|
Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki |
1. |
ZPUH AM ''Antoni Mataśka''
|
|
Pudła z kartonu muszą być wyjątkowo odporne o czym znakomicie wie ZPUH Antoni Mataśka. W ofercie znajdują się popularne wymiary pudeł kartonowych szytych lub klejonych, charakteryzujących się dużą odpornością na wilgoć. Klienci wchodząc na stronę będą mogli sprawdzić technologie produkowania opakowań, ich rodzaje, jak też złożyć zamówienie dzięki opublikowanemu formularzowi. Zamówienia można również składać na kartony wyposażone w specjalne nadruki wykonywane offsetowo lub w technice sitodruku. Kiedy więc szukasz nieźle wykonanych i nade wszystko wytrzymałych pudełek, zajrzyj na tę witrynę.
|
2. |
Primacon elektrobębny
|
|
Celem jaki przed sobą postawiliśmy jest ciągłe kontynuowanie inwestycji w technologie i nasz zespół. Dzięki takim działaniom możemy zapewnić najwyższą jakość pomocy. Stawiamy na rozwój i długofalową współpracę, co ma przełożenie na rozbudowywanie zaplecza technicznego. Od początku istnienia firmy udało nam się nawiązać współpracę z renomowanymi markami i producentami na świecie. Mamy na koncie rozwiązania wielu problemów dotyczących szeroko pojmowanego transportu wewnętrznego.
|
3. |
Kontraktowa produkcja kosmetyków - sereniclab.pl
|
|
Specjalizujemy się w produkcji kosmetyków na zlecenie. Dzięki nam możecie Państwo uruchomić własną, wiarygodną markę. Jesteśmy specjalistami tworzenia zaawansowanych kosmetyków white label i posługujemy się wieloma rodzajami opakowań. Współpracujemy z doświadczonymi technologami, grafikami i innymi fachowcami przydatnymi przy rozwoju w branży kosmetycznej.
|
4. |
Chłodnictwo przemysłowe. Projektowanie, montaż, mo
|
|
Chłodnictwo: instalacje i urządzenia chłodnicze zasilane amoniakiem lub czynnikami syntetycznymi. Projektowanie instalacji chłodniczych układów sterowania. Montaż, modernizacje, remonty agregatów wody lodowej, komór przechowalniczych owoców i warzyw, mrożnie szokowe, maszynownie chłodnicze, instalacje skraplaczy, remonty sprężarek chłodniczych. Budujemy układy sterowania i monitorowania pracy układów chłodniczy: zespołów sprężarkowych, całych instalacji chłodniczych. Świadczymy usługi diagnostyki urządzeń chłodniczych. Specjalizujemy się w instalacjach wody lodowej w przemyśle mleczarskim.
|
5. |
Butelki pet
|
|
Firma Unipet zajmuje się produkcją opakowań plastikowych wykonanych z pet. Oferujemy butelki pet do produktów spożywczych oraz do chemii gospodarczej. Dodatkowo preformy pet do produkcji butelek plastikowych. Nasze produkty powstają z najwyższej klasy granulatu pochodzącego od zagranicznych producentów. Proponujemy ciekawe wzornictwo i atrakcyjne ceny.
|
|
|