Kategorie w katalogu

Aktualności 661
Biznes i ekonomia 6178
Dom 3350
Firmy wg branży 8368
Internet 4176
Komputery 754
Kultura i sztuka 568
Motoryzacja 916
Muzyka 335
Nauka 793
Rozrywka 852
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3016
Zwierzęta i rośliny 318
Promedical
ID linku 32990
Tytuł Promedical
Url http://www.promedical.com.pl
Opis Nasza firma świadczy usługi i produkty z zakresu sprzętu medycznego. Zajmujemy się wyposażeniem gabinetów lekarskich, poczekalni, sal MRI. Oferując sprzęt najwyższej klasy, poprawiamy komfort pracy personelu medycznego i pacjentów. Na swoim koncie mamy wiele realizacji wyposażenia szpitali i centrów medycznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe wózki medyczne   sprzęt medyczny   lampy diagnostyczne
Data Feb 28, 2018
Imię kontaktowe Bartosz
Email wyślij email do Bartosz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. NEURO-CENTRUM Ortopeda Wadowice
  Przychodnia NeuroCentrum w Wadowicach serdecznie zachęca Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. W naszej placówce skorzystają Państwo z porady wielu lekarzy specjalistów jak również wykonają pełen zakres badań diagnostycznych czy laboratoryjnych. Proponujemy konsultacje z lekarzem dermatologiem, chirurgiem, ginekologiem, laryngologiem, ortopedą, neurologiem, internistą, psychiatrą, nefrologiem, endokrynologiem, kardiologiem, proktologiem, urologiem, geriatrą, logopedą, neurochirurgiem, alergologiem jak i hepatologiem. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Medistore - medistore.com.pl
  Nasza propozycja to oferta dla osób, które chcą w bardzo bezpiecznym trybie podchodzić do swojego zdrowia. Pakiety usługowe, w tym wizyty u lekarzy specjalistów to tylko jeden z ważnych i z różnicowanych punktów w naszej ofercie. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich szczegółów oraz do tego, byście skontaktowali się Państwo z nami. Ręczymy za pełen profesjonalizm oraz zadowolenie w stu procentach.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Pantomogram zębów Katowice
  Podstawowym badaniem rentgenowskim wykonywanym przez Pracownię Tomografii Stomatologicznej i Laryngologicznej 3Dtomo jest RTG panoramicznę zębów nazywane również pantomogramem. Badanie to pozwala lekarzom na wnikliwa diagnostykę stanu zdrowia pacjenta. Diagnostyka ta jest bardzo ważna podczas skomplikowanych zabiegów stomatologicznych na potrzeby których wymagane jest zrobienie badania tomograficznego. Najbardziej popularnym badaniem wykonywanym przez tomograf komputerowy jest tomografia zatok, tomografia stawów skroniowo-żuchwowych oraz rtg szczęki i rtg żuchwy. Po badaniu RTG pacjent otrzymuje płytę CD wraz z przeglądarką do badania.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. walidacja
  Celem działalności walidacja-system jest niesienie pomocy z zakresu walidacji głównie w przemyśle farmaceutycznym i medycznym. Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem procesów walidacji dla pomieszczeń czystych - clean room, systemów wentylacji HVAC, systemów komputerowych, urządzeń, oraz instalacji sprężonych gazów i mediów płynnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w bardzo szybki i sprawny sposób realizujemy i nadzorujemy nowe projekty inwestycyjne, a także pomagamy w adaptacji już istniejących systemów.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Zdrowy tryb życia
  Na stronie są informacje na temat tego jak zacząć zdrowy tryb życia. Kuracje odchudzające, które są do niego wstępem. Jeśli jesteś leniwy masz możliwość skorzystać z gotowego scenariusza, który pomoże Ci prowadzić zdrowy tryb życia. Do tego masz tu nowinki z całego świata, oraz z polski. Przyjazna nawigacja na serwisie powinna zachęcić Cię do częstych powrotów.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0