Kategorie w katalogu

Aktualności 661
Biznes i ekonomia 6178
Dom 3350
Firmy wg branży 8368
Internet 4176
Komputery 754
Kultura i sztuka 568
Motoryzacja 916
Muzyka 335
Nauka 793
Rozrywka 852
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3016
Zwierzęta i rośliny 318
Gefion
ID linku 32794
Tytuł Gefion
Url http://ubezpieczenia-gefion.pl
Opis Jeżeli szukasz ubezpieczenia komunikacyjnego - chodzi na przykład o polisy OC, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z firmą Gefion Insurance, która od pewnego czasu działa również na terenie Polski. Bezpieczeństwo, stabilność, sprawny proces likwidacji szkód, profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny, kompleksowa oferta - to tylko niektóre z naszych atutów.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenie   samochód   ubezpieczenie oc   ubezpieczenia   auto
Data Jan 8, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Zgłaszanie szkód
  Wszystkich kierowców zapraszamy do odwiedzin serwisu zgloszenieszkody.com.pl. Dzięki nam poznasz wszelkie niezbędne procedury oraz metody zgłaszania szkód, które pozwolą Ci zaoszczędzić stresu i znacząco przyspieszyć likwidację szkody.
Pamiętaj bowiem - musisz dokonać zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela, u którego polisę miał wykupioną sprawca zdarzenia. Masz więc prawo nie znać numerów infolinii, danych teleadresowych, alternatywnych metod kontaktu. Stąd też nas serwis zagwarantuje Ci niezbędną pomoc!
Opisujemy w tej chwili ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych pod względem zgłaszania szkód z ubezpieczenia komunikacyjnego OC/AC. Dowiecie się u nas, jak wygląda;
- zgłoszenie szkody PZU i jej szybka likwidacja przez internet;
- zgłaszanie szkód Warta;
- szybkie zgłoszenie szkody Proama przez dedykowaną infolinię i sprawne załatwienie odszkodowania przez tego nowego ubezpieczyciela w Polsce.
Zapraszamy. Od szybkiego zgłoszenia szkody zależy, kiedy uzyskasz niezbędne odszkodowanie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Tanie ubezpieczenia
  Multiagencja ubezpieczeniowa AutoCard Sp. z o.o. zaprasza do serwisu internetowego, stanowiącego obszerną bazę ubezpieczeń dostępnych na terenie całego kraju. Strona Polskieubezpieczenia.pl to porównywarka ubezpieczeń, dzięki której w prosty i szybki sposób można dobrać najdogodniejsze, dostosowane do indywidualnych preferencji i możliwości finansowych ubezpieczenie, w tym ubezpieczenie na życie, zdrowotne czy też ubezpieczenie domu lub mieszkania. Za pośrednictwem portalu można odnaleźć także tanie ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenia OC AC czy też inne ubezpieczenia komunikacyjne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Ubezpieczenia pracownicze
  Elvia to oferta ubezpieczeń dla pracowników oraz polis dla turystów. Bezpośrednim ubezpieczycielem jest firma Mondial Assistance, firma oferująca rozszerzoną pomoc dla klientów. Polisa nie ogranicza się wyłącznie do zwrotów kosztów leczenia - pakiety assistance zapewniają dojazd karetki do miejsca zdarzenia i udzielenia pierwszej pomocy. Wśród odmian ubezpieczeń turystycznych oferowanych jest kilka pakietów, w tym między innymi dla osób chcących kupić polisę również dla swojego samochodu. Zaciekawieni ofertą klienci będą mogli dowiedzieć się ponadto, jak kupić polisę czy też sprawdzić poszczególne stawki ubezpieczeń podróżnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. OC i AC kalkulator - porównywarka ubezpieczeń
  Ubezpieczenie OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym, posiadającym jednakowy zakres, wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych. OC może jednak znacznie różnić się ceną w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego. Nasz serwis ma na celu pomoc użytkownikom w ekspresowym określeniu najtańszego OC dla jego samochodu. Przedstawiamy kalkulator OC i AC, który po wypełnieniu przez użytkownika jednego, jasnego formularza zestawia wartości składek kilkunastu firm ubezpieczeniowych. Można wybrać i kupić tanie ubezpieczenie auta nie wychodząc z domu.
Ponadto zamieszczamy wiele informacji z rynku ubezpieczeń, newsy i aktualne promocje towarzystw.
Nasza porównywarka pozwala na analizę nie tylko ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, ale także emerytalnych, turystycznych i nieruchomości. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Najtańsze ubezpieczenia OC
  Portal najtansze-oc.com.pl powstał z myślą o kierowcach, szczególnie tych, którzy szukają taniego OC. Znalezienie dobrej polisy OC bywa nie lada wyzwaniem. Dlaczego? Składka ubezpieczenia obliczana jest indywidualnie dla każdego kierowcy, a więc ciężko o porównania. Towarzystwa ubezpieczeniowe zaproponują inną składkę OC weteranowi, jeżdżącemu autem od dwudziestu paru lat, inne młodemu kierowcy, który parę tygodni temu otrzymał prawo jazdy, a jeszcze inne kobiecie z kilkuletnim stażem jazdy. Nawet jeżeli cała trójka posiada identyczny używany samochód i mieszka w tym samym mieście.
Jak wybrać tanie OC? Serwis prezentuje najważniejsze informacje z zakresu ubezpieczeń, które mogą być pomocne w dokonaniu decyzji o kupnie ubezpieczenia np. sposoby na tanie OC dla młodego kierowcy czy jak istotną rola pełni miejsce zarejestrowania pojazdu na wysokość składki. Warto przeczytać, a potem wykupić najlepszą polisę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0