Kategorie w katalogu

Aktualności 647
Biznes i ekonomia 5883
Dom 3257
Firmy wg branży 8065
Internet 4016
Komputery 738
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 880
Muzyka 332
Nauka 775
Rozrywka 840
Społeczenstwo 464
Sport 567
Turystyka 1862
Zdrowie i uroda 2855
Zwierzęta i rośliny 314
www.protetykpulawy.pl
ID linku 32298
Tytuł www.protetykpulawy.pl
Url http://www.protetykpulawy.pl
Opis Jeśli szukają Państwo profesjonalnego gabinetu protetycznego znajdującego się w Puławach, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działalność w branży prowadzimy już od 1994 roku, zatrudniamy doświadczony personel i korzystamy z materiałów najwyższej klasy, co gwarantuje profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się wykonywaniem protez akrylowych, elastycznych, mostów, koron, nakładek, podścielenia protez, wzmocnień a oprócz tego naprawami oraz odbudową jednego albo wielu zębów. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji o ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe placówki.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Protetyk Puławy   Protetyk Radom   Protetyk Lublin   Protetyk Warszawa   Usługi protetyczne lubelskie   Pracownia protetyczna lubelskie   Protezy akrylowe lubelskie   Protezy akrylowe częściowe Puławy   Protezy akrylowe całkowite Radom   Protezy elastyczne Puławy
Data Sep 12, 2017
Imię kontaktowe 501 511 715
Email wyślij email do 501 511 715
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. PIMOT badanie paliw
  Przedstawiamy Państwu Przemysłowy Instytut Motoryzacji Pimot z siedzibą w Warszawie i oddziałem w Łodzi. Prowadzimy prace naukowo badawcze i rozwojowe z dziedziny motoryzacji. Organizujemy liczne konferencje i szkolenia naukowe. Prowadzimy też doszkalające kursy prawa jazdy. Współpracujemy z uczelniami, organizacjami pozarządowymi, jednostkami administracji państwowej, producentami pojazdów. Doświadczenie oraz profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale również daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Agencja Usług BHP ATENA
  Firma działa na rynku 2005 roku. Wykonujemy szkolenia bhp: wstępne, okresowe, wykonywanie zadań służby BHP, przeprowadzanie szkoleń z I pomocy zgodnych ze standardami Emergency First Responce, legalizacja sprzętu ppoż, doradztwo w zakresie ochrony środowiska, doradztwo w zakresie ochrony przeciwpożarowej wraz z wykonaniem Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Poznań. Tłumacz przysięgły. Tłumaczenia przysięgłe. Angielski. Niemiecki.
  Strona tłumacza przysięgłego języka angielskiego i niemieckiego specjalizującego się w tłumaczeniach pisemnych przysięgłych i zwykłych w zakresie prawa, ekonomii, medycyny, techniki, dokumentów samochodowych czy stron internetowych. Tłumaczenia przysięgłe to tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów wymaganych do przedłożenia w urzędach lub osobom trzecim, uwierzytelnione pieczęcią tłumacza, np. umów, świadectw, dyplomów, aktów urodzenia, pism urzędowych itp. Tłumaczenia zwykłe to przekłady na użytek własny np. listów, życiorysów, notatek, ofert handlowych, instrukcji obsługi itp. Każdy tekst przekładany jest możliwie szybko, ale przede wszystkim profesjonalnie. Jakość przekładu poparta jest wieloletnim doświadczeniem tłumacza wykonującego również tłumaczenia ustne, w tym symultaniczne, m.in. rozmów handlowych, grup fokusowych, uroczystości urzędowych i innych okoliczności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. www.salonkosmetyczny-olsztyn.pl
  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę gabinetu kosmetycznego, który znajduje się w Olsztynie. Oferujemy najwyższej jakości zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej jak i relaksujące. Można u nas skorzystać z porady specjalistów z wielu dziedzin a ponadto nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi zabiegi kosmetyczne na ciało i twarz, zabiegi złuszczające i odmładzające a ponadto modelujące sylwetkę, nici liftingujące, masaże i wiele innych. Gwarantujemy miłą obsługę i konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów na naszej witrynie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. GRECUS CENTRUM ODSZKODOWAŃ odszkodowania komunikacyjne
  Centrum odszkodowań Grecus zaprasza do zaznajomienia się z ofertą wszystkie osoby, jakie uległy różnego typu wypadkom i nie wiedzą, jak dochodzić należnego im odszkodowania. Na ogół pomagamy tym poszkodowanym, jacy ulegli wypadkom samochodowym czy stali się ofiarami błędów w sztuce lekarskiej. W tej sferze mamy największe doświadczenie, ale podejmujemy się również innej tematyki. Upraszcza nam to współpraca ze specjalistami, takimi jak radcy prawni, adwokaci, biegli lekarze albo rzeczoznawcy majątkowi. Nasza działalność skierowana jest do osób, które chciałyby otrzymać jak najwyższe odszkodowanie albo zadośćuczynienie, jednakże nie wiedzą, jak się o nie starać. Dopełnimy wszystkich formalności i udzielimy rzetelnej informacji odnośnie zadośćuczynień. Więcej szczegółów na naszej stronie www. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0