Kategorie w katalogu

Aktualności 651
Biznes i ekonomia 6031
Dom 3295
Firmy wg branży 8240
Internet 4098
Komputery 743
Kultura i sztuka 563
Motoryzacja 897
Muzyka 332
Nauka 784
Rozrywka 842
Społeczenstwo 479
Sport 576
Turystyka 1885
Zdrowie i uroda 2922
Zwierzęta i rośliny 316
www.protetykpulawy.pl
ID linku 32298
Tytuł www.protetykpulawy.pl
Url http://www.protetykpulawy.pl
Opis Jeśli szukają Państwo profesjonalnego gabinetu protetycznego znajdującego się w Puławach, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działalność w branży prowadzimy już od 1994 roku, zatrudniamy doświadczony personel i korzystamy z materiałów najwyższej klasy, co gwarantuje profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się wykonywaniem protez akrylowych, elastycznych, mostów, koron, nakładek, podścielenia protez, wzmocnień a oprócz tego naprawami oraz odbudową jednego albo wielu zębów. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji o ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe placówki.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Protetyk Puławy   Protetyk Radom   Protetyk Lublin   Protetyk Warszawa   Usługi protetyczne lubelskie   Pracownia protetyczna lubelskie   Protezy akrylowe lubelskie   Protezy akrylowe częściowe Puławy   Protezy akrylowe całkowite Radom   Protezy elastyczne Puławy
Data Sep 12, 2017
Imię kontaktowe 501 511 715
Email wyślij email do 501 511 715
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Fabryczny Serwis Rainbow
  Fabryczny Serwis Rainbow jest wizytywką autoryzowanego serwisu odkurzaczy Rainbow.Na rynku Polskim istniejemy od 1990 roku. Zajmujemy się dystrybucją, sprzedażą części zamiennych i serwisem odkurzaczy rainbow. Szanowni Państwo !
W związku z masową rezygnacją klientów z posiadania telefonów stacjonarnych i licznymi zmianami numeracji po roku 1997 prowadzimy powtórną rejestrację urządzeń zakupionych w okresie od 1990 do 2006. Wszystkim klientom naszej firmy oferujemy pogwarancyjną obsługę serwisową i okresowe przeglądy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. WÓDKI RACIBORSKIE wódka regionalna Racibórz
  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego Wódki Raciborskie. Nasza firma zaistniała w 2011 roku w Raciborzu jako kontynuacja przemysłu spirytusowego. Oferujemy: wódki czyste, wódki smakowe, spirytus butelkowy, likiery mleczne i owocowe, alkohol etylowy rolniczy czysty, preparaty ziołowe, płyny i koncentraty do szyb samochodowych. Mamy sklep firmowy, w jakim zakupią Państwo również piwo raciborskie oraz wino. Angażujemy tylko wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. REMO-TECH podajniki do pras
  Jest nam bardzo przyjemnie zaprezentować Państwu ofertę firmy REMO-TECH. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Koronowie. Od wielu lat zajmujemy się przeglądami, naprawami oraz remontami obrabiarek i ich podzespołów: frezarek, tokarek, wiertarek, strugarek i dłutownic. Ponadto wykonujemy też części zamienne do obrabiarek oraz innych maszyn i urządzeń. Nasza propozycja obejmuje również sprzedaż nowych obrabiarek. Więcej wiadomości o naszej firmie i jej działalności odnajdą Państwo na stronie internetowej, serdecznie zachęcamy do jej odwiedzenia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Notariusz w Warszawie notariusz-warszawacentrum.pl
  Mieszcząca się na terenie Warszawy Kancelaria Notarialna Piotr Pełczyński dla swych klientów sporządza między innymi wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Wszelkie akty wydawane są przez tę kancelarię jako wypisy aktu notarialnego. Oferowane wypisy posiadają moc prawną oryginału. Ponadto kancelaria ta oferuje sporządzanie projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów. Fachowe usługi zgodne z obowiązującym prawem,
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Księgowość Warszawa - Gamatax
  Księgowość w Warszawie Gamatax, oferuję jedną z najlepszych dostępnych ofert na rynku, kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie administracji kadrowo płacowej oraz księgowości. Przejmiemy do Ciebie odpowiedzialność za dokumentacją księgową, a ty zajmiesz się wreszcie biznesem. Jeśli przedsiębiorca zajmuje się również sprawami księgowymi – zwykle zaprzepaszcza szansę na osiągniecie sukcesu. Po wielu latach udanej współpracy z wieloma klientami, księgowość Gamatax stała się zaufanym partnerem biznesowym, który pomoże i odciąży w prowadzeniu działalności – gdzie w obecnym stanie prawnym oraz dynamicznie zmieniających się przepisach księgowych łatwo o błąd. Oferta biura rachunkowego skierowana jest do firm o różnym profilu działalności zarówno firmy prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółki cywilne, spółki prawa handlowego czy duże, wieloosobowe przedsiębiorstwa. Firma Gamatax, mieści się w Warszawie, w miejscu dogodnym pod względem parkowania oraz dojazdu - ulica Górczewska 216/212 (wjazd od strony "Tesco. Księgowość Gamatax Serdecznie zaprasza do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0