Kategorie w katalogu

Aktualności 647
Biznes i ekonomia 5883
Dom 3257
Firmy wg branży 8065
Internet 4016
Komputery 738
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 880
Muzyka 332
Nauka 775
Rozrywka 840
Społeczenstwo 464
Sport 567
Turystyka 1862
Zdrowie i uroda 2855
Zwierzęta i rośliny 314
OPTIMAL SYSTEM budowa domów drewnianych Gdynia
ID linku 32303
Tytuł OPTIMAL SYSTEM budowa domów drewnianych Gdynia
Url http://optimal-system.pl
Opis Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Optimal System. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Gdyni a jego działalność obejmuje budowę energooszczędnych domów jednorodzinnych jak i wielorodzinnych w technologii szkieletu drewnianego. Nasze projekty obejmują innowacyjne rozwiązania z zakresu ogrzewania, wentylowania jak i klimatyzowania domów, co przyczynia się do zmniejszenia kosztów bądź zużycia energii. Elementy szkieletu powstają w hali produkcyjnej, a budowa na miejscu zajmuje jedynie kilka dni. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe projektowanie domów szeregowych Gdynia   projektowanie domów energooszczędnych Gdynia   budowa domów energooszczędnych Gdynia   budowa domów wielorodzinnych Gdynia   budowa domów szeregowych Gdynia   budowa domów drewnianych Gdynia
Data Sep 12, 2017
Imię kontaktowe 536156947
Email wyślij email do 536156947
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Budowa pod klucz
  Podczas budowy domu należy mieć na uwadze kilka elementów, które są niezbędne przy jego właściwym funkcjonowaniu. Są nimi np. instalacje hydrauliczne Częstochowa. Hydraulik Śląsk musi odpowiednio wykonać powierzoną mu pracę. Powodem tego jest fakt, iż części te są niebywale trudno wymienne. Aby tak było, bezsprzecznie hydraulik Częstochowa musi być fachowcem. Wzniesiony już budynek mieszkalny oczywiście trzeba umeblować. To najprawdopodobniej najprzyjemniejsza czynność która tyczy się dopiero co wybudowanego budynku mieszkalnego. Sporo zadowolenia bez wątpienia mają z tego osoby, które mają choć niewielkie zacięcie artystyczne i chcą, by ich dom wyróżniał się w oczach zwiedzających go gości. Może to być prawdziwy popis zdolności wiązania w sobie różnych form, a także kolorów. Oczywiście każde pomieszczenie może być urządzone w różny sposób. W marketach jak również on-line można pozyskać bardzo dużo różnorodnych akcesoriów i elementów, które sprawią, że nawet najmniejsze pokoje będą zniewalać swoim czarem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Docieplenia stropodachów, wdmuchiwanie granulatów
  Firma zajmuje się dociepleniami stropodachów, dachów skośnych, oraz wszelkich trudnodostępnych przestrzeni w systemie wdmuchu i natrysku granulatu wełny mineralnej i celulozowej. Wykonujemy także natryskowe tynki akustyczne, wygłuszenia, oraz izolacje natryskowe na budynkach szkieletowych i halach stalowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. mobilne żurawie wieżowe nowej generacji - Spierings Wanicki
  w swojej ofercie posiadamy nowej generacji mobilne żurawie wieżowe dźwigi samojezdne holenderskiej produkcji Spierings
sprzedajemy zarowno fabryczni nowe jak i używane dźwigi.Używane modele dźwigów przed dostarczeniem do klienta przechodzą kapitalny remont, są w 100% sprawne.
Kontakt:
KRZYSZTOF BUGAJSKI
601-888-414
krzysztof.bugajski@wanicki.pl
WWW.spierings.wanicki.pl
BW WANICKI
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Hydroblask
  Celem firmy HYDROBLASK jest utrzymanie czystości Państwa obiektów, a co za tym idzie dbałość o Państwa wizerunek.

W naszej pracy wykorzystujemy niemieckie rozwiązania wysokociśnieniowe firmy Putzmeister oraz szwedzkie technologie firmy Trion Tensid AB.

Oferujemy:
usuwanie graffiti,
zabezpieczanie przed graffiti,
mycie elewacji,
czyszczenie elewacji,
usuwanie śniegu,
odśnieżanie dachów,
mycie fasad,
renowacja pomników,
mycie elewacji i konserwacja,
czyszczenie i zabezpieczenie kostki brukowej,
czyszczenie wiat przystankowych,
mycie barierek, słupków,
renowacja powierzchni kamiennych,
czyszczenie pokryć dachowych,
dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja,
zabezpieczenie anty graffiti system,
udrażnianie rur o przeróżnym przekroju poprzecznym i długości,
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Stępol s.c koparki police
  Prezentujemy Państwu firmę specjalistyczną, która trudni się wszelakimi pracami ziemnymi, wyburzaniem, usługami kanalizacyjnymi a także wszelkimi pracami związanymi z zagospodarowaniem obszarów zielonych. To Zakład Usług Wielobranżowych STĘPOL, posiadający siedzibę w Policach, nieopodal Szczecina. Firma ta prowadzi działalność od 25 lat i od tego czasu przez cały czas się rozwija. Rozszerza swoją ofertę usług. Przykłada wagę do nowoczesnego zaplecza sprzętowego oraz kwalifikacji pracowników. Tworząc bardzo dobrze zorganizowane zaplecze, firma STĘPOL jest w stanie zapewniać fachowe i rzetelne usługi. Należy wspomnieć, że STĘPOL współpracuje z klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0