Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6110
Dom 3332
Firmy wg branży 8322
Internet 4145
Komputery 747
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 910
Muzyka 333
Nauka 788
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1901
Zdrowie i uroda 2986
Zwierzęta i rośliny 317
www.privatemanufacturing.eu
ID linku 32296
Tytuł www.privatemanufacturing.eu
Url http://www.privatemanufacturing.eu
Opis Laboratoria Natury to firma produkująca m.in. syropy, toniki, olejki oraz napoje funkcjonalne. Istnieje możliwość przygotowania ich w różnych wersjach, np. BIO. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Każdy tworzony przez nas produkt jest testowany laboratoryjnie. Oprócz przygotowania produktu, tworzymy także projekt opakowania. Możemy także pomóc w formalnościach, związanych z wprowadzeniem go na rynek, a także zająć się jego masową produkcją. Dysponujemy też magazynami do przechowywania różnych typów produktów. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe produkcja kontraktowa syropów   produkcja kontraktowa napojów funkcjonalnych   kontraktowa suplementów diety   produkcja suplementów diety   producent suplementów diety   producent napojów chia   laboratoria natury produkty   suplementy diety produkcja   suplementy diety
Data Sep 12, 2017
Imię kontaktowe 81 442 50 94
Email wyślij email do 81 442 50 94
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. QURIERS firma kurierska
  QURIERS Tomasz Gać, firma świadcząca usługi kurierskie i towarowe, powstała w 1998 roku w Łodzi. 9 lat temu rozszerzyła swoją ofertę na transport ciężki. Od stycznia 2012 roku firma oferuje także nową usługę - transport ubrań w postaci wiszącej do 4 tysięcy jednostek o maksymalnej wadze 5,8 ton. Firma sukcesywnie zwiększa liczbę oraz rodzaje posiadanych samochodów, żeby wyjść naprzeciw nawet najmniej spodziewanym oczekiwaniom klientów. Świadczy swoje usługi zarówno na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicznym. Wykwalifikowany zespół pracowników dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć towar w sposób bezpieczny i terminowy. Dostarczenie towaru w nieuszkodzonej postaci zapewnione jest ponadto ubezpieczeniem OC Przewoźnika. W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę zajrzeć na stronę internetową:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Biuro Tłumaczeń "CENTRUM" tłumacz Wrocław
  Organizujesz międzynarodową konferencję i zależy Ci na najwyższej klasy obsłudze tłumaczeniowej? Doskonale trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Biuro Tłumaczeń Centrum. Nasza firma powstała w 1997 roku we Wrocławiu. Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia pisemne i ustne języka angielskiego i niemieckiego. Przekładamy teksty handlowe, finansowe, prawnicze czy techniczne. Podejmujemy się również tłumaczenia symultanicznego na dużych konferencjach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej znajduje się więcej informacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. TORMAR - rapid prototyping, drukowanie 3d, prototypy, makiety, atrapy, 3DP full color HD
  Oferujemy najwyższej jakości kolorowy wydruk modeli przestrzennych w technologii 3D Printing. Jest to jedna z najszybszych i najtańszych metod Rapid Prototyping czyli szybkiego prototypowania do budowania modeli fizycznych.
Kompleksowo realizujemy wykonanie prototypu, makiety czy atrapy łącząc technologię druku i prac modelarskich.
Zaprojektujemy także model CAD 3D na podstawie szkicu lub dokumentacji płaskiej.
Oferujemy również:
drukarki 3d Solido,
skanery 3d Artec,
manipulatory do pracy z aplikacjami CAD/CAM firmy 3Dconnection,
oprogramowanie CAD/CAM ZW3D.
Gwarantujemy szybką realizację zleceń i dostawę.

Przykładowe zastosowania:
- prototypy, modele koncepcyjne,
- makiety architektoniczne / prezentacyjne / GIS,
- atrapy, gadżety,
- modele dla edukacji i medycyny,
- odlewnictwo, zcast.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi
Firmy wg branży > Architektura
Komputery > Oprogramowanie


4. DELTA służba bhp
  Chcesz zlecić firmie rozliczenia Twojego przedsiębiorstwa? Oczekujesz elastyczności wraz z kompleksową obsługą? Skontaktuj się z firmą Delta z Kielc. Od 15 lat prowadzimy działalność w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej przedsiębiorstw, na którą składają się: rachunkowość, obsługa kadrowo-płacowa, szkolenia BHP, służba BHP, a również reprezentacja naszych klientów w urzędach, przygotowanie sprawozdań finansowych i innych. Oprócz wykwalifikowanych pracowników, ciągle współpracujemy z szeregiem profesjonalistów z dziedzin, min. Zakresu prawa, ubezpieczeń lub systemów informatycznych tak aby ciągle podwyższać jakość usług. Dzięki atrakcyjnym ofertom dla nowych jak i również stałych klientów, świetnym rekomendacjom, cieszymy się stale rosnącym zaufaniem wśród przedsiębiorców. Zapraszamy na stronę
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. http://szkoleniasemper.pl/
  SEMPER to centrum szkoleniowe, które swoją ofertę kieruje do samorządów, urzędów, placówek organizacji publicznych oraz do firm. Dzięki wieloletniej działalności przedstawiamy Państwu bogatą ofertę różnorodnych szkoleń czy warsztatów. Podzielone na kategorie tematyczne oraz kierowane do różnych grup zawodowych konferencje są przyjaznym przewodnikiem dla wszystkich osób pragnących się rozwijać. Dokładamy starań, by przekazywana przez nas wiedza była zawsze aktualna i posiadała wymiar praktyczny. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0