Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
Promedical
ID linku 32990
Tytuł Promedical
Url http://www.promedical.com.pl
Opis Nasza firma świadczy usługi i produkty z zakresu sprzętu medycznego. Zajmujemy się wyposażeniem gabinetów lekarskich, poczekalni, sal MRI. Oferując sprzęt najwyższej klasy, poprawiamy komfort pracy personelu medycznego i pacjentów. Na swoim koncie mamy wiele realizacji wyposażenia szpitali i centrów medycznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe wózki medyczne   sprzęt medyczny   lampy diagnostyczne
Data Feb 28, 2018
Imię kontaktowe Bartosz
Email wyślij email do Bartosz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. ART-DENT korony protetyczne Rybnik
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z interesującą ofertą gabinetów dentystycznych ART-DENT, które znajdują się w Rybniku i Kornowacu. Jesteśmy specjalistyczną i doświadczoną placówką, która świadczy najwyższej jakości usługi stomatologiczne i protetyczne. Zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowanych lekarzy stomatologów z dużym doświadczeniem zawodowym jak również kompetentny personel dbający o najwyższy poziom obsługi Klienta. Gwarantujemy fachową pomoc i dostęp do najnowocześniejszych technologii. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znaleźć można na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Leczenie ostrogi piętowej
  W FMC Centrum Medycznym posiadamy trzynastoletnie doświadczenie w leczeniu dysfunkcji układu mięśniowo-szkieletowego. Współcześnie ESWT jest zalecaną metodą leczenia zapalenia rozcięgna podeszwowego. Dodatkowo nasi fizjoterapeuci zapewniają szeroką gamę usług stosowanych w leczeniu piętowej ostrogi. .
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. EL-MED Naprawa autoklawów
  El-Med to firma z siedzibą w Warszawie, oferująca jednak swoje usługi na terenie całej Polski. Zajmuje się serwisem zarówno gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym, a także przeglądami technicznymi autoklawów. O tym, czym są autoklawy najlepiej orientują się lekarze, kosmetyczki i technolodzy żywienia, którzy wykorzystują je do wyjaławiania narzędzi. Nie od dziś bowiem wiadomo, że pomimo iż nie widać ich gołym okiem, dookoła nas znajdują się miliony bakterii. I choć nie wszystkie są dla człowieka niebezpieczne, to jednak w medycynie, kosmetyce i produkcji żywności wyjątkowo duży akcent położony jest na pozbywaniu się ich z wszelkich narzędzi. Do tego właśnie służą autoklawy i bez nich nie obejdzie się żaden gabinet. Problemy pojawiają się dopiero w momencie awarii autoklawu, ale na takie okazje El-Med jest przygotowany i życzliwie służy kompetentną pomocą. O ich profesjonalizmie świadczą liczne certyfikaty oraz dokumenty potwierdzające ukończenie kolejnych kursów. Wszelkie informacje o firmie El-Med oraz jej ofercie znaleźć można na stronie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Www.evaqu.pl - czopki
  Być może same zaparcia nie są w stanie zaszkodzić płodowi w łonie matki, aczkolwiek mogą wywołać ogromny dyskomfort u przyszłej mamy. Warto więc oszczędzić sobie problemów i bólu. Proponujemy proste rozwiązanie na zaparcia jakim są nasze czopki Evaqu - szczególnie polecane dla kobiet podczas ciąży i zaraz po niej. Są one w pełni bezpieczne dla płodu i przy tym bardzo skuteczne. Na stronie internetowej naszego prouktu zamieściliśmy wszelkie szczegółowe informacje dotyczące opisywanego specyfiku. Warto się z nimi zapoznać, dzięki temu mamy nadzieję, że problem Państwa zaparć odejdzie na zawsze w niepamięć.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. ARTUR LUTY lekarz pediatra lublin
  Lekarz pediatra Dr med. Artur Luty to lubelski gabinet specjalizujący się w chorobach dziecięcych. Zapewnia podstawową opiekę lekarską niemowlętom oraz dzieciom w zakresie chorób zakaźnych. Lekarz realizuje ponadto domowe wizyty lekarskie i świadczy pomoc w nagłych sytuacjach, także w nocy. Można uzyskać również porady w zakresie właściwej pielęgnacji, żywienia oraz rozwoju dzieci. Leczy choroby układu oddechowego, moczowego, przewodu pokarmowego. Pełne informacje o gabinecie zamieszczono na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0