Kategorie w katalogu

Aktualności 650
Biznes i ekonomia 6012
Dom 3289
Firmy wg branży 8196
Internet 4076
Komputery 741
Kultura i sztuka 562
Motoryzacja 891
Muzyka 332
Nauka 782
Rozrywka 842
Społeczenstwo 476
Sport 573
Turystyka 1880
Zdrowie i uroda 2906
Zwierzęta i rośliny 316
www.redtulip.pl
ID linku 32793
Tytuł www.redtulip.pl
Url http://redtulip.pl
Opis Firmy zainteresowane wdrożeniem systemu z rodziny Mictosoft Dynamics, zapraszamy serdecznie do kontaktu z RedTulip Software Sp. z o. o. Sp. k. w Warszawie. Zajmujemy się implementowaniem i serwisem oprogramowania Microsoft Dynamics NAV i serwisem systemów ERP i CRM. Funkcjonujemy również jako Help Desk. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także program Microsoft Office 365. Zapraszamy do współpracy - działamy dla klientów krajowych i międzynarodowych. Pełną ofertę naszych usług i rozwiązań branżowych przedstawiamy na stronie - zachęcamy do jej odwiedzenia!
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Microsoft Dynamics   Microsoft Dynamics Cena   Microsoft Dynamics 365   Microsoft Dynamics NAV   Microsoft Dynamics Navision   Microsoft Dynamics CRM   Microsoft Dynamics ERP   Systemy ERP warszawa   system ERP dla firmy   system crm dla firmy warszawa
Data Jan 8, 2018
Imię kontaktowe www.redtulip.pl
Email wyślij email do www.redtulip.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Odśnieżanie dachów Warszawa - odsniezaniewarszawa24.pl
  Multi-Projekt to podwarszawska firma, w której ofercie znajdziesz nie tylko kompleksowe i różnorodne usługi w zakresie odśnieżania budynków i posesji, lecz także usuwania nawisów śnieżnych, sopli, posypywania powierzchni ośnieżonych i oblodzonych piaskiem, solą, chlorkiem magnezu, chlorkiem wapnia, a także wywozu śniegu. Jej wykwalifikowana ekipa działa sprawnie i profesjonalnie przez 24h. Zobacz jej ofertę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Detektyw MG: sprawy rozwodowe, ustalanie informacji - Łódź, Polska
  Agencja Detektywistyczna MG - jedna z największych firm, skupiająca wykwalifikowany zespół pracowników, prowadzona przez oficera Marka Gzika, absolwenta Wyższej Szkoły Oficerskiej w Szczytnie, byłego Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Profesjonalni detektywi MG oferują m. in. wykrywanie podsłuchów, czy zdobywanie materiałów potwierdzając zdradę małżonka, które następnie można wykorzystać biorąc rozwód.

Dla osób prywatnych:
- spraw rozwodowych
- poszukiwania osób
- śledzenia GPS
- wykrywania podsłuchów
- spraw kryminalnych
- ustalania i poszukiwania majątku
- pomocy psychologicznej
- pomocy prawnej
- Informacja o osobie

Dla firm:
- wywiadu gospodarczego
- wykrywanie przestępczości gospodarczej
- audytu bezpieczeństwa
- windykacji należności
- ochrony marki
- kontroli pracowników
- sprawdzania wiarygodności firmy
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Wypożyczalnia samochodów Wrocław
  Asbus to profesjonalna wypożyczalnia samochodów Wrocław, która dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu może zaproponować Państwu wyłącznie sprawdzone pojazdy, zapewniające komfort i zadowolenie z używania. Na stronie firmy opublikowano cennik i galerię.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. PLUTON- Ochrona Mienia
  Agencja Ochrony Osób i Mienia Pluton z Sosnowca to dynamicznie rozwijające się firma, dla którego celem nadrzędnym jest kompetentna ochrona użytkownika. Przedstawicielstwo działa na podstawie koncesji wydanego przez MSWiA L-1723/00 na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie całego kraju w zakresie bezpośredniej ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam zaświadczać usługi najlepszej jakości, dynamicznie rozwijać Agencję Pluton. Efektywność działania Agencja zawdzięcza niekonwencjonalnym procedurom nadzoru fizycznego, ciągle unowocześnianym procedurom zabezpieczenia technicznego, a także szkoleniu i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych przez personel na wszystkich szczeblach struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa. Pełna propozycja dostępna jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. KUMI BUD kraty
  Firma Kumi Bud specjalizuje się w planowaniu, montażu i serwisie przeróżnego rodzaju ogrodzeń wraz z bramami oraz furtkami. Nasze usługi realizujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla przedsiębiorstw oraz instytucji. Oferujemy sprzedaż stalowych ogrodzeń panelowych, a również ogrodzeń budowlanych, leśnych i parkanowych. Dysponujemy furtkami, kojcami wraz z akcesoriami takimi jak uchwyty mocujące czy obejmy. Każdy z naszych produktów został wykonany z materiałów odznaczających się wieloletnią trwałością i estetycznym wyglądem. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0