Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6272
Dom 3393
Firmy wg branży 8479
Internet 4233
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 932
Muzyka 335
Nauka 797
Rozrywka 861
Społeczenstwo 494
Sport 584
Turystyka 1915
Zdrowie i uroda 3075
Zwierzęta i rośliny 322
Km-trans.pl
ID linku 33138
Tytuł Km-trans.pl
Url http://www.km-trans.pl
Opis szukasz specjalistycznych usług w zakresie przewozu i transportu w temperaturze kontrolowanej? Podejmij współpracę z Km-Trans. Organizujemy przewóz, transport leków, transport żywności w temperaturze kontrolowanej. Jesteśmy firma z wieloletnim doświadczeniem której w pełni możesz powierzyć usługi transportowe. Transport leków i przewóz leków oferujemy we współpracy z aptekami z całej polski. Nasz transport chłodniczy jest bardzo dobrze zorganizowany dzięki czemu masz pewność że produkty dotrą do klienta w zachowaniu temperatury kontrolowanej. realizujemy przewozy na terenie Polski za granicy transport Warszawa - Berlin to jedna z naszych usług.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe transport chłodnie   transport chłodniczy   transport leków   przewóz leków   transport żywności
Data Apr 9, 2018
Imię kontaktowe Km-Trans
Email wyślij email do Km-Trans
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Transport Przeprowadzki z Polski do Włoch z Włoch do Polski
  Ekspresowy transport towarów do 8t.
Kompleksowe przeprowadzki firm, instytucji, osób prywatnych.
Z Polski do Włoch
z Włoch do Polski
pomiędzy Włochami a innym krajem europejskim
Wszystko dostarczymy na czas, na miejsce, w nienaruszonym stanie.
Chętnie podejmiemy stałą współpracę.
Kontakt:
tel. +48 696-126-142
tel. +48 609-679-077
e-mail: jupiter.transport@wp.pl
skype: jupiter.transport
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. TUR-TRANS transport międzynarodowy Hiszpania
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Tur-Trans, której siedziba mieści się w Turku. Od ponad 20 lat działamy w branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej proponując zarówno usługi krajowe jak i zagraniczne. Dysponujemy taborem nowoczesnych ciągników siodłowych, pojazdów chłodniczych oraz innych pojazdów specjalistycznych. Wszystkie nasze maszyny wyposażone są w system lokalizacji GPS jak również objęte ubezpieczeniem. Gwarantujemy bezpieczne i profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Manage Log s.r.o. - Transport, Spedycja
  Manage Log, s.r.o. z siedzibą w Bratysławie to firma transportowo-spedycyjna, która powstała w roku 2007. Zatrudniamy doświadczonych spedytorów i przedstawicieli handlowych , którzy potrafią zaproponować najlepsze rozwiązanie dotyczące transportu towarów.

Dzięki umiejętności językowych naszych pracowników, przede wszystkim w zakresie języków angielskiego, niemieckiego, słowackiego, czeskiego i polskiego, efektywnie współpracujemy z naszymi partnerami handlowymi.

Oferujemy usługi szybkiego i niezawodnego transportu towarów na terenie Unii Europejskiej (transport samochodowy, transport kolejowy). Naszą dewizą jest realizacja usług w najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. LOGIUS Transport morski
  Firma Logius Sp. z o.o. zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług logistycznych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Żarach, a jego działalność w branży sięga 2010 roku. Oferujemy krajowe i międzynarodowe usługi w zakresie transportu lądowego, morskiego oraz lotniczego. Przewozimy ładunki całopojazdowe, częściowe jak również drobnicowe. Dysponujemy nowoczesnym oraz zróżnicowanym parkiem maszynowym oraz rozbudowanym centrum logistycznym, które znajduje się na granicy polsko-niemieckiej. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Przeprowadzki Gdynia
  Firma "Bagażówka Gdynia" od początku swojej działalności tj. od 1995 roku wykonała dla Państwa ponad 3500 przeprowadzek na terenie Gdyni, Gdańska i okolic. Klienci, którzy nam zaufali, powierzali nam usługi transportu, załadunku i rozładunku, spakowania wszelakich przedmiotów, w tym również tak delikatnych jak szkło o porcelana. Przy dużych przeprowadzkach bezpłatnie dostarczamy torby i kartony do pakowania, nasi pracownicy przechodzą niezbędne szkolenia, w trosce o Państwa dobytek posiadamy również ubezpieczenie OC (jak do tej pory, czyli przez blisko 4000 zleceń skorzystaliśmy z niego tylko jeden raz!). Gorąco zachęcamy do odwiedzin strony Bagażówka Gdynia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0