Kategorie w katalogu

Aktualności 651
Biznes i ekonomia 6031
Dom 3295
Firmy wg branży 8240
Internet 4098
Komputery 743
Kultura i sztuka 563
Motoryzacja 897
Muzyka 332
Nauka 784
Rozrywka 842
Społeczenstwo 479
Sport 576
Turystyka 1885
Zdrowie i uroda 2922
Zwierzęta i rośliny 316
www.notariuszagatabanasik.pl
ID linku 32464
Tytuł www.notariuszagatabanasik.pl
Url http://notariuszagatabanasik.pl
Opis Kancelaria Notarialna Agata Banasik przedstawia pomoc oraz obsługę czynności notarialnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie. Specjalizujemy się w sporządzaniu aktów notarialnych oraz projektów umów takich jak przekazanie aktu własności, poświadczenia spadkowe i majątkowe czy protesty weksli oraz czeków. W celu umówienia się na spotkanie w Kancelarii prosimy o kontakt mailowy czy też telefoniczny. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Szczegółowe wiadomości zamieszczone są na stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe notariusz Warszawa   notariusz   usługi notarialne Warszawa   umowy notarialne Warszawa   akty notarialne Warszawa   sprawy spadkowe Warszawa   kancelaria notarialna Warszawa   biuro notarialne Warszawa   dobry notariusz Warszawa   sporządzanie umów
Data Oct 16, 2017
Imię kontaktowe www.notariuszagatabanasik.pl
Email wyślij email do www.notariuszagatabanasik.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. RAMIRENT wypożyczalnia kosiarek
  Firma Ramirent, specjalizująca się w wynajmowaniu klientom wysokiej jakości sprzętu budowlanego, to jedno z największych tego typu przedsiębiorstw w Polsce oraz Europie. W jej bogatej ofercie odnajdą Państwo podnośniki, rusztowania, kontenery oraz podesty budowlane orazwiele innych nieodzownych sprzętów. Dodatkowo liczyć można na kompetentne usługi transportowe, doradztwo techniczne oraz serwis. Firmę Ramirentcharakteryzuje otwartość, zaangażowanie i nastawienie na ciągły rozwój. Podczas pracy kieruje się także zasadą zrównoważonego rozwoju. Więcej szczegółowych informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Kolmat - regeneracje i konserwacje studni głębinowych
  KOLMAT - to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w regeneracji i konserwacji studni głębinowych oraz w wydobywaniu utopionych w studni pomp głębinowych. Regeneracja, renowacja studni głębinowej to, przywrócenie jej wydajności, którą utraciła w wyniku długoletniej eksploatacji. Koszt regeneracji studni jest wielokrotnie niższy od jej rekonstrukcji - wymiany filtra. Regeneracja studni głębinowej określana jest również jako renowacja studni lub potocznie, czyszczenie studni
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. EKOSKLAD przedsiębiorstwo komunalne
  Mieszkasz na obszarze Aleksandrowa Kujawskiego bądź w okolicy oraz poszukujesz firmy, która będzie trudnić się wywozem odpadów z Twojego gospodarstwa domowego? Koniecznie zaznajom się z ofertą firmy Ekoskład ze Służewa. Świadczymy kompleksowe usługi związane z wywozem odpadów komunalnych, prócz tego możemy podjąć się również realizacji innych zadań, między innymi: zimowym utrzymaniem dróg (na przykład odśnieżaniem, posypywaniem piaskiem albo solą), wycinką drzew, przyjmowaniem odpadów budowlanych, sprzedażą piasku i żwiru, robotami ziemnymi z wykorzystaniem minikoparki, transportem HDS (transportem maszyn, materiałów sypkich oraz materiałów budowlanych, przewozem kontenerów). A wszystko to rzecz jasna profesjonalnie, na czas i w przystępnych cenach. Dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Wiaty Gdańsk
  Firma WLPerfect to doświadczenie na rynku usługowym już od ponad 30 lat. Wykonujemy prace budowlane, remontowe dbając o zadowolenie wszystkich naszych klientów. Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który stara się dbać o wyjątkowość jakość wszystkich materiałów, które wprowadzamy do sprzedaży. Cały czas staramy się dbać o udoskonalenie naszej oferty, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania techniczne, które mają sprawić, że nasze produkty będą na coraz wyższym poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Usługi księgowe - Business Care
  Business Care oferuje wsparcie dla przedsiębiorstw i świadczy usługi księgowe, kadrowe, wsparcie IT, promocję w internecie, archiwizację dokumentów, pomoc prawną i inne. Business Care udostępnia swoim klientom darmowy system informatyczny do zarządzania swoimi usługami i finansami. Oferta skierowana zarówno do wielkich firm jak i mikroprzedsiębiorstw.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0