Kategorie w katalogu

Aktualności 648
Biznes i ekonomia 5956
Dom 3274
Firmy wg branży 8142
Internet 4055
Komputery 739
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 887
Muzyka 332
Nauka 777
Rozrywka 841
Społeczenstwo 473
Sport 569
Turystyka 1869
Zdrowie i uroda 2885
Zwierzęta i rośliny 315
www.privatemanufacturing.eu
ID linku 32296
Tytuł www.privatemanufacturing.eu
Url http://www.privatemanufacturing.eu
Opis Laboratoria Natury to firma produkująca m.in. syropy, toniki, olejki oraz napoje funkcjonalne. Istnieje możliwość przygotowania ich w różnych wersjach, np. BIO. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Każdy tworzony przez nas produkt jest testowany laboratoryjnie. Oprócz przygotowania produktu, tworzymy także projekt opakowania. Możemy także pomóc w formalnościach, związanych z wprowadzeniem go na rynek, a także zająć się jego masową produkcją. Dysponujemy też magazynami do przechowywania różnych typów produktów. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe produkcja kontraktowa syropów   produkcja kontraktowa napojów funkcjonalnych   kontraktowa suplementów diety   produkcja suplementów diety   producent suplementów diety   producent napojów chia   laboratoria natury produkty   suplementy diety produkcja   suplementy diety
Data Sep 12, 2017
Imię kontaktowe 81 442 50 94
Email wyślij email do 81 442 50 94
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. GOST- R w Rosji Certyfikacja dobrowolna w Rosji
  GOST-R. Certyfikacja w Rosji. Rozmawiamy po polsku. Normy i standardy GOST-R w Rosji. Solidnie i tanio. Certyfikat uzyskasz w ciągu 10 dni. Wystawiamy rosyjskie certyfikaty bez wyjazdu eksperta. Świadectwa sanitarno higieniczne z terminem ważności 5 lat.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Purum.pl
  Purum.pl (DMClean) od 1998 roku świadczy kompleksowe usługi dotyczące sprzątania na terenie całego województwa mazowieckiego. W tej chwili zatrudnia 12 profesjonalnych sprzątaczy i sprzątaczek z wieloletnim doświadczeniem. Firma proponuje między innymi mycie okien sprzątanie po remontach, ale i po imprezach, a także sprzątanie mieszkań przeznaczonych na sprzedaż czy wynajem. Oferta Purum.pl (DMClean) skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Można wybrać dwa rodzaje sprzątania - podstawowe oraz gruntowe. Poza standardowymi pracami (na przykład wycieranie kurzu z mebli, parapetów oraz sprzętów RTV czy mycie armatury łazienkowej) istnieje możliwość dodatkowych usług na specjalne życzenie - wtedy cena jest ustalana indywidualnie z klientem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Londyn Taxi,Polskie TAXI w Londynie,
  Na stronie możecie Państwo dokonać rezerwacji Taksówki on-line lub zadzwonić do biura. Jesteśmy polską firma Taxi w Londynie, oferujemy pełen zakres usług transportowych. Specjalizujemy się w transferach z i do wszystkich lotnisk w Londynie: Heathrow,Gatwick,Stansted,Luton,City Airport.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Serwis-Fox, liczarki do bilonu, liczarki do banknotów.
  W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo Liczarki do banknotów, liczarki do bilonu, oraz inne urządzenia do obsługi gotówki. Jesteśmy przedstawicielem światowych producentów maszyn do liczenia, weryfikacji, pakowania monet i banknotów. Serwis Fox zajmuje się również profesjonalnymi konserwacjami, naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. FRUKKO oczyszczalnie br
  Jesteśmy producentem oczyszczalni biologicznych, drenażowych, SBR, tunelowych i pakietowych. To nie wszystko! Nasza oferta to także osadniki gnilne, separatory i przepompownie, szamba i systemy zagospodarowania wody deszczowej. Swoje usługi świadczymy zarówno klientom indywidualnym, jak i dla obiektów użyteczności publicznej, rolniczych, a również oferujemy zbiorniki PPOŻ. Firma Frukko funkcjonuje na obszarze całej Polski. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej wiadomości o nas. Oferujemy profesjonalne usługi i najwyższej jakości towary.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0