Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Psychoterapeuta Kraków
ID linku 3245
Tytuł Psychoterapeuta Kraków
Url http://www.psychoterapia-krakow.com.pl/
Opis Psychoterapeuta Kraków. Gabinet psychoterapii w Krakowie oferuje profesjonalną terapię problemów natury psychologicznej: nerwic, depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, bezsenności, nadmiernego stresu, trudności w kontaktach społecznych. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w Krakowie przy ulicy Siedleckiego!
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psychoterapeuta kraków   psychoterapia   psychologia   pomoc psychologiczna   terapia   wsparcie psychologiczne   stres   depresja   nerwica   lęk   psychoterapeuta kraków   kraków
Data Aug 19, 2009
Imię kontaktowe Aleksandra
Email wyślij email do Aleksandra
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gronowska
  Prowadzę konsultacje, doradztwo psychologiczne oraz psychoterapię w nurcie systemowym. Pomagam dorosłym klientom indywidualnym, dzieciom i młodzieży w ścisłej współpracy z opiekunami oraz całym rodzinom, w tym także rodzinom zastępczym i adopcyjnym. Pomagając koncentruję się na mocnych stronach, zasobach swoich klientów, traktując je jako punkt wyjścia do inicjowania pozytywnych zmian. Zapraszam.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. ZACISZE nauki przedmałżeńskie Kraków
  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją usług oraz propozycją dydaktyczną, badawczą i naukową Instytutu Seksuologii i Psychoterapii „Zacisze”. Jesteśmy placówką, jaka prowadzi psychoterapie, badania naukowe oraz zajęcia i szkolenia z zakresu psychologii i seksuologii. Polecamy także szczegółowe ekspertyzy oraz opinie. Nasz instytut znajduje się w Krakowie przy ulicy Zacisze. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej placówki, naszą misją oraz naszym zespołem. Na naszej stronie jest także dostępny szczegółowy cennik. Oferujemy fachowe porady oraz dyskrecję.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Psychoterapia indywidualna - www.interpsyche.pl
  Do współpracy z Centrum Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej InterPsyche zapraszamy osoby, które nie potrafią poradzić sobie z problemami, które ich dotknęły. Jeśli wycofujesz się z życia publicznego i zamykasz w sobie czy też masz stany depresyjne, zgłoś się do nas. Gwarantujemy, że dobierzemy terapię, która będzie dla Ciebie zbawienna. Dzięki nam radość z życia zyskasz na nowo.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. Psychoterapia przez skype - bezproblemowo.com
  Zajmujemy się w ramach naszego serwisu internetowego bezproblemowo.com możliwość wygodnego korzystania z psychoterapii. Terapie realizowane są w sposób efektywny a także w sposób znacznie bardziej wygodny w stosunku do korzystania z dojazdów do gabinetów stacjonarnych. Jednocześnie psycholog za pośrednictwem Internetu jest w stanie ułatwić korzystanie z terapii dla osób starszych czy dla osób niepełnosprawnych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Psychoterapia Warszawa
  Strona internetowa Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej w Warszawie proponująca specjalistyczną i kompleksową pomoc psychologiczną. W ramach działalności gabinetu psycholog Warszawa prowadzi konsultacje, poradnictwo zawodowe, terapię psychologiczną indywidualną również grupową. Psychoterapia jednostkowa przeprowadzana jest w formie spotkań, 1 raz ewentualnie dwa razy w tygodniu, podczas gdy grupowa terapia to seria spotkań w grupie ponad dziesięciu jednostek. Na witrynie internetowej zamieszczony jest wykaz cenowy usług oraz wszelkie niezbędne wiadomości dotyczące oferty psychoterapia Warszawa.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0