Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Ciągniki rolnicze Prokmar i Belarus. Nawozy, materiał siewny i maszyny rolnicze
ID linku 3232
Tytuł Ciągniki rolnicze Prokmar i Belarus. Nawozy, materiał siewny i maszyny rolnicze
Url http://k-duk.pl
Opis Biuro Handlowo-Usługowe K.DUK założone w 1998
roku jest firmą polską, której główną działalnością
jest sprzedaż hurtowa i detaliczna nawozów
sztucznych na potrzeby rolnictwa.

K-Duk to autoryzowany dealer ciągników firmy Prokmar, przeznaczonych dla małych i średnich gospodarstw rolnych. Doskonale sprawdzają się także jako ciągnik uzupełniający, wykorzystywane są także w służbach komunalnych. W ofercie firmy także nawozy, materiał siewny oraz maszyny rolnicze.
Kategoria Firmy wg branży > Rolnictwo
Słowa kluczowe ciągniki rolnicze   maszyny   prokmar   komunalne   nawozy   polifoska   belarus
Data Aug 19, 2009
Imię kontaktowe Mateusz
Email wyślij email do Mateusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Rolnictwo
1. Agrounima - producent zgarniaczy i usuwaczy do obornika
  Działalność Firmy AGROUNIMA obejmuje:
produkcję maszyn i urządzeń rolniczych, głównie zgarniaczy, usuwaczy obornika, produkcję konstrukcji stalowych, produkcję urządzeń transportu wewnętrznego, obróbkę mechaniczną, działalność handlową.
Nasze wyroby i usługi dostarczamy na terenie całego kraju.
Sprawdź renomę i jakość wykonania.
Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


2. Silosy na pasze
  Przedsiębiorstwo Obsługi Rolnictwa KONSIL działa na rynku urządzeń do ziarna i pasz od 1995 roku. Przedsiębiorstwo oferuje silosy paszowe i zbożowe, typu lejowego i płaskodennego. Firma realizuje magazyny zbożowe, modernizuje, doradza w sprawach technicznych, proponuje nowoczesne usprawnienia. KONSIL to prywatne przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem i renomą, wykonawca baterii silosów, autoryzowany dystrybutor BIN. Wysoka jakość i profesjonalizm usług, indywidualne podejście.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


3. ROLPAKO Naprawa maszyn rolniczych
  Już od bez mała dwudziestu lat trudnimy się produkcją mączki rybnej oraz oleju rybnego. Nie mają więc one przed nami żadnych tajemnic. Stosujemy jedynie najnowocześniejsze technologie, a także podejmujemy ścisłą współpracę z najlepszymi firmami przetwórczymi, które dostarczają nam wysokiej jakości surowiec. Aby mieć pewność, iż nasze produkty reprezentują wysoką jakość, poddajemy je regularnym badaniom przeprowadzanym przez Zakład Higieny Weterynaryjnej w Koszalinie, a także Katedrę Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej Akademii Rolniczej w Poznaniu. Ponadto, podjęliśmy się prowadzenia działalności rolniczo- usługowej - trudnimy się uprawą rzepaku, zbóż i kukurydzy, produkcją surówki spirytusowej ze zbóż, hodowlą bydła rasy Simmental mleczny, jak również naprawą maszyn rolniczych i ciągników. Detale oferty firmy Rolpako znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


4. Górnicze Zakłady Dolomitowe zlokalizowane są w Siewierzu w województwie śląskim. Trudnimy się wydoby
  Górnicze Zakłady Dolomitowe zlokalizowane są w Siewierzu w województwie śląskim. Trudnimy się wydobyciem i handlem produktów powstałych z obróbki i przetwórstwa surowca skalnego którym jest dolomit. Nasze produkty wykorzystywane są w następujących branżach: budownictwo, rolnictwo i hutnictwo. W sprzedaży posiadamy kruszywa budowlane, wapno nawozowe z dużą zawartością magnezu oraz kamienie i tłuczeń różnej frakcji. W celu zagwarantowani klientom wyrobów o oczekiwanych parametrach, w zakładzie został przygotowany i wprowadzony system zapewnienia jakości zgodny z normą PN-EN ISO 9001: 2001 oraz system zakładowej kontroli produkcji. Zachęcamy gorąco wszystkich zainteresowanych do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


5. naturalna żywność
  SYMBIO - zajmuje się skupem i przetwórstwem surowców pozyskiwanych od gospodarstw ekologicznych oraz ich exportem. Wśród głównych surowców znajdują się: owoce (truskawka, malina, czarna porzeczka, aronia, jabłko, jagoda leśne, wiśnia, jeżyna) i warzywa (cukinia, cebula, marchew, fasolka szparagowa, por, dynia). Owoce i warzywa uprawiane są metodami ekologicznymi tj. bez użycia środków ochrony roślin oraz nawozów sztucznych jak to się dzieje w gospodarstwach konwencjonalnych. Ekologiczne jaja pochodzą od zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0