Kategorie w katalogu

Aktualności 653
Biznes i ekonomia 6055
Dom 3308
Firmy wg branży 8267
Internet 4108
Komputery 744
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 900
Muzyka 332
Nauka 785
Rozrywka 845
Społeczenstwo 480
Sport 577
Turystyka 1889
Zdrowie i uroda 2942
Zwierzęta i rośliny 316
Wykrywacze gazu - gfg.pl
ID linku 32796
Tytuł Wykrywacze gazu - gfg.pl
Url http://www.gfg.pl
Opis Jak skutecznie zabezpieczyć się przed wybuchem gazu? Najlepszym możliwym sposobem będą czujki. Tych mnóstwo znajdziecie Państwo w ofercie firmy GfG, która znajduje się przy ulicy Estetycznej 4/C9 w Tychach. Mamy tu wiele różnych produktów, które są niezawodne niezależnie od tego, w jakich warunkach przyjdzie im pracować. Po więcej informacji Zapraszamy na gfg.pl.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe detektor PID   detektor chloru   czujniki i mierniki   detektory jednogazowe   detektor CO2
Data Jan 8, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Tatuaże Kraków
  Krakowskie studio Graff Tattoo świadczy usługi związane z kolczykowaniem oraz przede wszystkim tatuowaniem. Zapraszamy na ulicę Grodzką do prawdziwych profesjonalistów. Zdobyliśmy wiele nagród w Międzynarodowych Konwencjach Tatuażu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Dzięki długoletniemu doświdczeniu potrafimy przerobić niemal każdy tatuaż, tworząc prawdziwe arcydzieło. Swoim klientom oferujemy tatuaże kolorowe oraz czarno-szare. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. BIURO KSIĘGOWO-PODATKOWE biura rachunkowe szczecin
  W Szczecinie znajduje się, działające od 2005 roku, Biuro Księgowo-Podatkowe Jacka Kalickiego. Prowadzona aktywność obejmuje obsługę księgową i kadrowo-płacową. Księgowy kieruje księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, rejestry VAT, ewidencję środków trwałych i wyposażenia. Co więcej przygotowuje deklaracje podatkowe, ZUS, sprawozdania finansowe i statystyczne na potrzeby GUS. Można tu również uzyskać kompetentne porady w kwestiach połączonych z rachunkowością i podatkami. Wszelkie dokumenty dostarcza do urzędu. Propozycja jest zaadresowana do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Jeżeli interesują Państwa szczegółowe wiadomości na temat działalności to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. MAŁGORZATA ŁUKASIAK-ZIĘBA
  W Wałbrzychu mieści się Biuro tłumaczeń języka niemieckiego. Prowadzi je tłumacz przysięgły Małgorzata Łukasiak - Zięba. Zajmuje się pisemnymi tłumaczeniami dokumentów, w tym dokumentacji samochodowej, dyplomów, świadectw, szkolnych, indeksów, umów, faktur, dokumentów sądowych, urzędniczych oraz medycznych, metryk urodzenia, chrztu lub ślubu. Ponadto tłumacz wykonuje tłumaczenie ustne przysięgłe i zwykłe o dowolnej tematyce. Usługi są skierowane do kancelarii prawników oraz notariuszy, biur rachunkowych, firm handlowych, banków, lekarzy i osób prywatnych. Dokładne wiadomości o działalności biura opublikowano na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Śmiecio - wywóz śmieci, gruzu, Gdańsk, Gdynia
  Śmiecio zajmuje się wywozem odpadów na żądanie. Oferujemy wywóz odpadów z Twojego domu lub firmy, włączając w to biura, sklepy, magazyny, budowy i inne. Zajmujemy się odpadami, które nie mieszczą się w koszu na śmieci i innymi, których inne firmy w większości wypadków nie chcą zabierać. Zapewniamy, że Twoje śmieci zostaną poddane recyklingowi, wywiezione w właściwe miejsce na wysypisko lub przekazane organizacjom charytatywnym jeśli będzie taka możliwość.Nasze usługi to doskonałe wyjście dla osób i firm, które mają kłopot z dużymi, uciążliwymi do zagospodarowania odpadami. Wywieziemy stary sprzęt agd - lodówki, pralki, kuchenki, stare meble, materace, dywany, gruz, odpady poremontowe. Dojeżdżamy na miejsce w godzinach ustalonych przez klienta i samy wykonujemy załadunek.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. POMOC- bezdomni
  Jesteśmy niezależną dobroczynną organizacją katolicką, która niesie pomoc bezdomnym i biednym. Towarzystwo pomocy im. Świętego Brata Alberta z Katowic udziela wszelkim potrzebującym dwudziestoczterogodzinnego schronienia oraz wyżywienia, jak również zapewnia usługi sanitarne, ubrania, obuwie i bieliznę. Zajmuje się także udzielaniem wsparcia duchowego oraz pomocy socjalno-psychologicznej. Pomoże każdemu w pozyskaniu świadczenia rentowego czy emerytalnego. Placówka pracuje także nad aktywizacją społeczno-zawodową bezdomnych. Współpracuje z samorządem, administracją państwową, Kościołem Katolickim i organizacjami pozarządowymi. Wiedzie ogrzewalnię dla bezdomnych, w której schronić się może 38 osób. Zamysłem towarzystwa jest wywieranie motywacji w podopiecznych, wsparcie w powrocie do rodziny albo w poszukiwaniu pracy. Więcej szczegółów na stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0