Kategorie w katalogu

Aktualności 653
Biznes i ekonomia 6055
Dom 3308
Firmy wg branży 8267
Internet 4108
Komputery 744
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 900
Muzyka 332
Nauka 785
Rozrywka 845
Społeczenstwo 480
Sport 577
Turystyka 1889
Zdrowie i uroda 2942
Zwierzęta i rośliny 316
Promedical
ID linku 32990
Tytuł Promedical
Url http://www.promedical.com.pl
Opis Nasza firma świadczy usługi i produkty z zakresu sprzętu medycznego. Zajmujemy się wyposażeniem gabinetów lekarskich, poczekalni, sal MRI. Oferując sprzęt najwyższej klasy, poprawiamy komfort pracy personelu medycznego i pacjentów. Na swoim koncie mamy wiele realizacji wyposażenia szpitali i centrów medycznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe wózki medyczne   sprzęt medyczny   lampy diagnostyczne
Data Feb 28, 2018
Imię kontaktowe Bartosz
Email wyślij email do Bartosz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Odzież medyczna
  Zapraszamy do odwiedzenia strony firmy Anilon Group. Istniejemy na rynku od 1995 r oraz należymy do krajowej czołówki producentów uniformów. Produkujemy ubrania medyczną i kosmetyczną i przybory kosmetyczne najwyższej jakości. Na naszej stronie znajdziecie Państwo pełną paletę naszych produktów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się na szą bogatą ofertą. Naprawdę warto..
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Odtruwanie poalkoholowe - odtruwamy.pl
  Nasz zespół lekarski zapewnia profesjonalne odtruwanie alkoholowe oraz poalkoholowe w Warszawie. Docieramy do pacjentów nie tylko w stolicy, ale również w promieniu 100 km od miasta. Proponujemy bezpieczne odtrucia, wprowadzenie Esperalu, całodobowe wizyty domowe. Do większości pacjentów docieramy w granicach godziny. Na witrynie dzielimy się informacjami dla osób planujących odtruwanie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. http://www.czasnazdrowie24.pl
  Jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje opieki medycznej - mówimy o między innymi usunięciu szwów, nacięciu i ewakuacji ropnia, usunięciu wrośniętego paznokcia, opiece pielęgniarskiej czy wszczepieniu Esperalu, to zapraszamy do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, którego siedziba znajduje się w Krakowie. Co jak co, ale Czas na Zdrowie to naprawdę taki ośrodek medyczny, który jest w stanie zagwarantować pełen profesjonalizm.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. CHOROSZUCHA alkoholowe odtrucia białystok
  Dorosłym pacjentom oraz osobom w podeszłym wieku Centrum Psychiatryczne Choroszucha z Białegostoku daje możliwość całościowej diagnostyki zaburzeń i uzależnień, umawiania się na wizyty w gabinecie lub w domu, a także podjęcie optymalnej metody leczenia. Nasze Centrum to prywatny gabinet psychiatryczny, który oferuje pomoc osobom nieradzącym sobie z dolegliwościami psychicznymi. Mogą się do nas zgłaszać osoby szukające wsparcia i podejrzewające u siebie występowanie zaburzeń, jak też osoby w bardziej zaawansowanym stadium. Stosujemy różne metody leczenia w zależności od rodzaju dolegliwości. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Łuszczyca skóry
  Luszczyca.sos.pl jest serwisem z przydatnymi wiadomościami dla ludzi dotkniętych chorobą dermatologiczną, którą jest łuszczyca skóry. Informacje te dotyczą m.in. metod leczenia łuszczycy, rodzajów choroby, objawów i przyczyn łuszczycy, wpływu schorzenia na codzienne życie. Na stronie znajdują się także zdjęcia różnych rodzajów łuszczycy na skórze.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0