Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
BHP Życie Wrocław - bhpzycie.com
ID linku 32644
Tytuł BHP Życie Wrocław - bhpzycie.com
Url http://bhpzycie.com
Opis Organizujemy praktyczne szkolenia PPOŻ, a także BHP. Na szkoleniach zapewniamy pomoce dydaktyczne. Skupiamy się na odgrywaniu scenek sytuacyjnych. Zapewniamy dojazd do klienta. Polecamy też akademię gaszenia dla najmłodszych, próbne ewakuacje z pokazem gaśniczym, kursy dedykowane pracownikom poruszającym się w przestrzeniach zamkniętych. Obsługujemy klientów w całym kraju.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe bhp życie wrocław   akademia pierwszej pomocy   dni bezpieczeństwa   praktyczne szkolenia przeciwpożarowe   akademii gaszenia bhp
Data Nov 28, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. 1 CLICK Zamieniamy 1 000 kliknięć w jedno
  Kursy z Excela 2007 w Warszawie - otwarte i zamknięte. Wysoka skuteczność. Tworzenie rozwiązań w Excel'u - modele finansowe, budżetowe, automatyzacja raportowania, itp. Excel help i videoporadniki.

Zobacz na naszej stronie nowe video poradniki. Naucz się nowych funkcjonalności Excela. Zobacz co Excel potrafi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Blended learning
  Eco Soul wspiera przedsiębiorstwa w zakresie ochrony środowiska. Ma do zaoferowania szereg autorskich kursów i szkoleń. Proponuje gotowe kursy, a także szkolenia tworzone pod indywidualne potrzeby firm. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, a także organizacji. Misja firmy to tworzenie technologicznych, jak też biznesowych rozwiązań. Tworzone są na podstawie sprawdzonej formuły blended-learning.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Szkoła malarstwa Warszawa - totuwarszawa.pl
  TOTU Szkoła Rysunku i Malarstwa zaprasza na kursy, warsztaty i organizowane przez szkołę wydarzenia artystyczne. Szkoła uczy zarówno hobbystów, jak i osoby chcące profesjonalnie zajmować się rysunkiem i malarstwem. Z sukcesem Szkoła TOTU przygotowuje też młodych ludzi do zdania egzaminów wstępnych na ASP czy kierunki takie jak architektura. W zależności od celu można wybrać właściwe dla siebie zajęcia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Angielski Wrocław
  Witryna szkoły językowej mobile english proponuje lekcje języka angielskiego. Na stronie znajduje się propozycja lekcji oddziału we Wrocławiu, dla dzieci zarówno z zakresu języka branżowego jak i podstawowego. Lektorzy Mobile english prowadzą lekcje w domu Klienta. Lekcje prowadzone są indywidualnie bądź grupowo przez perfekcyjnie przygotowanych lektorów i native speakerów. Forma zajęć jest dostosowana do wymagań Klienta, jego czasu pracy i innych zajęć. Na witrynie szkoły znajduje się kontakt do biur i cennik zajęć.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Przegląd gaśnicy
  Firma Alerta oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej, kompleksowo opracowuje dokumentację, a także przeprowadza naprawy warsztatowe, legalizację oraz przeglądy techniczne gaśnic. Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu najwyższego standardu bezpieczeństwa przeciwpożarowego zapoznaj się z ofertą firmy Alerta na podanej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0