Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6110
Dom 3332
Firmy wg branży 8322
Internet 4145
Komputery 747
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 910
Muzyka 333
Nauka 788
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1901
Zdrowie i uroda 2986
Zwierzęta i rośliny 317
Metal Service
ID linku 32413
Tytuł Metal Service
Url http://metalservice.info.pl
Opis Firma Metal Service prowadzi działalność w wykonawstwie elementów ze stali. Ma szerokie doświadczenie w kraju a także poza granicami w konstrukcji hal stalowych, magazynów stalowych, wiat a także pozostałych obiektów budowlanych. Firma prowadzi dodatkowo usługi jak wypalanie metali, gięcie profili, śrutowanie stali. Poza obróbką stali i działalności budowlanej Firma Metal Service dostarcza wielu usług naprawczych i konserwacyjnych dotyczących instalacji sprężonego powietrza, kotłów pyłowych, węzłów cieplnych, instalacji odzysku ciepła, zbiorników i innych instalacji.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe wykonawstwo konstrukcji stalowych   montaż konstrukcji stalowych   śrutowanie kraków   malowanie hydrodynamiczne kraków   wypalanie blach kraków   gięcie profili kraków   konstrukcje stalowe kraków   budowa hal stalowych kraków   hale stalowe kraków   budynki stac
Data Oct 6, 2017
Imię kontaktowe Mariusz
Email wyślij email do Mariusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. ZAKŁAD USŁUG WYSOKOŚCIOWYCH S.C.
  Specjalizujemy się w pracach budowlanych na wysokości oraz w trudno dostępnych miejscach. zachęcamy do współpracy z Zakładem Usług Wysokościowych z siedzibą w Gliwicach, który prosperuje z powodzeniem już od 1988 r. Znakomicie odnajdujemy się w pracach na tzw. obiektach wieżowych, czyli budowlach wysokich, chłodniach kominowych oraz kominach. Współdziałaliśmy już z dużymi wiodącymi firmami, świadcząc kompleksowe usługi. Współpracujemy z licznymi naukowcami oraz inżynierami przy pracach koncepcyjnych i projektowych. zachęcamy już w dniu dzisiejszym do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, jaką zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. WŁODAN ANDRZEJ WŁODARCZYK SP.J. frezowanie nawierzchni
  Szukają Państwo doświadczonej firmy budowlanej, która działa na terenie województwa łódzkiego? Wypatrują Państwo porządnego dostawcy mas bitumicznych, betonu towarowego oraz jego pochodnych, a także dystrybutora kruszyw budowlanych? Należna jest Państwu firma, która zajmie się zimowym utrzymaniem dróg - ich odśnieżanie, usuwaniem logu oraz błota pośniegowego? Jeśli tak, to idealnie Państwo trafili! Firma budowlana Włodan wspomoże Państwu wybrać najkorzystniejsze rozwiązania techniczne oraz zaoferuje kompleksowe wparcie techniczne. Dzięki współpracy z naszą firmą drogi będą najwyższej jakości oraz wybudowane według najbardziej przetestowanych standardów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. PIETRUCZUK Siedlce usługi montażowe dźwigiem
  Firma Pietruczuk, mieszcząca się w Siedlcach, zajmuje się usługami dźwigowymi. Dzięki blisko 20-letniemu doświadczeniu, powierzone zlecenia realizuje zawsze na wysokim poziomie. Oferuje ona wynajem dźwigów samojezdnych, obsługiwanych przez wykwalifikowanych operatorów. Przeznaczone są one głównie do prac montażowo-budowlanych. Przedsiębiorstwo dysponuje maszynami od renomowanych producentów. Poddawany jest on regularnie obowiązkowym kontrolom. Każde zlecenie realizowane jest na czas i solidnie. Gwarantuje ona również atrakcyjne warunki współpracy. Więcej informacji o usługach firmy odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. MAG-BET szamba betonowe
  Firma MAG-BET specjalizuje się w produkcji i montażu żelbetonowych zbiorników na nieczystości (szamb), również jako zbiorniki burzowe odprowadzające nadmiar wody (deszczówki), a także znajdujących zastosowanie w gospodarstwach rolnych jako zbiorniki na gnojowicę i gnojówkę.

Nasze szamba są trwałe, szczelne, proste w montażu. Wszystkie produkty posiadają Atest PZH. Oferujemy również transport samochodami ciężarowymi z urządzeniem samowyładowawczym HDS. Aby obniżyć koszty transportu na większe odległości organizujemy transport łączony. Świadczymy usługi dodatkowe takie jak montaż zbiorników w dole.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Wysoka jakość
  Potrzebny krawężnik drogowy? Niezbędne prefabrykaty betonowe czy też ściany oporowe? A może chcecie zamawiać coś takiego jak płyta MEBA lub płyta chodnikowa? Jeżeli tak to koniecznie wybierajcie wszystko to co może wam zagwarantować firma Barkoczyn. Wieloletnie doświadczenie i oczywiście realizacja indywidualnych zamówień
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0