Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6207
Dom 3361
Firmy wg branży 8408
Internet 4195
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 922
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 857
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3036
Zwierzęta i rośliny 319
BHP Życie Wrocław - bhpzycie.com
ID linku 32644
Tytuł BHP Życie Wrocław - bhpzycie.com
Url http://bhpzycie.com
Opis Organizujemy praktyczne szkolenia PPOŻ, a także BHP. Na szkoleniach zapewniamy pomoce dydaktyczne. Skupiamy się na odgrywaniu scenek sytuacyjnych. Zapewniamy dojazd do klienta. Polecamy też akademię gaszenia dla najmłodszych, próbne ewakuacje z pokazem gaśniczym, kursy dedykowane pracownikom poruszającym się w przestrzeniach zamkniętych. Obsługujemy klientów w całym kraju.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe bhp życie wrocław   akademia pierwszej pomocy   dni bezpieczeństwa   praktyczne szkolenia przeciwpożarowe   akademii gaszenia bhp
Data Nov 28, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Zakład Doskonalenia Zawodowego lutownice łódź
  Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest nieustanne doskonalenie umiejętności, dlatego też stworzyliśmy Zakład Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Łodzi. działamy jako największa i jednocześnie najstarsza placówka oświatowa na terenie województwa łódzkiego. Troszczymy się o najlepszą jakość usług edukacyjnych, czego dowodem jest otrzymanie Certyfikatu Jakości ISO 9001. Mamy własną bazę dydaktyczną i gwarantujemy kształcenie w systemie kursowym oraz szkolnym. Pozostajemy pewni, że nie pożałują Państwo decyzji o skorzystaniu z naszych usług. Dokładne wiadomości opublikowaliśmy na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Ośrodek Szkolenia Labor - uprawnienia udt
  Sprzęt budowlany, a zwłaszcza ten ciężki, powinien być obsługiwany przez wykwalifikowane osoby, które mają możliwość nabyć odpowiednie umiejętności i wiedzę w naszym ośrodku szkoleniowym. Można zapisać się u nas między innymi na kurs operatora koparko ładowarki, piły do ścinki drzew, spycharki i walców drogowych. Zapraszamy na naszą stronę www, gdzie można dokładnie przejrzeć naszą ofertę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Konferencje
  Wiele hoteli dla nader wymagających gości, wraz z opisem jak też zdjęciami sal. Całościowo urządzone aule szkoleniowe umożliwią Państwu wprowadzić w życie nawet trudne konferencje. Zorganizuj konferencję którą twoi kontrahenci zapamiętają z pewnością. Obiekty szkoleniowe w Spocie są na europejskim poziomie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY BHP
  Kwestie powiązane z prawem i przepisami pracy to zmora wielu przedsiębiorstw. Nie każdy ma właściwe wykształcenie oraz wiedzę, żeby się nimi zajmować, a ich niestałość i stan skomplikowania powodują, iż trudno być z nimi na bieżąco bez stałego kontrolowania ich. Z pomocą przychodzi Kancelaria Bezpieczeństwa i Prawa Pracy z Łańcuta, która bierze na siebie prowadzenie prawnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa. W swojej ofercie ma ona nie tylko całościową obsługę, ale również prowadzenie audytów, ocenę ryzyka, ocenę techniczną sprzętów, prowadzenie szkoleń dla pracowników, przygotowywanie wzorów poświadczeń oraz umów. Personel kancelarii to wysoko wykwalifikowani eksperci w swoich dyscyplinach, którzy nieprzerwanie zwiększają swoje umiejętności, by jak najlepiej dopasować się do wymagań rynku. Z usług kancelarii zadowoleni są jej liczni kontrahenci, jak Polimex Mostostal Katowice czy Bytomska Pracownia Projektowa BUDOPROJEKT. Więcej danych znajduje się na stronie internetowej
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Szkolenia Warszawa B&O Navigator
  Serwis warszawskiej firmy szkoleniowej B&O NAVIGATOR. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte dla firm. Zakres tematyczny: zarządzanie, sprzedaż i obsługa klienta, marketing, logistyka, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo (reklamacje i windykacja należności). Jesteśmy jedyną firmą szkoleniową ukoronowaną złotym certyfikatem "Solidna Firma". Jesteśmy członkiem założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0