Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
Gefion
ID linku 32794
Tytuł Gefion
Url http://ubezpieczenia-gefion.pl
Opis Jeżeli szukasz ubezpieczenia komunikacyjnego - chodzi na przykład o polisy OC, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z firmą Gefion Insurance, która od pewnego czasu działa również na terenie Polski. Bezpieczeństwo, stabilność, sprawny proces likwidacji szkód, profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny, kompleksowa oferta - to tylko niektóre z naszych atutów.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenie   samochód   ubezpieczenie oc   ubezpieczenia   auto
Data Jan 8, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Polisy OC
  Polisy samochodu (OC i AC) nie należą do najtańszych. Dlatego tym bardziej należy szukać sprawdzonych sposobów, aby mieć te ubezpieczenia taniej.
Tak więc chcielibyśmy z tego powodu zaproponować Państwu nowego bloga ubezpieczeniowego autorstwa doświadczonego agenta, Antoniego Nucińskiego. Pan Antoni cieszy się uznaną renomą wśrod klientów PZU OC. Z tego też powodu pragnie pomóc w wyborze tylko i wyłącznie tanich ubezpieczeń - samochodu, domu i mieszkania, turystycznych.
Temu zagadnieniu poświęcony jest cały blog. Można z czystym sumieniem zaufać sposobom na tanie polisy, przedstawionym przez Pana Antoniego. Należy również zwrócić baczną uwagę, gdy opisuje, w jaki sposób należy czytać kruczki w OWU - autocasco czy też ubezpieczenia mieszkania.
Zapraszamy do bacznego śledzenia tego bloga.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Fachowość Efect
  Kolega powiedział mi, że pierwszy raz miał okazję współpracować z takim fachowcem jakim jest doradca Efect. Powiedział także że zarekomendował mnie temu doradcy do spotkania. Początkowo niebyłem bardzo chętny, ale prawdę powiedziawszy po spotkaniu byłem bardzo zadowolony. Faktycznie doradca Efect wyjaśnił mi wiele kwestii dotyczących finansów i uświadomił wiele interesujących aspektów. Fachowość swoją potwierdził swoim podejściem do spotkania z moją osobą. Doradca Efect był bardzo dobrze przygotowany i odpowiedział na każde moje pytanie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. OFE Rankingi
  Strona jest źródłem wiedzy o OFE w naszym kraju. Zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez osoby chcące zapisać się do OFE.Na stronie znajduje się ranking funduszy emerytalnych, który pomaga, gdy wahamy się z wyborem. Oprócz rankingu OFE istnieje możliwość zapisu on-line do wybranego funduszu, a także zmiana z obecnego na nowy fundusz.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Ubezpieczenia dla lekarzy, oc lekarzy
  OCLekarza.pl to portal dla lekarzy, który oferuje informacje jakie zmiany wprowadził Narodowy Fundusz Zdrowia jeśli chodzi o standardy dotyczące ubezpieczenia OC dla lekarzy. Unikniesz częstego błędu popełnianego przez lekarzy podczas wybierania typu ubezpieczenia oraz dowiesz się czym różnią się dobrowolne i obowiązkowe ubezpieczenia OC lekarzy. Od razu po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami na temat ubezpieczeń będziesz mógł zawrzeć umowę OC Lekarza przez Internet.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. ubezpieczenie-na-zycie-opinie.pl
  Na stronie można znaleźć między innymi opinie o ubezpieczeniach na życie, a także informacje o kosztach polis. Jeśli nie wiesz, na jakie ubezpieczenie się zdecydować, możesz posłużyć się porównywarką ubezpieczeń, która pokaże Ci, ile wyniesie Twoja składka. Nie musisz już korzystać z forów o ubezpieczeniach - na portalu znajdziesz ciekawe artykuły napisane przez specjalistów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0