Kategorie w katalogu

Aktualności 651
Biznes i ekonomia 6031
Dom 3295
Firmy wg branży 8240
Internet 4098
Komputery 743
Kultura i sztuka 563
Motoryzacja 897
Muzyka 332
Nauka 784
Rozrywka 842
Społeczenstwo 479
Sport 576
Turystyka 1885
Zdrowie i uroda 2922
Zwierzęta i rośliny 316
Metal Service
ID linku 32413
Tytuł Metal Service
Url http://metalservice.info.pl
Opis Firma Metal Service prowadzi działalność w wykonawstwie elementów ze stali. Ma szerokie doświadczenie w kraju a także poza granicami w konstrukcji hal stalowych, magazynów stalowych, wiat a także pozostałych obiektów budowlanych. Firma prowadzi dodatkowo usługi jak wypalanie metali, gięcie profili, śrutowanie stali. Poza obróbką stali i działalności budowlanej Firma Metal Service dostarcza wielu usług naprawczych i konserwacyjnych dotyczących instalacji sprężonego powietrza, kotłów pyłowych, węzłów cieplnych, instalacji odzysku ciepła, zbiorników i innych instalacji.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe wykonawstwo konstrukcji stalowych   montaż konstrukcji stalowych   śrutowanie kraków   malowanie hydrodynamiczne kraków   wypalanie blach kraków   gięcie profili kraków   konstrukcje stalowe kraków   budowa hal stalowych kraków   hale stalowe kraków   budynki stac
Data Oct 6, 2017
Imię kontaktowe Mariusz
Email wyślij email do Mariusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Materialy budowlane
  Tani Skład to firma, która oferuje Państwu sprzedaż materiałów budowlanych oraz różnego rodzaju materiałów i systemów przydatnych w procesie budowy. Siedziba firmy mieści się w Opolu. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zaopatrzyć się w takie produkty jak m.in.: cement, elementy betonowe, gipsy i gładzie, kleje, styropiany, tynki i zaprawy. Wszystkie sprzedawane przez nas towary wyróżniają się atrakcyjną ceną.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Foliak.pl
  Jesteśmy sklepem internetowym specjalizującym się w sprzedaży tuneli foliowych do ogrodów. Zapraszamy Państwa do przejrzenia oferty na naszej stronie internetowej. Oferujemy tunele w różnych wymiarach ochraniające rośliny przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (silnym wiatrem, obfitymi opadami, przymrozkami czy gradobiciem). Współpracujemy jedynie z dokładnie wyselekcjonowanymi producentami. Dzięki temu naszym klientom możemy zagwarantować wysoką jakość oraz bardzo atrakcyjną cenę. Sprzedawane w naszym sklepie tunele zbudowane są z wysokiej jakości rurek PCV oraz folii trójwarstwowej, która nie przepuszcza szkodliwego promieniowania UV.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. ITRMA Projekt
  Wykonuję świadectwa energetyczne dla istniejących i projektowanych budynków oraz prace dodatkowe związane z inwentaryzacją obiektów na potrzeby audytu energetycznego.
Oprócz świadectw projektuję wszelkie niezbędne instalacje teletechniczne i elektryczne potrzebne do prawidłowego funkcjonowania obiektów biurowych, handlowych, magazynowych, przemysłowych, mieszkalnych i służby zdrowia.
Więcej informacji można znaleźć na mojej stronie. Adres podaje osobą zainteresowanym.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Interpax - kopalnia żwiru Januszkowo k/Nidzicy
  Kopalnia Żwiru - Januszkowo "INTER-PAX" jest zakładem wydobycia i przerobu kruszywa naturalnego. Dynamiczny rozwój zapewnia firmie szybkie działanie i wysoką jakość naszych produktów. Obecna produkcja zaspokaja w pełni potrzeby naszych klientów, powoduje to zwiększenie naszych wysiłków w kierunku ulepszenia i przyśpieszenia obsługi klienta. Kruszywa produkowane przez naszą firmę w pełni spełniają europejskie normy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Stępol s.c koparki police
  Prezentujemy Państwu firmę specjalistyczną, która trudni się wszelakimi pracami ziemnymi, wyburzaniem, usługami kanalizacyjnymi a także wszelkimi pracami związanymi z zagospodarowaniem obszarów zielonych. To Zakład Usług Wielobranżowych STĘPOL, posiadający siedzibę w Policach, nieopodal Szczecina. Firma ta prowadzi działalność od 25 lat i od tego czasu przez cały czas się rozwija. Rozszerza swoją ofertę usług. Przykłada wagę do nowoczesnego zaplecza sprzętowego oraz kwalifikacji pracowników. Tworząc bardzo dobrze zorganizowane zaplecze, firma STĘPOL jest w stanie zapewniać fachowe i rzetelne usługi. Należy wspomnieć, że STĘPOL współpracuje z klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0