewidencją przychodów oraz kosztów, obsługą kadrowo-płacową, doradztwem oraz pomocą w sprawach kredytowych. Posiadamy niezbędną licencję Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie OC. Korzystamy z nowoczesnych programów i zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. SINOMA odbiór odpadów poremontowych kraków
  Przedsiębiorstwo Sinoma z Krakowa prowadzi działalność w zakresie ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami. Zajmujemy się skupowaniem i odbieraniem surowców wtórnych takich jak makulatura, tworzywa sztuczne, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, a także odpady komunalne. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z przedsiębiorstwami. Oferujemy podstawianie kontenerów i różnej wielkości pojemników na odpady, jakie później odbieramy i przewozimy do utylizacji bądź na odpowiednio wyznaczone miejsca. Nasi profesjonalni pracownicy zapewniają wykonanie każdej usługi na najwyższym poziomie. Szczegóły oferty dostępne na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Witraż sakralny
  Serwis http://barwyszkla.pl powstał z myślą o pasjonatach sztuki witrażu. Na stronie znajdują się zebrane informacje dotyczące tworzenia witraży. Można także znaleźć ciekawostki na ten temat, jak również porady (np. w formie ebooka). Dowiecie się także, kiedy i gdzie będą się odbywać wystawy witraży. W celu uzyskania odpowiedzi na frapujące was pytania, piszcie e-maile na adres: redakcja@barwyszkla.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Biegli rewidenci - Kancelaria MAGNET Kraków
  Kancelaria Biegłego Rewidenta Magnet mieści się w Krakowie. Specjalizuje się ona w wykonywaniu audytów i przeglądów podatkowych, w tym badań sprawozdań finansowych czy planów zakładających połączenie się spółek. Ponadto, kancelaria proponuje też usługę doradztwa finansowego i podatkowego, między innymi przygotowywanie planów finansowych oraz planów budżetu. Prowadzone są dodatkowo szkolenia, dotyczące chociażby rachunkowości, podatków czy budżetowania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. ZPH LUDWIK usługi szlifowania Myszków
  Zakład Produkcyjno-Handlowy Ludwik mieści się w Myszkowicach na terenie województwa śląskiego i zaprasza Państwa do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów proponujemy profesjonalną obróbkę metali. Realizujemy prace takie jak: kucie, cięcie, grawerowanie, frezowanie oraz toczenie metalu. Poza tym znajdą u nas Państwo specjalistyczne palniki i piece hutnicze. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i grono zadowolonych Klientów umożliwia nam wykonywać zlecenia na najwyższym poziomie. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej witryny internetowej, gdzie zamieszczone są wszystkie dodatkowe informacje.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0