Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Oprogramowanie do sprzedaży produktów bankowych - asc.altkom.pl
ID linku 33280
Tytuł Oprogramowanie do sprzedaży produktów bankowych - asc.altkom.pl
Url http://asc.altkom.pl
Opis Producent oprogramowania Altkom Software & Consulting oferuje takie produkty jak: omnibank, digital product center, white label oraz rejestry. Niniejszy software house funkcjonuje w branży już od ponad 20 lat. Sprawdź, co eksperci mogą przygotować dla Ciebie, odwiedź prowadzonego przez firmę bloga i skorzystaj z wiedzy dostawcy oprogramowania.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe software house   producent oprogramowania   dedykowane oprogramowanie na zamówienie   producent   dostawca oprogramowania
Data Jun 4, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Porady dla pakietu INSERT od abc SoftMAR
  Kompleksowa obsługa pakiety INSERT czyli Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant w wersji DOS i GT , masz problem dzwoń do nas Naprawiamy oprogramowanie i sprzęt u klienta oraz w naszej siedzibie zapraszamy od poniedziałku do piątku . Jeśli interesują cię zagadanienia dotyczące pakietu insert GT wejdź i zapoznaj się z naszymi wpisami
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Program dla biur nieruchomości
  Jeśli szukasz najlepszego programu do obsługi biura nieruchomości to Agencja3000 jest dla Ciebie - to profesjonalny, wielofunkcyjny system komputerowy dla pośredników obrotu nieruchomościami. Doskonale sprawdza się zarówno w małym, jedno lub kilkuosobowym biurze nieruchomości jak również w dużej, wielooddziałowej sieci posiadającej placówki w różnych częściach miasta czy kraju.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Http://wersja-studencka.pl/
  Solidworks jest to nowatorskie oprogramowanie CAD 3D, umożliwiające parametryczne modelowanie w 3D. Solidworks wersja studencka jest to ukłon marki SOLIDEXPERT w stronę studentów. Dostępna jest także darmowa licencja na CAD 3D. W ramach naszej działalności oferujemy także profesjonalne, w pełni merytoryczne szkolenia z programu Solidworks oraz oferujemy certyfikaty, które przydadzą się w poszukiwaniu pracy w branży.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Oprogramowanie, systemy - decyzje-IT.pl - ERP, CRM, BI, PLM, BPM - Wspieramy wybór systemów
  decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu.

Serwis decyzje-IT.pl stanowi kompleksowe centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu, systemów wspomagających zarządzanie czy aplikacji biznesowych. Za pomocą swoich produktów i usług wspiera decydentów i menedżerów we właściwym wyborze systemu IT dla firmy. Serwis tworzy Katalog Oprogramowania stanowiący przegląd systemów IT dostępnych na polskim rynku, a także Katalog Dostawców.

W skrócie:

Porównanie systemów IT dla biznesu (ERP, CRM, BI, PLM, BPM). Artykuły, raporty, Katalog Oprogramowania i Dostawców, opisy wdrożeń, najnowsze aktualności oraz wydarzenia branży IT...
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Rozwiązania informatyczne dla firm - auratech.pl
  Obsługa informatyczna firm, wdrożenia IT, oprogramowanie dla przedsiębiorstw, rozwiązania informatyczne to tylko część niezwykle rozbudowanej oferty firmy Aura Technologies. Jeżeli Ty również chcesz dołączyć do grona klientów zadowolonych z naszych usług, już dzisiaj odwiedź stronę internetową auratech.pl i przekonaj się sam, w jaki jeszcze sposób możemy Ci pomóc.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0