Kategorie w katalogu

Aktualności 654
Biznes i ekonomia 6080
Dom 3320
Firmy wg branży 8291
Internet 4130
Komputery 745
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 905
Muzyka 332
Nauka 787
Rozrywka 849
Społeczenstwo 481
Sport 578
Turystyka 1895
Zdrowie i uroda 2960
Zwierzęta i rośliny 316
walor.com.pl
ID linku 33130
Tytuł walor.com.pl
Url http://www.walor.com.pl
Opis Firma handlowa Walor funkcjonuje na rynku już od przeszło dwudziestu lat i jak do tej pory jest jedynym w Polsce producentem pierścieni osadniczych, które pełnią funkcję zabezpieczenia przed przesunięciami osiowymi w częściach maszyn np. koła zębowe, tarcze, tuleje i inne. W swoim asortymencie firma ma zarówno marki własne jak i te od znanych ogólnoświatowych producentów. Marki, które Państwu proponujemy to Roven, Master Belts, Nak Technology, KJ oraz Nak. Jesteśmy pewni, że taki wybór marek pozwoli Państwu wybrać to co dla Was najlepsze. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe łożyska kulkowe   pierścień segera   pierścienie osadcze   pasy klinowe   pierścienie segera   złączki hydrauliczne   łożyska stożkowe   pasy zębate   oprawy łożyskowe   podkładki miedziane
Data Apr 9, 2018
Imię kontaktowe 667 674 297
Email wyślij email do 667 674 297
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Serwis kserokopiarek we Wrocławiu.
  Serwisujemy i naprawiamy kserokopiarki, kopiarki i drukarki we Wrocławiu. Zapewniamy profesjonalną obsługę, szybki czas reakcji serwisu oraz bezpłatny dojazd na terenie Wrocławia. Naprawiamy następujące modele kserokopiarek: ricoh, canon, sharp, minolta, gestetner, kyocera-mita, nashuatec, konica, lanier, toshiba, xerox. Posiadamy duży magazyn materiałów eksploatacyjnych, tonerów oraz części do większości kserokopiarek. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Usługi geodezyjne
  Zajmujemy się geodezyjną obsługą osób prywatnych oraz firm. Działamy głównie na terenie Trójmiasta oraz okolic. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym i zapewniamy pełną dyspozycyjność, profesjonalizm oraz wysoką jakość techniczną wykonywanych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. FHU KOKSOWNIK brykiet rekord
  Bez wątpienia atutem FIRMY HANDLOWO - USŁUGOWEJ KOKSOWNIK Skład opału i kamienia z Gubina jest wysoka jakość wykonywanych usług i sprzedawanych artykułów. Na uznanie zasługuje także bogaty asortyment, który zachwycił już wielu stałych klientów. FHU KOKSOWNIK w swej ofercie posiada węgiel kamienny i brunatny (kostkę, eko-groszek, orzech, miał, koks, kęsy i brykiet rekord) oraz kamień naturalny z rodzimych kopalni. Kamień ten ma zastosowanie zarówno w budownictwie jak i w małej architekturze ogrodowej. odnajdziecie tu Państwo: kostkę granitową, łupek, żwir, piasek, grys, a także kruszywo piaskowe, piaskowiec oraz otoczaki. Swoje produkty przedsiębiorstwo dostarcza klientom indywidualnym jakimi są domy jednorodzinne, kamienice i bloki ale również hurtowym: spółdzielniom mieszkaniowym, placówkom oświatowym i innym. Więcej o ofercie znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. COMEX montaż klimatyzacji dolnośląskie
  Celem znajdującej się we Wrocławiu firmy Comex jest zapewnienie swoim Klientom najwyższej jakości powietrza. Przedsiębiorstwo specjalizuje się bowiem w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla domu, biura bądź przemysłu. Oferta firmy zawiera takie urządzenia, jak różnego typu wentylatory, rewitalizatory, nagrzewnice, klimatyzatory czy kurtyny. Dostępny jest również szereg akcesoriów wentylacyjnych. Comex prowadzi ponadto serwis systemów oczyszczania powietrza. Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, firma współpracuje jedynie z renomowanymi producentami. Więcej szczegółów o produktach dostępnych w ofercie firmy umieszczonych jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Raport środowiskowy
  Ambiens wykonuje kompleksowe raporty ooś dla farm wiatrowych. Na raport środowiskowy składają się różnorodne badania i analizy środowiskowe, między innymi monitoring ornitologiczny, oraz pomiary hałasu. Na podstawie przeprowadzonych badań powstaje ocena oddziaływania na środowisko, która jest podstawowym elementem wniosku o wydanie decyzji środowiskowej. Firma wspiera swoich klientów także po wydaniu decyzji środowiskowej, między innymi poprzez nadzór przyrodniczy przy prowadzonych pracach budowlanych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0