Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
www.stonegarden.com.pl
ID linku 32933
Tytuł www.stonegarden.com.pl
Url http://www.stonegarden.com.pl
Opis Jeśli szukasz przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą elementów ozdobnych do ogrodów, mieszkań oraz całych posesji, zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą centrum STONE GARDEN. W ofercie firmy mieści się szeroki asortyment kamienia naturalnego, mającego zastosowanie m.in. jako kamień do oczek wodnych, kaskad bądź kamienie na ścieżki ogrodowe lub murki. Poza tym STONE GARDEN to miejsce, w którym można zaopatrzyć się również w rośliny, jak i w cały szereg materiałów służących do budowy, wyposażenia oraz pielęgnacji ogrodów. Osoby zainteresowane szczegółowymi wiadomościami na temat działalności centrum zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria Dom > Ogrody
Słowa kluczowe Centrum kamienia   Centrum ogrodowe   Kamień ogrodowy   Kamień dekoracyjny   Grysy   Bryłki ozdobne   Otoczaki   Monolity   Gabiony   Kamień budowlany
Data Feb 12, 2018
Imię kontaktowe 71 78 68 707
Email wyślij email do 71 78 68 707
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Ogrody
1. Zielony Serwis - zakładanie ogrodów we Wrocławiu
  Kreowanie krajobrazu i także wykonawstwo oparte o własne projekty, to usługi oferowane przez przedsiębiorstwo Zielony Serwis. Temu przedsiębiorstwu z pewnością można powierzyć zaprojektowanie oraz zrobienie wszelkiego stylu terenów zielonych. Propozycja firmowa obejmuje ogrody indywidualne, roślinność skwerkową, zieleń mieszkalną, zieleń przydrożną i także reprezentacyjną. Szczegóły mieszczą się na stronie internetowej www.zielonyserwis.com. Spośród usług Zielonego Serwisu korzystają przedsiębiorstwa prywatne, właściciele dużych i małych dworków, instytucje państwowe, przedszkola i urzędy. Przedsiębiorstwo przygotowuje podłoża pod ogrody, sadzi trawę, nawadnia tereny, pokrywa rabaty różnorodnymi podłożami, nasadza rośliny. Oprócz tego wykonuje elementy małej architektury ogrodowej jak przykładowo mury, schody, obrzeża trawników, podjazdy, ścieżki jak i strefy na palenisko.
Kategoria:   Dom > Ogrody


2. Akcesoria ogrodowe
  Przedsiębiorstwo Decostar z Wrocławia zajmuje się sprzedażą kostki brukowej firmy Semmelrock. W orbicie naszej działalności znajduje się projektowanie ogrodów, aranżacja ogrodów. Za opracowanie projektu pobieramy kaucję, którą odliczamy w wypadku zakupu produktów. Przy części produktów wykonanie projektu jest darmowe. Sprzedajemy do tego akcesoria ogrodowe, kamienie ogrodowe, płyty tarasowe. Twój ogród może wyglądać naprawdę przebojowo, wystarczy jedynie zwrócić się do fachowców, którzy mają doświadczenie w zakładaniu ogrodów oraz doborze odpowiednich materiałów.
Kategoria:   Dom > Ogrody


3. SZAWO Szkółka drzew i krzewów Szczecin
  Działamy na rynku od ponad 10 lat, zajmujemy się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju roślin iglastych i liściastych, które dostarczamy zarówno Klientom indywidualnym jak i hurtownikom, centrom ogrodniczym, architektom ogrodów oraz zarządcom terenów zielonych.

Produkujemy i sprzedajemy rośliny iglaste, na żywopłoty, rośliny liściaste, okrywowe, zimozielone oraz drzewa alejowe i drzewa owocowe.

Posiadamy bogate doświadczenie w ogrodnictwie, zawsze jesteśmy gotowi wspomóc Państwa radą aby dobrać najlepsze rośliny dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań, realizujemy także nietypowe zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Dom > Ogrody


4. Ogrody pomorskie - zakładanie, nawadnianie ogrodów.
  Nasza firma oferuje Państwu nastepujące usługi:
-Projektowanie, zakładanie, pielęgnacja ogrodów, parków i innych terenów zieleni.
-Projetowanie, montaż oraz serwis systemów nawadniania. Instalujemy systemy automatycznego nawadniania ogrodów, parków, pól, terenów sportowych, terenów miejskich.
-Zakładanie ogrodów na dachach, tzw. zielone dachy.
-Zakładanie trawników- trawniki z siewu oraz z rolki.
-Pielęgnacja ogrodów: koszenie, wertykulacja, aeracja, wapnowanie, piaskowanie, nawożenie.
-Inne usługi ogrodnicze.
Kategoria:   Dom > Ogrody


5. kreatorkwiatow.com.pl
  Nasza internetowa e-kwiaciarnia działa od bardzo dawna, a doświadczenie poparte jest wieloletnią pracą. Zamówienia na bukiety, kompozycje kwiatowe i inne ważne prezenty na różne okazję (np. kwiaty na Dzień Matki, kwiatki na Walentynki) dowozimy na cały świat przez 24 h. Nasza kwiaciarnia jest stworzona z myślą o potrzebach klienta. Naszą pracę wykonujemy jak najlepiej potrafimy. Kwiaty odgrywają dużą rolę w naszym życiu tak więc staramy się dawać najwyższą jakość usług i towarów.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0