Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kurs projektowania
ID linku 3227
Tytuł Kurs projektowania
Url http://www.studioforma.edu.pl
Opis Studio Forma jest warszawską firm szkoleniową prowadzącą specjalistyczne kursy komputerowe skierowane do architektów, designerów, studentów oraz osób, które interesują się projektowaniem. Jako jedyna firma prowadząca kursy archicada zdecydowaliśmy się na rozdzielenie tematyczne.. Zapewniamy szkolenia w małych grupach - szkolenia indywidualne. Uczymy programów wspomagających projektowanie architektoniczne i graficzne.
Kategoria Dom > Architektura
Słowa kluczowe kursy architektury wnętrz   kursy projektowania   kurs projektowania   kurs projektowania wnętrz   artlantis   autocad   photoshop   illustrator
Data Aug 19, 2009
Imię kontaktowe AdaM
Email wyślij email do AdaM
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. Nowe mieszkania Warszawa
  Serwis zajmujący się inwestycjami z Warszawy, proponujemy mieszkania i apartamenty wspaniale zlokalizowane. Przeprowadź się do nowoczesnego mieszkania na Rembertów, w portalu odnajdź wielki wybór istniejących i dobrze opisanych propozycji mieszkań. Jeśli interesuje Cię oryginalne mieszkanie w Warszawie w malowniczej dzielnicy Pragi Północ sprawdź naszą ofertę.
Kategoria:   Dom > Architektura


2. OPGK pomiary kartograficzne
  Prace geodezyjno-kartograficzne naszej firmy to pełen zakres usług związanych z mapami, pomiarami, wycenami, inwentaryzacjami oraz tworzeniem map w systemach komputerowych. Nasza firma stoi w elicie firm geodezyjnych w Polsce. Każdy projekt i zadanie przeprowadzamy z dokładnością oraz wysokim zaangażowaniem. Na naszym koncie są takie osiągnięcia jak geodezyjna obsługa miasta Olsztyn oraz autostrad A-1 i A-2, stworzenie Systemu Zarządzania miastem oraz Geodezyjnej Bazy Danych Obiektów Topograficznych. Nasi eksperci nie tylko idą z rozwojem technologicznym, ale także sami go kreują. Naszą największą zaletą jest umiejętność kooperacyj z klientem - ma on wpływ na kształt pracy przez cały czas jej tworzenia. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby zapoznać się z nasza obfitą ofertą oraz historią wieloletniej działalności.
Kategoria:   Dom > Architektura


3. Architekt, architektura wnętrz łódź
  Projektant wnętrz - Wesolowscy Design - wysokiej jakości usługi typu projektowanie wnętrz Łódź i Warszawa. Zapraszam dalej - kliknij link i zobacz co oferujemy. Trwałość, styl i elegancja - architektoniczne projektowanie wnętrz Łódź, Warszawa. Specjalizacja to architektura wnętrz mieszkalnych i biurowych, nadzór i profesjonalne projektowanie sklepów.
Kategoria:   Dom > Architektura


4. PABart projekty architektoniczne
  Witamy na stronie pracowni architektonicznej PABart. Jesteśmy architektami z pasją, profesjonalnie i starannie podchodzimy do każdego powierzonego nam zlecenia. Przeprowadzamy wszechstronne usługi projektowo-doradcze, usługi architektoniczne oraz usługi w zakresie aranżacji wnętrz. Nasze projekty można scharakteryzować jako nietuzinkową i twórczą profesję doświadczonych architektów, których celem jest urzeczywistnianie marzeń, każdy projekt jest dla nas odkrywczym, fascynującym wyzwaniem. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom staramy się być elastyczni, aby zrealizować zlecenia najbardziej wymagających Klientów. Realizujemy usługi doradcze zaczynając od kupna działki, nieruchomości, przygotowania niezbędnej dokumentacji po adaptacje całego projektu budowlanego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie.
Kategoria:   Dom > Architektura


5. Projekty domów
  Biuro Projektowe Be-Green to żywiołowo ewoluująca pracownia projektowa. Nasz zespół składający się z kreatywnych i produktywnych ludzi, dba o jakość, terminowość oferowanych usług, oraz sprawność i rzetelność naszego serwisu. Biuro Be-Green jako specjalista w dziedzinie efektywności energetycznej budynków, wybrało najlepsze projekty domów na rynku, z czego spora część spełnia wymagania NFOŚ. Komfort cieplno-bytowy w projektach został zagwarantowany przez zastosowanie sprawdzonych rozwiązań, umożliwiając znaczne zredukowanie zużycia energii. Do najistotniejszych usług biura zaliczamy: gotowe projekty domów, instalacje sanitarne, świadectwo energetyczne, projekty wnętrz, instalacje elektryczne - projekty. Zapraszamy do zaznajomienia się z wiedzą o energooszczędnym budownictwie, informacjami na naszej stronie oraz misją jaką staramy się wypełnić. Dbaj o środowisko - Be-green
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0