Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
AOW Faktoring S.A. - faktoring bez zbędnych formalności!
ID linku 33175
Tytuł AOW Faktoring S.A. - faktoring bez zbędnych formalności!
Url http://https://www.aow.pl
Opis Firma AOW Faktoring S.A. na rynku istnieje od 1993 roku. Jest więc jedną z najstarszych firm w tej branży i jedną z pierwszych niezależnych od żadnych instytucji finansowych firm faktoringowych. Swoją ofertę dopasowuje zarówno do średnich przedsiębiorstw ale także małych przedsiębiorstw i mikro firm. Oferta firmy AOW jest elastyczna i przejrzysta. Zajmuje się różnymi odmianami faktoringu: bez regresu, eksportowym, zamówieniowym czy z regresem. Firma AOW wykupuje także pojedyncze wierzytelności i daje w szybkim czasie dostęp do środków czasowo zamrożonych w udzielanym kredycie kupieckim. Współpracę rozpocząć może każdy, także przedsiębiorstwa które niedawno rozpoczęły swoją działalność, nie jest także ustalone jaki najmniejszy obrót powinna mieć firma. Podpisana umowa nie jest długoterminowa, można od niej odstąpić z 14 dniowym wyprzedzeniem. Nie doliczane są także żadne dodatkowe koszty za rozpatrywanie wniosków, przedłużenie umowy, rezygnacji ze współpracy czy ocenę wiarygodności kontrahentów. Spójrz jak w szybki i prosty sposób jesteś w stanie polepszyć płynność finansową!
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe faktoring   factoring   windykacja   wierzytelności   długi   skup wierzytelności   sprzedaż wierzytelności   faktorin
Data Apr 23, 2018
Imię kontaktowe Klaudia
Email wyślij email do Klaudia
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. NEWCARE new care
  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę NewCare, która znajduje się w Warszawie. Głównym zakresem naszej działalności jest reprezentowanie szpitali oraz klinik zagranicznych, jakie zajmują się leczeniem raka prostaty u mężczyzn. Pomagamy w organizacji wyjazdu na leczenie za granicą oraz tłumaczymy dokumenty lekarskie. Gwarantujemy profesjonalną opiekę lekarzy specjalistów, komfort i pełną dyskrecję. Wszystkich zainteresowanych przedstawioną propozycją prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Więcej informacji na witrynie internetowej.Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z propozycją firmy NewCare, która mieści się w Warszawie. Reprezentujemy zagraniczne szpitale i kliniki niosąc pomoc w organizacji najlepszych metod leczenia raka prostaty u krajowych i zagranicznych ekspertów. Pomagamy również w organizacji wyjazdu za granicę i tłumaczeniu dokumentów medycznych. Jako wyłączny przedstawiciel kliniki urologii w Niemczech możemy zaoferować leczenie nowoczesną metodą, jaką jest system da Vinci. Osoby zainteresowane współpracą z nami - prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy. Dodatkowe informacje oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.Dla wszystkich mężczyzn, którzy borykają się z chorobami prostaty, jakimi są między innymi rak prostaty czy rak gruczołu krokowego oferujemy zapoznanie się z propozycją, jaką przygotowała firma NewCare. Zakres naszych usług obejmuje wszechstronną pomoc z zakresu organizacji wyjazdu do zagranicznych klinik lub szpitali zajmujących się nowoczesnymi metodami leczenia prostaty. Jako wyłączny przedstawiciel Kliniki urologii W Gronau (Niemcy) możemy zaoferować między innymi leczenie systemem da Vinci. Gwarantujemy opiekę najlepszych specjalistów i pełną dyskrecję. Więcej szczegółowych wiadomości udzielamy drogą elektroniczną albo mailową. Dane kontaktowe mieszczą się na witrynie
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Program-B Janusz Seheń Union special
  Dobra jakość oraz konkurencyjne ceny zszywarek do worków oraz maszyn do ich szycia - sprawdź, iż to prawdopodobne i skorzystaj już dziś z usług przedsiębiorstwa PROGRAM-B. Z rozkoszą spotkamy się z Tobą i wybierzemy najlepszy, dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt. Zapewniamy, iż sprostamy wszelkim Twoim wymaganiom! W naszej ofercie odkryjesz m.in. zszywarki stacjonarne oraz ręczne, linie do zszywania worków, maszyny do dywanów, sieci i siatek, a także akcesoria tj. nici i taśmy. Oferujemy sprzęt marek Union Special, New Long, Thar, SL (d.Textima), Medway, Buraschi,bądź Fischbein Pozostajemy autoryzowanym dealerem firm Union Special oraz Talleres Mecanicos (Thar). Szczegóły na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Wdrażanie ZKP
  Jeśli poszukujesz pomocy przy prowadzeniu działalności, chcesz, aby twoja firma była bardziej efektywna w działaniu, wtedy warto skorzystać z naszych usług konsultingowych. Zajmujemy się wdrażaniem i szkoleniami w zakresie różnych standardów Systemów Zarządzania ? ISO, HACCP, Zakładowych Kontroli Produkcji i innych. Wspieramy w pozyskiwaniu dotacji ? przygotowujemy wnioski, dokumenty, pomagamy w zarządzaniu projektem. Także zatrudniamy specjalistów od BHP, ochrony środowiska, kadr. Nasza firma może pochwalić się wieloma latami doświadczeń, obsłużyliśmy już prawie pół tysiąca firm z terenu całej Polski. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Koparkoładowara Radom
  Spółka MARKOP z siedzibą w Radomiu oferuje dużą panoramę robót ziemnych. Sprzęt, jakim dysponujemy pozwala na zagwarantowanie Państwu usług na najwyższym poziomie. Naszymi zaletami jest prędkość działania, terminowość, a także profesjonalizm robionych prac. Działamy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego. Proponujemy korekcje terenu, prace drogowe, transport materiałów sypkich wywrotkami do 20 ton, piasku, żwiru, ziemi czy gruzu. Świadczymy fachowe usługi koparką na terenie Radomia i okolic.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Firmowe imprezy integracyjne
  Rival Group od wielu lat organizuje imprezy integracyjne w obiektach i w plenerze dla znaczących polskich firm i instytucji. Co roku realizujemy nowe scenariusze krajowe i zagraniczne, pracując głównie dla stałych klientów, ceniących drobiazgowość i autorskie pomysły czerpane z niemal każdej dziedziny życia. Największym dobrem firmy są jej etatowi pracownicy i instruktorzy, cały czas szkoleni, gromadzący doświadczenia w Polsce i za granicą, będący cenionymi specjalistami w swoich dziedzinach.
Efektem pracy naszego zespołu są liczne referencje, zwycięskie przetargi i wyróżnienia, w tym przyznane przez redakcję miesięcznika Business Media za rok 2007. Rival Group jest także koncesjonowanym Organizatorem Turystyki i Pośrednikiem Turystycznym.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0