Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
www.sklep.rotr.pl
ID linku 32265
Tytuł www.sklep.rotr.pl
Url http://www.sklep.rotr.pl
Opis Produkcją mleka oraz wyrobów mleczarskich, trudni się firma ROTR Spółdzielnia Mleczarska z Rypina. W sklepie internetowym firmy można zamówić m.in. sery żółte w bloku i kostkach (Gouda, Edamski, Tylżycki, Mozarella, Kujawski), mleko, masło, śmietanę, śmietankę, twaróg. Zamówienia są realizowane w ciągu 3 dni roboczych. Firma działa już od 1926 roku, ma zatem wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wysokiej jakości produktów mleczarskich, spełniających najwyższe parametry w zakresie higieny i wartości odżywczych. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej firmy.
Kategoria Firmy wg branży > Hurtownie
Słowa kluczowe Hurtownia nabiału   Mleczarnia Rypin   Sklep Rotr   Produkty nabiałowe   Mleko dla Baristów   Mleko do kawy   Mleko 3   2% tłuszczu   Mleko 2% tłuszczu   Mleko 1   5 % tłuszczu   Mleko
Data Sep 8, 2017
Imię kontaktowe 508442874
Email wyślij email do 508442874
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Hurtownie
1. Stal gatunkowa
  Zaopatrzenie przemysłu w stale gatunkowe do nawęglania i ulepszania cieplnego. Pręty walcowane i kute, blachy, odkuwki.
Stale stopowe produkowane według norm polskich dawnych PN i BN, oraz aktualnych PN/EN, stal produkcji wschodniej według norm GOST a także zachodniej według DIN,ASTM,AISI i innych.
Na stronie znajdują się opisy wybranych gatunków stali wraz ze składami chemicznymi oraz ich odpowiedniki i zamienniki.
W witrynie dostępny również wykazu stanów magazynowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Hurtownie


2. Liczniki energii - sklep online
  Hurtownia elektryczna ELEKTRA działa od ponad 2 dekad, rozwijając swoją ofertę o nowe wyroby. Znajomość branży elektrotechnicznej to doskonała rekomendacja hurtowni z z Zabrza. ELEKTRA posiada także sklep internetowy, który wyróżnia się doskonałym wyposażeniem elektrotechnicznym. W ofercie znajduje się liczniki, mierniki, bezpieczniki, aparatura modułowa, przewody, kable, rozdzielnice, oświetlenie LED, zasilacze, złączki, wyłączniki, gniazda, żarówki, puszki itd. ELEKTRA zapewnia szybkie dostawy oraz fachową obsługę i korzystne ceny.
Kategoria:   Firmy wg branży > Hurtownie


3. Separatory węglowodorów
  Mikan sklep internetowy - oczyszczalnie ścieków, kręgi betonowe, studnie betonowe, separatory węglowodorów i separatory tłuszczów, grzejniki, rury i kształtki PCV. Hurtownia prowadzi sklep on-line - kanalizacja Pragma, rury PCV i kształtki PCV, grzejniki, śrubunki mosiężne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory, zawory, kolana hamburskie, kształtki, rury i kształtki PCV, materiały instalacyjne. Zapraszamy po studnie betonowe i kręgi betonowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Hurtownie


4. AUTODETAILING auto detailing szczecin
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Exclusive Car Detailing. Siedziba nasza znajduje się w Szczecinie. Specjalizujemy się w pielęgnacji wewnętrznej i zewnętrznej pojazdów. Polecamy: zabezpieczenie lakieru, korektę powłoki lakierniczej, czyszczenie i konserwację tapicerki, czyszczenie felg, polerowanie i zabezpieczenie szyb, mycie silnika. Pracujemy na najlepszych środkach i materiałach renomowanych firm. Nasi pracownicy są świetnymi zawodowcami, w związku z tymzamówienia przez nas wykonywane są na najwyższym poziomie. W celu omówienia szczegółów zleceń zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Pełna propozycjaznajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Hurtownie


5. Studio Lights - oświetlenie i nagłośnienie sceniczne
  Firma STUDIO LIGHTS zajmuje się rozwiązaniami w zakresie oświetlenia teatralnego, estradowego, dyskotekowego oraz oświetlenia architektonicznego i nagłośnienia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Hurtownie
Internet > Sklepy internetowe
Biznes i ekonomia > Handel elektroniczny

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0