Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6095
Dom 3328
Firmy wg branży 8305
Internet 4138
Komputery 746
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 908
Muzyka 332
Nauka 787
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1899
Zdrowie i uroda 2976
Zwierzęta i rośliny 316
AMS
ID linku 32925
Tytuł AMS
Url http://www.ams.edu.pl
Opis Na stronie internetowej www.AMS.edu.pl będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się bliżej z ofertą Akademii Mistrzostwa Sportowego. Działamy w wielu miastach na terenie Polski, warto wspomnieć tutaj o Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach czy chociażby Zielonej Górze. Bez dwóch zdań poziom naszych kursów i szkoleń jest bardzo wysoki.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe kurs trener personalny   kursy trenerskie   szkolenia sportowe   kursy instruktorskie   kursy sportowe
Data Feb 12, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Mówca motywacyjny sposobem na pozytywne zmiany w Państwa życiu.
  Dla jednych wystarczającym sukcesem jest spędzenie wieczora przed ekranem telewizora, niektórym jednakże takie sukcesy nie wystarczą. Jeżeli należą Państwo do grupy osób chcących zmienić coś w swym życiu – ta strona została stworzona właśnie dla Państwa. Tomasz Baryła, którego propozycja jest tematem niniejszego opisu, zajmuje się mowami motywacyjnymi, jest również trenerem rozwoju osobistego. Widzimy się na tombaryla.pl. Przekonaj się że z odpowiednią motywacją można osiągnąć wszystkie zamierzone cele!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Considero - Assessment Center
  Nasza oferta to szeroki wachlarz usług obejmujących dziedzinę HRM. Naszym głównym zadaniem jest wsparcie dla zarządów firm i działów personalnych. W ofercie systemy ocen pracowników, ocena 360, modele kompetencyjne, opis stanowisk pracy, testy kompetencyjne, gry biznesowe, szkolenia, warsztaty. Sukces firmy to przede wszystkim właściwy dobór pracowników. Zaufaj Considero Consulting. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. ACZE Kursy BHP
  Poszukujesz miejsca, w którym możesz odbyć kurs zawodowy? Trafiłeś pod właściwy adres. Centrum Szkoleniowe ACZE może Ci zaoferować kursy pedagogiczne, kursy BHP, kursy w zawodach technicznych (m.in. dla drwali, hakowych dźwignic i elektryków), jak również inne kursy (m.in. Obsługa komputerowych programów graficznych, Agroturystyka, Podstawy księgowości i Stylizacja paznokci). W dodatku możemy zaproponować Ci prowadzone przez nas kursy prawa jazdy (kat. A1, A, B, C, D, C+E, T, B+T) oraz kursy dla kierowców zajmujących się transportem. Zapewniamy, że wszystkie organizowane przez nas szkolenia prowadzone są przez sprawdzonych oraz doświadczonych wykładowców. Tym, co cieszy nas najbardziej jest zadowolenie naszych klientów. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Bezpłatne szkolenia otwarte dla każdego
  W naszej fundacji chcemy dbać o możliwy rozwój osobisty dla różnych osób, dlatego organizujemy bezpłatne kursy biznesowe prowadzone przez doświadczonych trenerów. Specjaliści z branży biznesu i administracji publicznej organizują dla nas bezpłatne szkolenia otwarte, dzięki którym będziecie budować swoje umiejętności i rozwój osobisty rzeczywiście stanie się Waszym udziałem. Z nami będziecie mogli zmienić swoje życie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Wytwornia.antidotum.pl
  Lubisz się uczyć? Frapuje Cię nabywanie nowych umiejętności, jakich rozgłos w Polsce dopiero się zapoczątkowuje? Przystąp do naszego składu, ucz się w szkole złotniczej! Istniejemy asertywni na Twoje konieczności, stąd stworzyliśmy różnorodne możliwości nauki, począwszy od prostej nauki semestralnej, po inauguracyjne kursy online. Dzięki temu możesz najpierw poznać, „łyknąć bakcyla”, aby później dołączyć do doświadczonej nauki. Ręczymy wsparcie i pomoc a również odbycie praktyk w oryginalnych pracowniach.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0