Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
www.vitalmed.org.pl
ID linku 32565
Tytuł www.vitalmed.org.pl
Url http://www.vitalmed.org.pl
Opis Posiadające swoją siedzibę w Warszawie Centrum Fizjoterapii i Rehabilitacji Narządów Vitalmed zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Nasza firma funkcjonuje już od prawie 10 lat. Oferujemy różnego rodzaju terapie z wykorzystaniem niekonwencjonalnych metod leczenia. Do specjalizacji, którymi się zajmujemy należą rehabilitacja medyczna, pediatria i choroby wewnętrzne. Zapraszamy do kontaktu osoby dotknięte stopą cukrzycową. Pomożemy Państwu też w leczeniu wszelakiego rodzaju bóli stawowych. Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z pełnym zakresem usług zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe naturalne metody leczenia raka Warszawa   niekonwencjonalne metody leczenia raka Warszawa   mikroskopowe badanie żywej kropli krwi Warszawa   terapia manualna warszawa   ozonoterapia Warszawa   leczenie witaminą C Warszawa   leczenie kwasem alfa liponowym Warszawa   ch
Data Nov 9, 2017
Imię kontaktowe 22 620 34 00
Email wyślij email do 22 620 34 00
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Rentgen zęba Wrocław | FOTODENT
  Rentgen zęba Fotodent Wrocław, zdjęcia panoramiczne zębów i zdjęcia punktowe. Bezpieczna diagnostyka RTG. Nowoczesny sprzęt Kodak 8000 i Kodak 2100. Zdjęcia RTG wykonywane na kliszy i płycie CD. Radiowizjografia tradycyjna i cyfrowa. Nie wymagamy wcześniejszej rejestracji. Pracownia czynna PON - PT godz. 10.00 - 19.00. Dogodny dojazd samochodem - blisko węzła Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, bezpłatny parking. Transport publiczny - dojazd autobusami linii: 107, 119, 122, 126, 134, 139, 142, 149, 406, 409. Telefony 71 794 63 77, 794 63 63.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Clinic For You wymiana implantów
  Optymistyczne nastawienie i świadomość swoich zalet są współcześnie przymiotami, dzięki którym mamy możliwość osiągać cele w każdej przestrzeni życia. Prawda jest jednak taka, że jeśli z jakiegoś powodu nie tolerujemy siebie, trudno nam walczyć o swoje przekonania i w efekcie zazwyczaj odpuszczamy już na początku. O naszej samoakceptacji zazwyczaj decydują zagadnienia wiążące się z wyglądem. Jeżeli nie odpowiada nam coś w naszym wyglądzie, a jesteśmy świadomi, że wrażenie wizualne jest we współczesnym świecie wyjątkowo istotne, zazwyczaj sami nie mamy sił walczyć o to, co jest dla nas cenne. Zamiast jednak zamykać się w sobie i skrywać się przed społeczeństwem, trzeba rozważyć możliwość operacji plastycznej, która jest nie tylko zmianą wyglądu zewnętrznego, ale również przepisem na zmianę myślenia o sobie, na poprawę podejścia do życia.


Dziś postanowienie o polepszeniu swego wizerunku wiąże się z pobytem w doskonale wyposażonej klinice, której doświadczony zespół lekarzy poradzi sobie w każdej sytuacji. Na wrocławskiej ul. Przedmiejskiej pod numerem 6-10, jest siedziba niezwykłej kliniki Clinic For You, która oprócz nowoczesnej aparatury, świetnych chirurgów i konkurencyjnych cen, wyróżnia się też nastawieniem do pacjenta i wybitną troskliwością o jego dobre samopoczucie.


Już samo zgodzenie się na zabieg ingerujący w nasz wizerunek może być silnie stresujące. Gdy dołożymy do tego pobyt w obcym państwie i konieczność zadbania o mnóstwo spraw formalnych, okaże się, iż operacja piersi, czy botox to wydarzenie znacząco działające na sferę psychiki, dlatego w Clinic For You robimy co się da, aby ograniczyć czynniki stresogenne. Oferujemy pracowitego asystenta pacjenta i koordynatora do spraw pacjenta, którzy dbają o niezakłócony przebieg formalności wiążących się z przylotem na operację plastyczną. Przy pomocy lecznicy mają Państwo okazję zarezerwować niedrogie bilety samolotowe i wynająć pokój z 5% upustem. Nasz asystent pacjenta dopilnuje, by bezpiecznie i wygodnie dotarli Państwo z lotniska do wybranego hotelu.


Cena zabiegu zawiera w sobie wszystkie konieczne konsultacje, badania i medykamenty, w Clinic For You nie ma żadnych ukrytych kosztów, a na stronie www.clinicforyou.pl możecie Państwo obejrzeć szczegółowy kosztorys usług. Oprócz tego proponujemy duże zniżki na niektóre operacje.


Personel naszej placówki to zespół lekarzy specjalistów i pielęgniarek, ciągle działających w zawodzie i niezmiennie poszerzających posiadaną wiedzę, poprzez uczestnictwo w wielu kursach. To, co odznacza naszych lekarzy w porównaniu do innych szpitali oferujących usługi z zakresu operacji plastycznych, to odrębne podejście do konkretnego pacjenta. U nas nie zostaną Państwo potraktowani szablonowo, a każdy – nawet najłatwiejszy zabieg – jest dokładnie omawiany z lekarzem prowadzącym i poprzedzony dokładnym wywiadem lekarskim.


Poza rozbudowaną ofertą zabiegów plastycznych, klinika proponuje usługi z obszaru szeroko pojmowanej stomatologii oraz okulistyki.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Dermatolog Gdynia - evi-med.pl
  Chcesz dodać do pakietu socjalnego swojej firmy również opiekę zdrowotną dla pracowników? Evi-MED to przychodnia prywatna, działająca na terenie Gdyni, która świadczy usługi medyczne dla klientów korporacyjnych. Dzięki nam, Twoi pracownicy będą bardziej usatysfakcjonowani, bezpieczniejsi i przez to lepsi w pracy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Sprzęt ortopedyczny Mszana Dolna
  Zapoznając się z ofertami sklepów medycznych zorientujecie się Państwo, że znaleźć ich można bardzo wiele. Zdrowie dla każdego człowieka powinno być najważniejsze. W przypadku przykrych sytuacji życiowych zatem, takich jak wypadek samochodowy z powodu którego nasza sprawność ruchów zostaje zachwiana, musimy postarać się by okres rekonwalescencji zorganizowany był jak najlepiej. Sklep medyczny z Mszany Dolnej, dysponuje bogatą ofertą rzeczy wysokiej jakości, które w takich przypadkach wiele ułatwiają i pomagają żyć normalnie. W tym sklepie możecie Państwo dokonać zakupu rzeczy takich jak wózki inwalidzkie, masażery, protezy, kule, laski oraz wiele innych rzeczy. Ceny sklepu są przystępne i nie wygórowane.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Sklep medyczny
  Jeżeli szukacie Państwo sprzętu rehabilitacyjnego, polecamy wizytę w jednym ze sklepów sieci Neuron, która działa w Warszawie. Można znaleźć u nas sprzęt ortopedyczny najlepszych polskich i zagranicznych producentów, który jest nie tylko solidny oraz atestowany, ale także niedrogi. Nie chodzi wyłącznie o sprzedaż wózków, stabilizatorów czy materacy, ale także ich wynajem. Do tego prowadzimy skup takiego sprzętu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0