Kategorie w katalogu

Aktualno¶ci 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i ro¶liny 323
Angielski na dzi¶
ID linku 32619
Tytuł Angielski na dzi¶
Url http://angielski-na-dzis.pl
Opis Angielski na dzi¶ to blog o nauce najpopularniejszego języka obcego. Dzięki nam ocenicie Państwo najlepsze i najmniej skuteczne metody przyswajania zasad gramatycznych oraz słówek. Wykorzystacie efektywnie metodę Speak Up, coraz popularniejsz± w Polsce. Pokazujemy również, gdzie warto rozpocz±ć naukę języka angielskiego, aby uzyskać szybk± poprawę.
Kategoria Nauka > Jezyki obce
Słowa kluczowe kursy angielskiego   Kursy języka angielskiego   szkoły   kursy językowe   Angielski na dzi¶
Data Nov 21, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Jezyki obce
1. http://toledo-jezykiobce.pl/
  Języki to nie tylko komunikacja werbalna. Dzięki językowi można wspólnie budować to, co najważniejsze dla człowieka - wspólnotę, blisko¶ć, porozumienie, osi±ganie wyznaczonego razem celu. Je¶li chcesz przełamać barierę między sob±, a otoczeniem, warto zainwestować w odpowiedni kurs językowy. W szkole TOLEDO szybko nauczysz się angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i katalońskiego. Oferujemy zróżnicowane kursy w małych grupach dobranych wiekowo. Serdecznie zapraszamy na nasz± stronę internetow±.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


2. e-naukaangielskiego.pl - kursy angielskiego online
  Biuro tłumaczeń w Tarnowskich Górach oferuje profesjonalne tłumaczenia z polskiego na angielskiego ze specjalizacj± w tłumaczeniach prawniczych, technicznych i finansowych. Zatrudniamy dyplomowanych tłumaczy języka angielskiego. ¦wiadczymy rzetelne tłumaczenia na język angielski. Oprócz biura tłumaczeń, prowadzimy również szkolę językow±. W naszej ofercie znajduj± się kursy języka angielskiego specjalistycznego (Legal English, Business English) oraz ogólnego - General English. Specjalizujemy się w nauce angielskiego przez Internet. Kursy przygotowali¶my z my¶l± o różnych osobach, w różnym wieku. Szkoła przygotowuje do egzaminów językowych, wyjazdów zagranicznych, studiów za granic±. Nauka angielskiego online to stosunkowo nowa metoda nauczania w naszej szkole językowej, zrzeszaj±ca coraz większe grono zwolenników.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


3. Tłumaczenia na język niemiecki ze specjalistami w Centrum Tłumaczeń.
  Centrum Tłumaczeń jest doskonałym partnerem dla osób jak i firm czy instytucji, które potrzebuj± rzetelnych i profesjonalnych specjalistycznych tłumaczeń w wielu językach z całego ¶wiata. Nasi tłumacze to także specjali¶ci w wielu branżach w tym branży medycznej, prawnej, inżynieryjnej czy informatycznej. Dzięki temu nasze tłumaczenia s± wiernym odwzorowaniem oryginalnych tekstów uwzględniaj±cych różnice kulturowe i specyfikę danego języka. Zapraszamy do dokonania bezpłatnej wyceny na naszej stronie.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


4. Szkoła Języka Rosyjskiego Kalina
  Szkoła Języka Rosyjskiego Kalina oferuje szeroki wachlarz kursów, a w tym: kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kursy specjalistyczne i dla klientów biznesowych, zajęcia indywidualne, konwersacje oraz kursy maturalne. Zajęcia prowadzimy w samym centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 60. Klientom korporacyjnym oferujemy szkolenia z dojazdem w siedzibie firmy. Zapraszamy osoby, które chc± nauczyć się języka rosyjskiego szybko i skutecznie, a przy tym w miłym gronie spędzić czas. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej szkola-kalina.pl, a w razie pytań prosimy o telefon pod nr 660879846.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


5. SONGin ENGLISH - Szkoła Języków Obcych w Gliwicach
  Zapraszamy na kursy języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego w centrum Gliwic. Proponujemy bogat± ofertę kursów w nowocze¶nie wyposażonych salach wykładowych. Bardzo atrakcyjne ceny. Bardzo skuteczna i atrakcyjna metoda komunikacyjna.Proponujemy bogat± ofertę kursów na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych,
w tym również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, matury i międzynarodowych egzaminów certyfikatowych.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0