Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Sprzątanie biur Warszawa - system-serwis.eu
ID linku 32394
Tytuł Sprzątanie biur Warszawa - system-serwis.eu
Url http://www.system-serwis.eu
Opis Zapraszamy na stronę internetową firmy System Serwis, która działa w Warszawie, ale swoje oddziały ma również w Krakowie oraz na Śląsku - Chorzów i Katowice. Gwarantujemy najwyższej jakości sprzątanie biur i firm, działamy także również jako firma zaopatrująca biura w artykuły higieniczno-sanitarne, zapewniamy ponadto serwis kawowy oraz obsługę różnego rodzaju spotkań biznesowych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sprzątane biura warszawa   sprzątanie firm warszawa   usługi   sprzątanie w biurze warszawa   sprzątanie biur
Data Oct 6, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Roznoszenie ulotek Warszawa
  Nasza firma zajmuje się kolportażem materiałów reklamowych. Przeprowadzamy profesjonalny kolportaż druków bezadresowych, które wspiera dotarcie do potencjalnych odbiorców lub klientów produktów lub usług. Obsługujemy obszar Warszawy a także okolicach. Klientom oferujemy plakatowanie, roznoszenie ulotek, zawiadomień, magazynów, ulotek wyborczych, bezpłatnych czasopism, darmowych publikacji. Gwarantujemy rzetelność i staranność oferowanych usług marketingowych. Wspólnie z przedstawicielem Twojej firmy określamy wszystkie ważne parametry kolportażu chociażby miejsce oraz liczbę powtórzeń. Bierzemy pod uwagę charakterystykę grupy docelowej co pociąga za sobą zakładany efekt marketingowy. Roznoszenie ulotek przeprowadzamy proponując dogodne sposoby płatności i rabaty przy ciągłych zleceniach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. DUKAL-TUR usługi transportowe Sosnowiec
  Jeśli poszukują Państwo zaufanej firmy przewozowej, zachęcamy do zapoznania się z propozycją Dukal-Tur z Sosnowca! Już od 25 lat zajmuje się ona przewozem krajowym międzynarodowym osób. Obszar usług przedsiębiorstwa zawiera głównie dowozy uczniów na zielone szkoły, przewozy wycieczek szkolnych, obsługę transportową wszelkiego typu imprez okolicznościowych bądź firmowych, a także obsługę innych zleceń Klienta. Atutem firmy jest zespół wykwalifikowanych kierowców, jacy zatroszczą się o najwyższy komfort Państwa podróży. Więcej szczegółów o usługach przedsiębiorstwa zamieszczonych jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Alpha Kraków - Szkolenia bhp, ppoż. pierwsza pomoc
  Jednym z głównych a zarazem podstawowych celów naszej firmy jest wszechstronne wspieranie Klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (bhp), prawnej ochrony pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Oparte jest ono na współpracy, na rzecz, której oferujemy własne doświadczenie zawodowe (bhp), profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie.

Zadbamy o wszelkie zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, szkoleniami bhp, oceną ryzyka zawodowego czy ochroną przeciwpożarową. Profesjonalne wsparcie specjalistów bhp z naszej firmy gwarantuje Państwu rzetelne i terminowe wykonanie powierzonych zadań bhp, a także zabezpiecza Państwa jako pracodawców przed odpowiedzialnością za ewentualne naruszenia oraz koniecznością wypłaty odszkodowań z tego tytułu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. IRENA ANTKOWIAK poznań notariusze
  Przedstawiamy Państwu Kancelarię Notarialną Irena Antkowiak z siedzibą w Poznaniu. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane czyli pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Czynności notarialne są realizowane w kancelarii notarialnej, jeśli jednak przemawia za tym charakter czynności czy też szczególne okoliczności czynności notarialne są realizowane poza kancelarią notarialną. Wiadomość dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. JAKA GAŚNICA
  Gaśnice są jednym z podstawowych elementów BHP w każdym biurze czy domu. W sklepie internetowym Fireshop.pl, jakiego siedziba znajduje się w Grodkowie, oferuje Państwu szeroki wybór gaśnic oraz artykułów do nich przeznaczonych. Osiągalne są między innymi gaśnice proszkowe, śniegowe i pianowe, preparaty gaśnicze, szafy i stojaki na gaśnice jak też hydranty. Ponadto, otrzymają tu Państwo również znaki ostrzegawcze, informacyjne i przeciwpożarowe oraz instrukcje do gaśnic lub hydrantów. Sklep oferuje dodatkowo elementy wyposażenia dla straży pożarnej czy też artykuły BHP. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu, zamieszczoną na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0