Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
www.almamed.pl
ID linku 32987
Tytuł www.almamed.pl
Url http://www.almamed.pl
Opis Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę Domesthic z Częstochowy. Nasza działalność polega na sprzedaży artykułów medycznych, kosmetycznych, sprzętu stomatologicznego oraz środków czystości. Nasi klienci mogą zakupić u nas bardzo wiele różnych produktów, a wśród nich znajdują się m.in. materiały opatrunkowe, strzykawki, odzież ochronna, prześcieradła higieniczne, irygatory, aplikatory stomatologiczne, balsamy do ciała, detergenty. Nasza oferta jest skierowana zarówno do indywidualnych klientów, jak też do firm. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe hurtownia medyczna Częstochowa   sklep medyczny Częstochowa   sprzęt rehabilitacyjny Częstochowa   sprzęt medyczny Częstochowa   sprzedaż sprzętu medycznego Częstochowa   sprzęt medyczny sklep Częstochowa   sprzedaż aparatury medycznej Częstochowa   aparatura medyczna
Data Feb 28, 2018
Imię kontaktowe 34 361 66 66
Email wyślij email do 34 361 66 66
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Soczewka Kontaktowa- Wzrok24
  Sklep internetowy specjalizuje się w sprzedaży soczewek. Dzięki bogatej ofercie, każdy znajdzie cos dla siebie. W ofercie znajdują się między innymi: soczewki kolorowe, miesięczne, dzienne, toryczne i inne. Bardzo często kupowana jest soczewka kontaktowa. Dodatkowo w niskiej cenie znajdują się krople i płyny. Sprawdź teraz!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Tahitian noni, noni, pomysł na biznes - Lepiejznoni.pl
  Wysokiej jakości antyoksydanty które zawieram pomagają uwalniać ciało od szkodliwych wolnych rodników. Nasze produkty to nasz pomysł na biznes Tahitian Noni International kontynuuje dzieło pradawnych odkrywców oraz ich potomków i niesie światu błogosławieństwo starożytnego daru bogów. Prawdziwe zalety owocu Noni - Morinda Citrifolia można odnaleźć tylko w najczystszej jego postaci Sukces i historia soku TAHITIAN NONI spowodowała, iż wiele firm konkurencyjnych próbowało skopiować nasz produkt. Stworzyliśmy nowy rynek produktów z noni, który cały czas się rozwija i osiąga miliardowe zyski. Jest to dobry poysł na biznes Zawiera mega antyoksydanty, które powodują przyrost energii i zwiększenie wydolności fizycznej oraz wspierają Twoją naturalną odporność i siły do zwalczania chorób i infekcji.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Elektroniczna dokumentacja medyczna - EDM Plus
  Lekarze korzystając z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w ramach nowoczesnej platformy internetowej EDMPlus będą mogli lepiej wymieniać się potrzebnymi danymi dotyczącymi stanu zdrowia pacjentów. Platforma dysponuje szeregiem modułów, które pozwalają na analizowanie poszczególnych danych, czy też na ich lepszą wizualizację i przedstawienie. Platforma pozwala też na wieloosobowe konsultacje wideo z innymi lekarzami.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Medycyna ortopedy z Wrocławia
  Lekarze ortopedii Wrocław zapraszają na stronę ośrodka regeneracji i ortopedii, dermamed-ortopedia.pl. Tutaj poznasz sens słowa regeneris. Strona składa się z trzech głównych sekcji: ortopedia regeneracyjna czyli leczenie łokcia tenisisty, zapalenie kaletki przedłokciowej,ostrogi piętowe. Kolejna sekcja to ortopedia klasyczna czyli ortopedia we Wrocławia która zajmuje się między innymi: zespołem cieśni nadgarstka. Trzecia część to fizjoterapia stosowana w leczeniu niepoprawnego funkcjonowania układu nerwowego, szkieletowego i mięśniowego. Na dodatek odnajdziesz tam zakładkę Kontakt, która wymienia przydatne dane teleadresowe jak i również dział O nas prezentujący realizacje i certyfikaty potwierdzające kwalifikacje.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. NAMYSŁOWSCY implanty gliwice
  W Katowicach lekarze: ortodonta Katarzyna Namysłowska i implantolog Paweł Namysłowski prowadzą Specjalistyczną Praktykę Ortodontyczno - Implantologiczną. To działalność oparta na obszernej wiedzy z obrębu szeroko rozumianej stomatologii, wykształceniu oraz doświadczeniu. Prezentowany gabinet posiada w swojej ofercie usługi z zakresu protetyki, higieny, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, implantologii, estetyki. W gabinecie tym świadczone są kompleksowe usługi stomatologiczne, także z robieniem zdjęć rentgenowskich na nowoczesnej aparaturze. Praktyka stomatologiczna przedstawianych lekarzy to działalność profesjonalna, fachowo realizowane usługi jak i wykwalifikowany personel. Szczegóły na stronie:
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0