Kategorie w katalogu

Aktualności 648
Biznes i ekonomia 5956
Dom 3274
Firmy wg branży 8142
Internet 4055
Komputery 739
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 887
Muzyka 332
Nauka 777
Rozrywka 841
Społeczenstwo 473
Sport 569
Turystyka 1869
Zdrowie i uroda 2885
Zwierzęta i rośliny 315
OPTIMAL SYSTEM budowa domów drewnianych Gdynia
ID linku 32303
Tytuł OPTIMAL SYSTEM budowa domów drewnianych Gdynia
Url http://optimal-system.pl
Opis Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Optimal System. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Gdyni a jego działalność obejmuje budowę energooszczędnych domów jednorodzinnych jak i wielorodzinnych w technologii szkieletu drewnianego. Nasze projekty obejmują innowacyjne rozwiązania z zakresu ogrzewania, wentylowania jak i klimatyzowania domów, co przyczynia się do zmniejszenia kosztów bądź zużycia energii. Elementy szkieletu powstają w hali produkcyjnej, a budowa na miejscu zajmuje jedynie kilka dni. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe projektowanie domów szeregowych Gdynia   projektowanie domów energooszczędnych Gdynia   budowa domów energooszczędnych Gdynia   budowa domów wielorodzinnych Gdynia   budowa domów szeregowych Gdynia   budowa domów drewnianych Gdynia
Data Sep 12, 2017
Imię kontaktowe 536156947
Email wyślij email do 536156947
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Ciśnieniowe
  Mariusz Bizowski Warszawa - specjalizacja to odwilgacanie i hydroizolacje w budownictwie. Izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe to specjalność firmy. W ofercie iniekcje ciśnieniowe, kurtynowe, strukturalne i iniekcje w grunt oraz izolacje poziome, profesjonalne osuszanie domów i osuszanie ścian. W ofercie także renowacja zabytków - odtwarzanie izolacji, podcinanie budynków, osuszanie budynków, uszczelnienie fundamentów, dylatacji i uszczelnianie piwnic, naprawy konstrukcji Warszawa. Zapraszamy - przepony poziome, usuwanie wilgoci i osuszanie Warszawa, woj. mazowieckie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Prace ziemne Gdańsk
  Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wyrobić sobie renomę na rynku i zebrać pokaźne grono zadowolonych klientów. W zakresie naszych usług leżą zasypki ław fundamentowych, kształtowanie niwelacja terenu ale i inne – zajmujemy się na przykład wykopami pod budynki, stawy czy szamba, rozładunkiem materiałów na paletach, odśnieżaniem placów, chodników i innymi. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy prócz wykonywanych usług służą Państwu radą i pomocą. Zachęcamy do głębszego poznania naszej bogatej oferty poprzez wejście na naszą stronę internetową m-koparka.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Komat - producent kostki i ogrodzeń betonowych
  Strona firmy KOMAT zajmujacej sie produkcją kostki brukowej, ogrodzeń betonowych, galanterii betonowej do ogrodu oraz systemów odwodnień. Strona zawiera kompletny opis produktów i usług świadczonych przez naszą firmę. Posidadamy również w sprzedaży kruszywa, kamień ogrodowy oraz naszej produkcji nadproża i bloczki betonowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Saturn ekspertyzy geotechniczne śląsk
  Propozycja, jaką udało nam się wykreować przez lata pracy skierowana jest przede wszystkim do Klientów, którzy posiadają własne firmy budowlane, ale także do wielkich deweloperów. P.H.U. Saturn to firma, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalistach, którzy dla nas pracują może zaświadczać swoje usługi na każdym terenie. Prace hydrologiczne urzeczywistniane są przy użyciu najlepszej jakości sprzętu. Stale rozszerzamy nasz obszar usług, dzięki czemu możemy docierać do coraz to nowych Klientów. To zapewnia nam wszechstronny rozrost. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą kompletną propozycją, a także obejrzenie dostępnej galerii zdjęć, na naszej stronie internetowej:
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. bramy
  Sklep Gerda zaprasza do zapoznania się ze swoja oferta bram garażowych. Proponowany przez nasz towar jest wykonany z najwyższej jakości materiałów oraz z użyciem najnowszej technologii, aby zapewnić wysoką jakoś oferowanego asortymentu. Nasze konstrukcje spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Zaufało nam już wielu klientów na rynku krajowym jak i zagranicznym. Uzyskaliśmy liczne certyfikaty i wyróżnienia. Możemy państwu zaoferować również nasze firmowe drzwi, zamki i kłodki antywłamaniowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0