Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
Smartkeeper.pl
ID linku 32345
Tytuł Smartkeeper.pl
Url http://smartkeeper.pl
Opis Współcześnie praktycznie wszystko opiera się na systemach IT i trudno będzie sobie wyobrazić funkcjonowanie bez nich. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że takie systemy budzą obecnie coraz większe zainteresowanie i szuka się także rozwiązań umożliwiających ich skuteczne zabezpieczenie. Taką formę jest w stanie zagwarantować nasza firma, która przygotowała profesjonalny system zabezpieczeń fizycznych.
Kategoria Internet > Komputery
Słowa kluczowe zabezpieczenia portów usb   zabezpieczenia portów rj45   fizyczne zabezpieczenia sprzętu komputerowego   fizyczne zabezpieczenia sprzętu sieciowego   fizyczne zabezpieczenia sieciowe
Data Sep 20, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Komputery
1. APPEND- laptopy
  Elektronika jest dziedziną warszawskiej firmy Apend-Bis zajmującej się skupem oraz sprzedażą laptopów, komputerów, monitorów LCD, palmtopów, drukarek laserowych, projektorów multimedialnych oraz podzespołów komputerowych. Firma stanęła w 2000 roku i z początku absorbowała się sprzedażą wyłącznie nowego sprzętu, jednak na zapotrzebowanie rynku postanowiła swoją działalność poszerzyć. Obecnie zajmuje się skupem i sprzedażą także sprzętu używanego. Każde urządzenie przed zakupem jest solennie sprawdzane i wyceniane. Staramy się dobrać cenę do wymagań i możliwości klienta. Można u nas także naprawiać zepsute komputery stacjonarne i laptopy. Gwarantujemy szybką, solidną i profesjonalną obsługę, a zasadna oferta cenowa zadowoli każdego. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Więcej informacji o firmie odnaleźć można na stronie internetowej.
Kategoria:   Internet > Komputery


2. Chipy do tonerów i bębnów OPC
  Części to tonerów i bębnów w drukarkach. Chipy do kopiarek i drukarek atramentowych i laserowych. Chipy do resetowania liczników. Listwy do bębnów poprawiające jakość wydruku tonerów. Chipy do tonerów Lexmark i chipy do tonerów HP. Wysyłka i porada. Porady i fachowa pomoc, instrukcje do regeneracji kaset laserowych w drukarkach.
Kategoria:   Internet > Komputery


3. Przyśpieszanie Windows 7 Poznań
  Ratownicy IT to firma informatyczna zlokalizowana w Poznaniu. Oferujemy outsourcing IT dla firm oraz usługi pogotowia komputerowego dla osób prywatnych. Nasi specjaliści pomogą Państwu usunąć każdą usterkę techniczną, która pojawi się w sprzęcie IT. Proponujemy podłączanie drukarek i innego sprzętu peryferyjnego, przeglądy komputera oraz przyspieszanie systemu Windows. Zajmujemy się odzyskiwaniem danych, konfiguracją kontroli rodzicielskiej, usuwaniem wirusów, doborem i instalacją programów antywirusowych.
Kategoria:   Internet > Komputery


4. Serwis Komputerowy, Warszawa | Elbląg
  Serwis komputerowy:
naprawa komputerów PC,
naprawa laptopów,
naprawa netbooków,
naprawa serwerów,
naprawa monitorów.

Sieci i serwery:
sprzedaż serwerów,
instalacja serwerów,
konfiguracja serwerów,
tworzenie sieci bezprzewodowych WLAN,
tworzenie sieci przewodowych LAN,
instalacja usług WWW,
instalacja usług E-mail,
instalacja php,
instalacja mysql,
instalacja samba,
instalacja serwerów gier.

Tworzenie stron WWW:
html,
php,
javascript,
flash,
pozycjonowanie stron.

Sprzedaż komputerów oraz części

Działamy na terenie:
Warszawy,
Elbląga.
Kategoria:   Internet > Komputery


5. Sprzęt, oprogramowanie, technologia
  Portal internetowy ERP Solutions to globalny serwis, zgłębiający informacje o najważniejszych gałęziach gospodarki. System zawiera szereg artykułów o różnych systemach informatycznych, oraz nowościah technologicznych. Każdy główny dział zawiera profesjonalne materiały różnych aspektów Informatyki. Dział ERP informacjami o zintegrowanych systemach dla przedsiębiorstw, wsparciem w różnych gałęziach gospodarki, oraz, jak również wdrożeniach systemu komputerowego. Z kolei dział Systemy Informatyczne opisuje aktualne wydarzenia, szkolenia oraz wdrożenia wielu systemów informatycznych.Ostatni dział tego serwisu to Nowe Technologie, który zamieszcza informacje o oprogramowaniu, sprzęcie komputerowym,telefonach i aplikachach mobilnych.
Kategoria:   Internet > Komputery

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0