Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6207
Dom 3361
Firmy wg branży 8408
Internet 4195
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 922
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 857
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3036
Zwierzęta i rośliny 319
Psychoterapia przez skype - bezproblemowo.com
ID linku 32639
Tytuł Psychoterapia przez skype - bezproblemowo.com
Url http://bezproblemowo.com
Opis Zajmujemy się w ramach naszego serwisu internetowego bezproblemowo.com możliwość wygodnego korzystania z psychoterapii. Terapie realizowane są w sposób efektywny a także w sposób znacznie bardziej wygodny w stosunku do korzystania z dojazdów do gabinetów stacjonarnych. Jednocześnie psycholog za pośrednictwem Internetu jest w stanie ułatwić korzystanie z terapii dla osób starszych czy dla osób niepełnosprawnych.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psycholog online   pomoc psychologiczna online   pomoc psychologiczna   psycholog przez internet   polski psycholog
Data Nov 28, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Pracownia Psychoedukacji i Psychoterapii TU I TERAZ
  Gabinet psychoteraii w poznaniu. Oferta profesjonalnej psychoterapii, dla dorosłych i młodzieży. Pomoc w przypadku nerwic, depresji, zaburzeń psychicznych, a także w sytuacji kryzysu. Psychoterapia psychoanalityczna bazuje na praktyce i teorii psychoanalitycznej. Jej celem jest znalezienie istotnych, często nieświadomych przyczyn przeżywanego dyskomfortu i cierpienia.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Psycholog Warszawa
  Jestem psychologiem, specjalistą ds. interwencji kryzysowej. Wspieram osoby w rozwiązywaniu problemów, pomagam w radzeniu sobie z różnego rodzaju kryzysami. Oferuję pomoc w różnego rodzaju kryzysach życiowych:Śmierć bliskiej osoby
Przemoc domowa, Strata dziecka (poronienie), Próby samobójcze, Utrata pracy, Kryzys małżeński, Rozwód, Problemy rodzinne, Pomoc dla DDA. Pracuję pod stałą superwizją.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Równowaga - Psycholog i Psychoterapeuta
  Równowaga to profesjonalny, doskonale wyposażony gabinet psychoterapeutyczny, w którym zatrudnieni są wyłącznie wybitni specjaliści. Mamy w swoich szeregach psychologów, terapeutów praz pedagogów z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy swoim pacjentom z ich uległością, nieśmiałością, stanami lękowymi, wskazujemy jak przezwyciężyć problemy w domu, szkole czy w pracy oraz w jaki sposób ćwiczyć własną asertywność i pewność siebie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. Psychoterapia, warsztaty psychologiczne Warszawa
  W Pracowni Psychologicznej Domino prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz terapię par. Przeprowadzamy zajęcia interakcyjne w szkołach z zakresu: komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem i emocjami, profilaktyki przemocy i marginalizacji społecznej. Prowadzimy grupy rozwojowe dla dzieci z zaburzeniami życia emocjonalnego i społecznego.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Psychoterapia Warszawa
  Poradnia Odnowa to fachowa poradnia, kierująca pomoc psychologiczną w stronę dzieci i dorosłych. W skład zespołu wchodzą lekarze i terapeuci, których wiedza poparta jet latami praktyki. Psycholog proponuje szeroki zakres terapii - od pracy z dziećmi autystycznymi, poprzez radę małżeństwom, aż po leczenie uzależnień. Psychoterapia przeprowadzana jest zgodnie ze wszystkimi standardami etycznymi, z uwzględnieniem osobistych potrzeb pacjenta. Indywidualizowane podejście do problemów pacjenta owocuje wysoką skutecznością terapii. Poradnia psychologiczna realizuje zarówno spotkania prywatne, jak również terapie grupowe. Uczestnictwo w każdym rodzaju terapii poprzedza szczegółowa diagnoza, dzięki której można przystosować tryb leczenia jak najlepiej dostosowany do potrzeb pacjenta.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0